2017 m. balandžio 28 d., Penktadienis

Televizija

*print*

2017-04-14Živilei Kropaitei – dar vienas televizinis iššūkis: nauja laida

Nuo šiol kiekvieną antradienio vakarą LRT žurnalistė su profesionalių redaktorių komanda ieškos įdomesnių, negirdėtų pašnekovų, kitu kampu žvelgs į tai, kas aktualu kiekvienam. „Žinau, kad jei man kas nors būna įdomu ir į ką nors įdedu daug juodo darbo ir širdies, galiausiai tai pasidaro įdomu ir kam nors kitam. O šįsyk man įdomu net labai”, – ambicijų neslepia naujos laidos vedėja Živilė Kropaitė.

2017-04-02Už religijų įvairovės puoselėjimą apdovanota LRT KULTŪROS laida

LRT KULTŪROS laida „Anapus čia ir dabar“ pagerbta ketvirtą kartą surengtuose Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės apdovanojimuose. Laidos kūrėjui Algirdui Acui įteiktas apdovanojimas už religijų įvairovės sklaidą. Laidoje nagrinėjamos su žmogaus teisėmis susijusios temos.

2016-12-08„TV3 eteryje – nauja gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“

Naujuosius metus TV3 televizija pasitiks su viena už kitą įspūdingesnėmis ir įdomesnėmis laidomis bei projektais. Jau sausio mėnesį į žiūrimiausios televizijos eterį po pertraukos grįš klasika tapęs ir visų žiūrovų pamėgtas žanras – gyvenimo būdo laida. Profesionali naujosios laidos „Raudonas kilimas“ komanda žada, kad kiekvieną savaitę žiūrovų lauks atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis bei reportažai iš ryškiausių savaitės renginių.
archyvas (468)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media