2024 m. gegužes 19 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas

 

2009-09-10Vasaros palydos Zarasuose – su kelionių ir pramogų klubu

LŽS kelionių ir pramogų klubas vėl ragina klubiečius pasisemti įspūdžių ir šį savaitgalį pasidairyti po Zarasų rajoną. Kartu organizuojamos ir vasaros palydos Antazavės šile.

2009-09-04 SODRA: apie dirbančiųjų pagal autorines sutartis socialinį draudimą

Nuo 2009 m. sausio 1 d. asmenys, dirbantys pagal autorines sutartis, yra draudžiami privalomuoju valstybiniu socialiniu draudimu ir privalo mokėti įstatyme nustatyto dydžio įmokas. Jų draudimą reglamentuoja Valstybinio socialinio draudimo įstatymas.

2009-09-04Seminaras žurnalistams: į diskriminaciją – per padidinamąjį stiklą

Rugsėjo 4-5 d. Palangoje vyks seminaras regioninės žiniasklaidos atstovams, kurį organizuoja VšĮ Žmogaus teisių stebėjimo institutas. Tai projekto “Daugialypė diskriminacija iš arčiau”, kuris finansuojamas pagal Europos Bendrijos PROGRESS programą, baigiamasis renginys.

2009-09-03 “Gerosios žinios angelo” pirmieji rėmėjai: kolegos iš Žinių radijo

Lietuvos žurnalistų sąjunga prisijungė prie pilietinės iniciatyvos “Tūkstantmečio ženklų takas” ir ketina žurnalistų bendruomenės nuoširdžiai paaukotomis lėšomis pastatyti ąžuolinę skulptūrą “Gerosios žinios angelas”.

2009-09-03 Prezidentė tikisi regioninės žiniasklaidos aktyvumo kuriant pilietinę visuomenę

Rugsėjo 2 d. Kaune, istorinėje Prezidentūroje, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šalies regioninės žiniasklaidos atstovais. Diskusijoje su šalies regionų žurnalistais aptarta regioninei žiniasklaidai tenkanti misija, kylančios problemos ir pavojai bei galimybės ją stiprinti.

2009-09-03 Žurnalistų senjorų susitikime su G.Babravičiumi – kryžminė apklausa

Vakar LŽS senjorų klubo susirinkime svečiavęsis Vilniaus savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Babravičius pateko į tikrą kryžminę apklausą. Politikas prisipažino tikrai nesitikėjęs tiek daug ir tokių aštrių klausimų. Žurnalistai senjorai Vilniaus miesto vicemerą “ištardė” nuo stadiono statybų peripetijų iki… grafiti ant sostinės pastatų.

2009-09-02 Nedarbo kreivė matoma skirtingai

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija šiandien išplatino pranešimą, kuriame užsimenama apie žemyn krintančią nedarbo kreivę. Taip sutapo, kad šiandien į Žurnalistų sąjungą kreipėsi dar viena šiuo metu darbo ieškanti žurnalistė. Darbdavys, deja, nesikreipė nė vienas.

2009-09-02D.Radzevičius: Galas laisvam žodžiui

Rugsėjo 1-oji – mokslo ir žinių diena. Tai ir paskutinių sovietų armijos karių išvedimo iš Lietuvos diena. Ji tapo ir grįžimo į sovietmetį diena. Seimo nario Rimanto Smetonos užregistruotas siūlymas LRT valdyti tik politikams ir jų deleguotiems žmonėms grąžina mus į sovietmečio laikus.

2009-09-01 Tūkstantmečio ženklų take – ir “Gerosios žinios angelo” skulptūra

Lietuvos žurnalistų sąjunga prisijungė prie pilietinės iniciatyvos, kurią inicijavo Jungtinė kaimų bendruomenė „Užugiriai“. Tarp aktyviausių projekto talkininkų yra Trakų rajono savivaldybė, Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija, interneto portalas Bernardinai.lt bei kiti partneriai. Projekto organizatorių sumanymas – Lietuvos vardo tūkstantmetį paminėti iš medinių skulptūrų sukuriant Angelų alėją, kuri papildytų ir įprasmintų “Tūkstantmečio ženklų taką”.

2009-09-01LŽS: Ar LRT atsidurs po politikų padu?

Politikai vis dažniau lyg pro didinamąjį stiklą žvelgia į Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją. Ir domimasi ne laidų turiniu, kokybe ar nacionalinio transliuotojo reitingais. Tikslas yra labiau pragmatiškas: kaip pasinaudojant LRT turimu radijo ir televizijos eteriu siekti savų tikslų. Taip galima teigti pamačius siūlomas įstatymų pataisas, kurios tiesiogiai paliestų LRT.

2009-08-31 Ar žiniasklaida yra labiausiai atsakinga už mūsų jaunosios kartos pilietiškumo ugdymą?

Šį antradienį (rugsėjo 1 d.) 10.10 val. Žinių radijo laidoje „Žiniasklaidos anatomija“ vyks diskusija apie visuomenės ugdymą ir švietimą bei žiniasklaidos atsakomybę už dabartinės ir ateities kartų vertybių formavimą.

2009-08-27 Pirmąkart vyks kūrybinis konkursas “Policija šiandieninėje visuomenėje“

Lietuvos žurnalistų sąjunga šiemet inicijavo naują kūrybinį konkursą, kuris sudomins daugelį žurnalistų ir galbūt paskatins atidžiau pažvelgti į angelais sargais vadinamų žmonių darbą, autoritetą ar profesines savybes. Kūrybinio projekto partneriai – Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Visuomeninė taryba prie Vilniaus apskrities.

2009-08-27 LŽS kelionių klubas baidarėmis keliaus po Lenkiją

Šį savaitgalį LŽS kelionių ir pramogų klubo entuziastai, vadovaujami klubo pirmininko Gerimanto Statinio, rengiasi į žygį po Lenkiją. Penktadienį keliautojai automobiliais važiuos iki Vygrių vienuolyno, o kitą rytą sės į baidares ir keliaus Juodąja Ančia. Iškyla baigsis Augustave.

2009-08-25 Naujiems LŽS nariams – sveikinimai, senbuviams – priminimas dėl nario mokesčio

Savaitgalį įvykusiame LŽS valdybos posėdyje buvo priimta 10 naujų LŽS narių. Devyni iš jų tapo tikraisiais nariais, o vienas – nariu korespondentu.

2009-08-25 Kokius mes matome į Lietuvą atvykusius pabėgėlius: draugiškus ar priešiškus mūsų visuomenei?

Šį antradienį (rugpjūčio 25 d.) 10.10 val. Žinių radijo laidoje „Žiniasklaidos anatomija“ vyks diskusija apie į Lietuvą atvykstančius pabėgėlius ir jų gyvenimo bei veiklos mūsų šalyje atspindį žiniasklaidos priemonėse.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media