2018 m. birželio 22 d., Penktadienis

2018-06-22Spaudos konferencija „Iškelta baudžiamoji byla šmeižikui Andriui Tučkui“

Seime birželio 22 d., penktadienį 13 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Audriaus Butkevičiaus ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Iškelta baudžiamoji byla šmeižikui Andriui Tučkui“.

2018-06-21Spaudos konferencija: sužinokite, kad sėdės „Lietuvos balsas.Vaikai" mokytojų kėdėse!

Mieli žurnalistai, kviečiame jus birželio 26 d., antradienį, 13 val. į Palangos Vasaros parką (Basanavičiaus g.), kuriame išduosime kas sėdės projekto „Lietuvos Balsas.Vaikai“ mokytojų kėdėse! Spaudos konferencijoje galėsite pakalbinti visus mokytojus ir pasidaryti išsamų fotoreportažą. Apie dalyvavimą praneškite iki birželio 26 d. 11 val. el. paštu: gediminas.malaskevicius@lnk.lt
Archyvas (1811)Naujienų prenumerataRSS
 

2018-06-19Filmo „Skrydis per Atlantą“ peržiūra

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka primena, kad ir vasaros sulaukus kino seansai lauks savų žiūrovų. Jiems parengta turininga programa, kviečianti prisiminti senesnius filmus ir pasidomėti naujais. Filmo „Skrydis per Atlantą“ (rež. Raimondas Vabalas) peržiūra įvyks birželio 22 d. 12 val. Kino salėje, V aukšte.

2018-06-10Žurnalisto Juozo Šalkausko kaklaraiščių paroda Pagėgių kultūros centre

Pagėgiuose demonstruojama 20 temų, 100 kaklaraiščių. Betarpiškai su publika bendraujantis Juozas sužavėjo savo aistra kaklaraiščiams, skaitomomis eilėmis Tėvui, Lietuvai ir gražiais prisiminimais apie Pagėgių kultūros centro pastato atidarymą.
Archyvas (658)Naujienų prenumerata 
 

2018-06-22Įvyko LSŽF prezidiumo posėdis

birželio 21 dieną įvyko Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) posėdis. Jame aptartos galimybės suorganizuoti renginį, skirtą Liepos 2-ajai – Tarptautinei sporto žurnalistų dienai. Apie tikslią renginio vietą ir laiką paskelbsime vėliau. Nutarta tęsti tradicinį „Hummel“ konkursą, kurio metu renkamas geriausias mėnesio sporto žiniasklaidos darbas.

2018-06-03Briuselyje įvyko Tarptautinės sporto žurnalistų federacijos kongresas

Belgijos sostinėje Briuselyje surengtame 81-ajame Tarptautinės sporto žurnalistų federacijos (AIPS) kongrese dalyvavo delegatai iš 91 šalies. Iš Lietuvos į kongresą buvo nuvykę Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) generalinis sekretorius Tomas Gaubys bei prezidiumo narys Romanas Buršteinas.

2018-05-17Pirmą kartą Lietuvoje futbolą televizijoje komentuos moterys

Jau po keturių savaičių prasidedančio svarbiausio metų sporto renginio – 2018 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato, kurį transliuos LRT, – žiūrovų laukia staigmena. Pirmą kartą Lietuvoje vyrų futbolo rungtynes komentuos moterys. Tai futbolo teisėja Justina Lavrenovaitė-Perez ir Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komandos vartininkė Greta Kaselytė.
Archyvas (200)Naujienų prenumerata 
 

2018-06-19Žurnalistų plunksna – Alytų garsinančiam plaukikui Sigitui Katkevičiui

Šįkart už Alytaus atstovavimą tarptautiniuose, pasauliniuose plaukimo turnyruose, žaidynėse ir čempionatuose, iškovotus aukso, sidabro, bronzos medalius, už daug kartų pagerintus Lietuvos plaukimo rekordus, už Alytaus miesto vardo garsinimą tarptautiniu ir pasauliniu mastu 2018-ųjų Metų žmogaus titulas suteiktas ir Auksine plunksna apdovanotas plaukikas ir gydytojas Sigitas Katkevičius.
Archyvas (206)Naujienų prenumerataRSS
 

2018-06-15„Žinijos“ draugijoje - POZITYVISTŲ KLUBO seminaras-diskusija KAIP IŠMOKTI MĖGAUTIS GYVENIMU

„Žinijos“ draugijoje Kalvarijų g. 2, Vilnius 2018 m. liepos 3 d. 18 val. įvyks POZITYVISTŲ KLUBO seminaras-diskusija KAIP IŠMOKTI MĖGAUTIS GYVENIMU Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius.
Archyvas (361)Naujienų prenumerataRSS
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media