2022 m. gegužes 19 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

2022-05-17Kolegei Jolantai Beniušytei - Profesinių sąjungų konfederacijos apdovanojimas. Sveikiname! (20)

Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus pirmininkei, almanacho „Žurnalistika“ redaktorei Jolantai Beniušytei už reikšmingą veiklą įteiktas Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos Auksinis ženklelis. Tai aukščiausias 25 šakines profsąjungas vienijančios visuomeninės organizacijos apdovanojimas.

2022-05-12Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos rinkiminė konferencija - gegužės 27 d.

Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos rinkiminė konferencija įvyks gegužės 27 d. 11 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius). Konferencija yra visuotinė, todėl kviečiami visi NŽKA nariai.

2022-05-08Žurnalistų desantas į Mažeikius: įteikta legendinio žurnalisto Vytauto Gedgaudo premija  (17)

Šiemet Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną nutarė paminėti Mažeikiuose, į kuriuos suvažiavo daug kolegų iš Vilniaus, Kauno, Trakų, Kaišiadorių, Lazdijų, Pakruojo, kitų šalies vietų. Šį žurnalistų desantą svetingai priėmė vietinio laikraščio „Santarvė“ kolektyvas ir Mažeikių krašto muziejus, kur ir vyko iškilmingas Spaudos dienos minėjimas.

2022-05-06Vinco Kudirkos premija - Virginijai Skučaitei, Vytauto Gedgaudo premija - Audronei Kosciuškienei ir Justinui Lingiui (5)

Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos Vinco Kudirkos ir Vytauto Gedgaudo premijų vertinimo komisijos 2022 m. balandžio 28 d. posėdžio nutarimas: 2022 m. Vinco Kudirkos premiją skirti Virginijai Skučaitei už istorinės dokumentikos knygą „Traukinio į mirtį pėdsakais‘‘ ir dokumentinių-biografinių televizijos filmų ciklą „Traukinys į mirtį“. 2022 m. Vytauto Gedgaudo premiją skirti Audronei Kosciuškienei ir Justinui Lingiui už keturių filmų ciklą “Viltis abipus Atlanto”. Sveikiname kolegas!
archyvas (874)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media