2017 m. rugpjucio 23 d., Treciadienis

Aktuali informacija

*print*

2017-08-22Žurnalistai kviečiami į rekordinį „Bruto ir Neto 3“ ir „Virtuvės istorijos“ sezonų pristatymą

Rugsėjo mėnesį į TV3 eterį sugrįžta du žiūrovų mylimi projektai – atsinaujinusi kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“ ir iki ašarų juoktis priverčiantis komiškas serialas „Bruto ir Neto 3“. Šią progą kviečiame žurnalistus paminėti ypatingai ir tapti išskirtinio reginio dalimi – kartu sieksime aukščiausiai kada nors Lietuvoje iškepto maisto ir greičiausio pristatymo tiesiai iš dangaus rekordo! „Bruto ir Neto 3“ aktoriai, „Virtuvės istorijų“ vedėja Ilona Juciūtė ir PROFLAME EXPERT ir GRILIAI.LT komanda patiekalus gamins daugiau nei 2 km aukštyje! Visa tai tiesiogiai transliuos internetinė televizija TV3play. Jūsų laukia neeilinės, tikrąja to žodžio prasme - rekordinės vaišės. Maloniai lauksime jūsų 2017 m. rugpjūčio 28 dieną 18 val. Pociūnų aerodrome (Kauno apskritis, Prienų rajonas). Apie savo dalyvavimą iki 25 d. 10 val. prašome pranešti el. paštu: media@videometra.lt

2017-08-16Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Baltarusijos žurnalistų asociacijos vadovai sutarė bendradarbiauti

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius ir Baltarusijos žurnalistų asociacijos pirmininkas Andrejus Bastunecas (Андрэй Бастунец) susitiko Vilniuje ir aptarė abiejų organizacijų bendradarbiavimo gaires.

2017-07-26Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas atnaujina ekspertų sąrašą ir kviečia teikti ekspertus

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas atnaujina ekspertų sąrašą ir kviečia teikti ekspertus, galinčius vertinti kultūrinius, visuomenės informavimo saugumo, medijų raštingumo ugdymo ir šviečiamuosius projektus. Kandidatus iki šių metų rupjūčio 31 d. gali siūlyti Fondo dalininkai, meno kūrėjų, viešosios informacijos rengėjų asociacijos ir kitos institucijos, formuojančios kultūros politiką ar veikiančios kultūrinėje žiniasklaidoje.
archyvas (533)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media