2017 m. balandžio 28 d., Penktadienis

2017-04-28Kviečiame į „ENEOS 1006 km lenktynių“ pristatymą

Gerb. žurnalistai, Kas sakė, kad renginį lydinčios pramogos mažiau svarbios nei „rimtoji“ jo dalis? Norėdami patvirtinti šį teiginį pateiksime Jums karščiausias naujoves apie „ENEOS 1006 km lenktynių“ užkulisius, renginyje neabejotinai šviesiančias pirmo ryškumo scenos ir pramogų žvaigždes ir kitas Jus dominančias peripetijas. Visa tai – trečiadienį, gegužės 3 d., 13 val. Plytinės kartodrome rengiamoje spaudos konferencijoje.

2017-04-28Spaudos konferencija, skirta pristatyti Maltoje vykusios tarpparlamentinės konferencijos užsienio, saugumo ir gynybos politikos klausimais rezultatus

Seime gegužės 2 d., antradienį, 10.30 val. įvyks spaudos konferencija, skirta pristatyti Maltoje vykusios tarpparlamentinės konferencijos užsienio, saugumo ir gynybos politikos klausimais rezultatus. Dalyviai: Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas, Užsienio reikalų komiteto narys Audronius Ažubalis ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Jonas Jarutis.

2017-04-27Penktadienį Seime bus 2 spaudos konferencijos

Seime balandžio 28 d., penktadienį, 11 val. įvyks Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos spaudos konferencija. Spaudos konferencijoje dalyvaus komisijos pirmininkai Antanas Vinkus ir Rimvydas Baltaduonis, komisijos nariai ir kiti Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovai iš įvairių užsienio valstybių. Seime balandžio 28 d., penktadienį, 11.45 val. įvyks spaudos konferencija „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“. Spaudos konferencijoje dalyvaus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotoja Rasa Juknevičienė ir tarptautinės konferencijos „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“ pranešėjai, svečiai iš užsienio šalių.
Archyvas (1432)Naujienų prenumerataRSS
 

2017-04-20“Pylimo galerijoje” Jurgitos Vaidilaitės tapybos paroda “Kitos realybės nuojauta”

Vilniuje, “Pylimo galerijoje” (Pylimo g. 30) pradėjo veikti dailininkės Jurgitos Vaidilaitės tapybos darbų paroda “Kitos realybės nuojauta”. Tai jau penktoji autorinė tapybos paroda. Jurgitos parodos vien tapyba neapsiriboja. Paroda „Kitos realybės nuojauta“ kviečia mus apsilankyti dvasingumo pasaulyje, kuris suvokiamas kūrybine intuicija - kaip būsena, grožio, jaukumo, sąžiningumo ilgesys, neleidžiantis manipuliuoti savimi, vedantis į harmoningus santykius su supančiu pasauliu, Visata.

2017-04-19Teatras žvelgia į Universiteto žvaigždes: spektaklis sukurtas pagal žurnalisto Povilo Sigito Krivicko dokumentinę radijo pjesę

Vilniaus Universiteto teatro trupė MINIMUM, įgyvendindama kūrybinį edukacinį projektą „Ad astra“, pristato spektaklį apie Martyną Počobutą „HINC ITUR AD ASTRA“ („Iš čia kylama į žvaigždes“). Jis sukurtas pagal žurnalisto, Vinco Kudirkos premijos laureato Povilo Sigito Krivicko dokumentinę radijo pjesę. Sceninės kūrinio redakcijos autorius ir režisierius – Rimantas Venckus, vaidina Universiteto studentai ir absolventai. Premjera numatoma balandžio 26, 28 d. , gegužės 5 d. 19 val. VU teatro salėje (Universiteto g. 3).

2017-04-04Kino vakarai ir pokalbiai su režisieriumi Gyčiu Lukšu

Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje pradedamas režisieriaus Gyčio Lukšo kino vakarų ciklas. Į biblioteką kviečiame ne tik pažiūrėti kino, bet ir pabendrauti tiek su režisieriumi, tiek vieniems su kitais, pasikeisti įspūdžiais apie matytus filmus, susipažinti su jų gimimo istorija ir kūrybine atmosfera. Filmo „Virto ąžuolai“ peržiūra ir pokalbis su režisieriumi vyks balandžio 5 d. 17.30 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) Konferencijų salėje (V a.). Kiti vakarai vyks balandžio 12 d., 18 d., 27 d. ir gegužės 4 d., 10 d. Renginio trukmė – iki 2,5 val. Įėjimas laisvas.
Archyvas (537)Naujienų prenumerata 
 

2017-04-08Įvyko Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidiumo posėdis

Balandžio 6-ąją, ketvirtadienį, įvyko Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) prezidiumo posėdis.

2017-04-05Panevėžys – 2018 m. Olimpinės dienos sostinė

Lietuvos olimpinis fondas (LOF) paskelbė, kad 2018 m. Olimpinė diena vyks Panevėžyje. Aukštaitijos sostinė iškovojo galimybę surengti jubiliejinę, jau 70-ąją Lietuvos olimpinę dieną. Panevėžiečiai tikisi, kad populiari kasmetinė olimpinio sporto ir švietimo šventė į miestą pritrauks nuo 10 iki 15 tūkstančių svečių. Jos dalyviai galės nemokamai išbandyti daugybę sporto šakų, sudalyvauti įvairiuose turnyruose, džiaugtis kultūrine programa. Šiemet, 2017 m. birželio 3 dieną, Olimpinė diena pirmą kartą vyks Dzūkijos sostinėje Alytuje
Archyvas (170)Naujienų prenumerata 
 

2017-04-14Romas Sadauskas: žurnalistų pažintis su įspūdingiausiais sostinės medžiais

Balandžio 12 d. būrelis LŽS Vilniaus skyriaus žurnalistų išsiruošė susipažinti su įspūdingiausiais sostinės medžiais lydimi kolegos rašytojo Romo Sadausko. Apsilankę rašytojo bute pasižvalgydami po geriau ir prasčiau tvarkomus, medžių puošiamus kiemus patraukėme link seniausių ir įspūdingiausių sostinės medžių.

2017-04-10LŽS Senjorų klube - A. Strakšys ir V. V. Česnulis apdovanoti medaliais “Už nuopelnus žurnalistikai”

Vilniuje, jaukioje Teatrų sąjungos salėje įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos Senjorų klubo sueiga. Jos metu du žinomi Lietuvos žurnalistai - Adolfas Strakšys ir Vytautas Valentinas Česnulis buvo apdovanoti medaliais “Už nuopelnus žurnalistikai”. Juos pristatė klubo pirmininkas Ipolitas Skridla. Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, įteikdamas medalius, pabrėžė, kad šie apdovanojimai skiriami už žurnalisto profesinio vardo stiprinimą ir garsinimą asmeniniu pavyzdžiu. Medalių abu žurnalistai tikrai nusipelnė.
Archyvas (173)Naujienų prenumerataRSS
 

2017-04-10Žinijos“ draugijoje - POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija TIKĖJIMAS IR STEBUKLAI

Žinijos“ draugijoje (Kalvarijų g. 2, Vilnius) 2017 m. gegužės 2 d. 18 val. įvyks POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija TIKĖJIMAS IR STEBUKLAI. Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas ir rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius.
Archyvas (328)Naujienų prenumerataRSS
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media