2022 m. gegužes 19 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Dialogai apie žiniasklaidą

*print*

2022-05-16V. Kudirkos premijos laureatė Virginija Skučaitė: „30 savo gyvenimo metų, rinkau po kruopelę bet kokią ikonografinę medžiagą“ (1)

Šiųmetinė V. Kudirkos premijos laureatė, kaunietė, LŽS narė Virginija Skučaitė svetainei www.kaunozurnalistai.lt papasakojo, kodėl ją domina mūsų šalies praeitis, kodėl parašė knygą „Traukinio į mirtį pėdsakais“, sukūrė dokumentinį filmą „Traukinys į mirtį“, už kuriuos šiemet jai buvo suteikta V. Kudirkos premija. Skelbiamos ir LŽS Kauno apskrities skyriaus valdybos pirmininko Vido Mačiuli0 ir istoriko doc. dr. Algirdo Jakubčionio rekomendacijos.

2022-05-11„Media4Change“ skelbia žurnalistinių tyrimų konkursą

„Media4Change” kviečia žurnalistų komandas nušviesti problemas žmogaus teisių, korupcijos ir aplinkos apsaugos srityse. Geriausių žurnalistinių tyrimų įgyvendinimui skiriamas 4000 Eur. fondas.

2022-05-11Visuomenės informavimo etikos komisija: Įtaigi, argumentuota, taisyklinga žurnalisto kalba - didesnis dėmesys ir pasitikėjimas

Visuomenės informavimo etikos komisija: Įtaigi, argumentuota, taisyklinga žurnalisto kalba - didesnis dėmesys ir pasitikėjimas.
archyvas (100)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media