2017 m. birželio 29 d., Ketvirtadienis

Televizija

*print*

2017-06-21LRT Opus terasos pradeda sezoną Vilniuje ir Palangoje

Į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ po metų pertraukos sugrįžo „LRT Opus terasa“. Visą vasarą kiekvieną pirmadienį erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyks įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, o jų maratoną atidaro grupė „Garbanotas bosistas“. Atidarymo renginį ves LRT Opus radijo stoties vadovas Darius Užkuraitis. Dar viena „LRT Opus Terasa” atidaroma Palangoje, I love Palanga pievelėje (Vytauto g. 39 A). Čia kaip ir kasmet veiks kūrybinės dirbtuvės, bus organizuojami muzikiniai susitikimai, nuo birželio 26 d. vyks tiesioginės LRT Opus laidų transliacijos su Richardu Jonaičiu bei Skaiste Anusevičiūte.

2017-06-21Realybės šou išgarsėjusi Viktorija Šaulytė vėl taps „2 Barai“ dalimi

Pernai „2 Barai“ sudalyvavusi Viktorija Šaulytė šią vasarą tapo projekto stiliste – kartu su kolega J. Šatu rengs projekto vedėjus Vaidą Skaisgirę bei Justiną Jankevičių ir barų vadovus Vitalijų Cololo bei Ramūną Vyšniauską.

2017-06-15Justei Arlauskaitei-Jazzu patikėtas svarbus vaidmuo istorinio serialo „Laisvės kaina“ tęsinyje apie partizanus

Apie vieną skaudžiausių mūsų istorijos puslapių pasakos didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukusio daugiaserijinio vaidybinio filmo „Laisvės kaina“ tęsinys. LRT TELEVIZIJOS serialą kurianti prodiuserių kompanija „Videometra“ pradėjo antrosios dalies – „Laisvės kaina. Partizanai“ – filmavimo darbus. Seriale kaip ir anksčiau vaidins ką tik „Sidabrine gerve“ apdovanotas geriausias praėjusių metų aktorius Marius Repšys. Žinomų aktorių būrį „Partizanuose“ papildys Juozas Budraitis, Larisa Kalpokaitė. žiūrovų laukia ir dar vienas malonus netikėtumas – prie kūrybinės komandos prisijungė dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, kuriai patikėta įkūnyti Salomėjos Neries personažą.

2016-12-08„TV3 eteryje – nauja gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“

Naujuosius metus TV3 televizija pasitiks su viena už kitą įspūdingesnėmis ir įdomesnėmis laidomis bei projektais. Jau sausio mėnesį į žiūrimiausios televizijos eterį po pertraukos grįš klasika tapęs ir visų žiūrovų pamėgtas žanras – gyvenimo būdo laida. Profesionali naujosios laidos „Raudonas kilimas“ komanda žada, kad kiekvieną savaitę žiūrovų lauks atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis bei reportažai iš ryškiausių savaitės renginių.
archyvas (474)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media