2017 m. kovo 24 d., Penktadienis

2017-03-23Kaip Darbo kodekso perspektyvas vertina darbdavius atstovaujančios organizacijos

Gerbiami žurnalistai, Trišalės tarybos susitikime socialiniai partneriai susitarė dėl esminių Darbo kodekso nuostatų. Kaip šį susitarimą ir Darbo kodekso perspektyvas vertina darbdavius atstovaujančios organizacijos, - spaudos konferencijoje šį penktadienį, kovo 24 d., 11.00 val. Spaudos konferencija vyks BNS konferencijų salėje Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius (prekybos centro „Panorama“ Verslo centro 3 aukštas). Kviečiame dalyvauti!

2017-03-23Spaudos konferencija: Epilepsija – tai tik liga

Kviečiame jus į spaudos konferenciją, kurios metu aptarsime opiausius su epilepsija susijusius klausimus. Kiekvienais metais kovo 26 d. minima Epilepsijos diena. Konferencija žiniasklaidai vyks kovo 24 d. 10 val. BNS konferencijų salėje. Kiekvienam atvykusiam turėsime galimybę įteikti po purpurinę apyrankę ir sagę, kuri simbolizuoja sergančiųjų palaikymą (purpleday.org). Apie jūsų dalyvavimą ar dėl papildomos informacijos prašome pranešti elektroniniu paštu Donatai Balčikonienė donatapet@gmail.com
Archyvas (1399)Naujienų prenumerataRSS
 

2017-03-22Olimpinio švietimo kongresas 2017

Kovo 30 dieną Kaune, „Žalgirio arenoje“ vyks trečiasis Olimpinio švietimo kongresas, į kurį Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kviečia registruotis visus pedagogus, besidominčius olimpiniu sąjūdžiu ir norinčius daugiau sužinoti apie praktinius olimpizmo įgyvendinimo būdus. Kviečiami ir žurnalistai.
Archyvas (168)Naujienų prenumerata 
 

2017-03-03LŽS senjorų klube liejosi eilės, skambėjo dainos

Kovo pirmąjį trečiadienį jaukioje Teatrų sąjungos salėje vykęs žurnalistų susitikimas buvo kitoks - sklandė švelni pavasarinė nuotaika, vyrai labiau šypsojosi, o Žurnalistų sąjungos Senjorų klubo pirmininkas Ipolitas Skridla, prisiminęs artėjančią Moters dieną, kvietė kolegas paskaityti savo kurtų eilių moterims, meilei, švelnumui. Džiugu, kad žurnalistai ne tik rašo aktualiomis ir rimtomis temomis, bet ir kuria nuostabius posmus moterims – kolegėms, mylimosioms. Ir nepažįstamosioms.
Archyvas (171)Naujienų prenumerataRSS
 

2017-03-14POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija MINČIŲ KLINIKA: ATRANDU GYVENIMO AISTRĄ

„Žinijos“ draugijoje (Kalvarijų g. 2, Vilnius) 2017 m. balandžio 4 d.18 val. įvyks POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija MINČIŲ KLINIKA: ATRANDU GYVENIMO AISTRĄ. Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius.
Archyvas (325)Naujienų prenumerataRSS
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media