2017 m. gruodžio 12 d., Antradienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

2017-12-08DELFI parduoda žurnalų leidybos verslo

DELFI žiniasklaidos grupė parduoda savo žurnalų leidybos verslo dalį ir koncentruosis į internetinę žiniasklaidą, informuoja ELTA. Žurnalų leidybos verslo dalis parduodama bendrovei „GM Media Invest“, kurios 100 procentų akcijų priklauso žinomai šalies verslininkei Gitanai Markovičienei. Tarp parduodamų leidinių - žurnalai „Moteris“, „Mano namai“, „Tavo vaikas“, „Cosmopolitan“ ir „Panelė“. Kartu su jais parduodami ir tų pačių prekės ženklų interneto portalai.

2017-11-30LRT dalies Seimo narių prašomos informacijos nepateikė dėl konfidencialumo sutarčių

BNS paskelbė informaciją "LRT dalies Seimo narių prašomos informacijos nepateikė dėl konfidencialumo sutarčių". LRT šią informaciją patikslino. Skelbiame patikslintą informaciją.

2017-11-29Multimedijų agentūra „Nanook“ – tarp trijų „Baltic Media Accelerator“ programos laimėtojų

Žurnalistų Bertos Tilmantaitės ir Artūro Morozovo įkurta nepriklausoma agentūra pateko į 4 mėnesių programą, kurios metu bus stiprinama Baltijos šalių žiniasklaida. Iš 72 dalyvių laimėtojais taip pat paskelbti estų radijas „Radio 2.0“ ir Latvijos portalas „Hello Solyanka“. „Baltic Media Accelerator“ programos tikslas – padėti Baltijos šalių žiniasklaidos kompanijoms augti, pasiūlius naujus mąstymo ir verslo būdus bei atveriant naują tarptautinę auditoriją. Programa laimėtojams taip pat suteikia ir finansinę paramą.
archyvas (873)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media