2018 m. spalio 23 d., Antradienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

2018-10-17Europos transliuotojų sąjunga: į diskusiją apie LRT visų pirma turi būti įtraukta pati LRT

Reaguodama į Lietuvos nacionaliniam transliuotojui iškilusias politines grėsmes ir galimą jo veiklą reglamentuojančių teisės aktų keitimą, Europos transliuotojų sąjunga (EBU) pabrėžia, kad LRT veiklą prižiūrėti turi ne politinės, o kompetentingos institucijos. Apie tai, kad EBU sunerimusi dėl galimo LRT valdysenos modelio ir jos veiklą reglamentuojančių teisės aktų keitimo, Europos transliuotojų sąjunga informavo visas jai priklausančias 120 žiniasklaidos organizacijų iš 56 skirtingų šalių.

2018-10-17Dėl politinės kontrolės grėsmės LRT kreipėsi į UNESCO

LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė kreipėsi į Jungtinių Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizaciją UNESCO dėl grėsmės nacionalinio transliuotojo nepriklausomumui

2018-10-16LRT korupcijos prevencijos programa įgijo pagreitį

LRT vykdo korupcijos prevencijos programą, kurios tikslas – didinti LRT skaidrumą ir taip įgyvendinti vieną iš naujosios LRT administracijos veiklos prioritetų. Per pastaruosius mėnesius jam buvo skiriamas didelis dėmesys.

2018-10-11LRT kreipėsi į Europos transliuotojus: nepriklausomumui iškilęs pavojus

LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė dėl Lietuvos visuomeninio transliuotojo nepriklausomumui iškilusios grėsmės kreipėsi į EBU (Europos transliuotojų sąjungos) vadovą Noelį Curraną. „LRT nepriklausomumui iškilęs pavojus neramina, nes tai taip pat kelia grėsmę spaudos ir žodžio laisvei bei demokratijai apskritai“, – rašoma laiške.

2018-10-11Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centras ir „Internews“ pradeda Baltijos šalių regioninės žiniasklaidos vystymo programą

Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centras ir pasaulyje pirmaujančios žiniasklaidos vystymo organizacija „Internews“ pradeda naują ir įkvepiančią mokymo programą, skirtą Baltijos šalių regioninei žiniasklaidai.

2018-10-05Vaižganto literatūrinė premija – šviesiausias pragiedrulis

Žurnalistė ir rašytoja Loreta JASTRAMSKIENĖ už ketvirtąją pernai išleistą knygą „Bilietas į Grįžulo Ratus“ („Homo liber“) apdovanota 2018 metų Juozo Tumo-Vaižganto literatūrine premija. Tai – įvertinimas už esė apie dvylika pasaulio rašytojų, kurių kūryba atspindėjo istorinius amžiaus įvykius, požiūrį į individą ir visuomenę, kūrybos prasmę, atsakomybę už žmonijos ateitį.

2018-09-27Romas Bacevičius: bendrakursiai – Sausio 13-osios įvykių herojai. 13 dalis

Kolega Romas Bacevičius toliau tęsia savo rašinių ciklą apie bendrakursius, Sausio 13-osios įvykių herojus. Šį kartą - apie Daivą ČERVOKIENĘ, 1991 metais dirbusiĄ „Kauno dienos“ korespondente.
archyvas (918)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media