2017 m. birželio 29 d., Ketvirtadienis

Naujos knygos, leidiniai

*print*

2017-06-21Enciklopedinis leidinys „Lietuvos kariuomenės karininkai 1918–1953“ – rašytinis paminklas Lietuvos kariuomenės karininkams

Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje įvyko enciklopedinio leidinio „Lietuvos kariuomenės karininkai 1918–1953“ baigiamojo 10-ojo tomo pristatymas. Ta proga enciklopedinio leidinio „Lietuvos kariuomenės karininkai 1918–1953“ redaktorių, Lietuvos kariuomenės karių, nukentėjusių nuo sovietinio ir nacistinio genocido, artimųjų sąjungos (LKKAS) pirmininką VYTAUTĄ ZABIELSKĄ kalbino Lietuvos žurnalistų sąjungos narys, atsargos pulkininkas leitenantas POVILAS ŠIMKAVIČIUS.

2017-06-17Jonas Vėlyvis: prašviestos didžio žmogaus gyvenimo akimirkos (2)

Tą rytmetį namuose sulaukiau brangios viešnios - neseniai anapilin išėjusio žinomo žurnalisto, socialinių mokslų daktaro Jono Vėlyvio našlės Eugenijos. Mes su Jonu nemažai laiko dirbome Šiaulių miesto laikraštyje. Po to žurnalistiniai keliai dažnai suvesdavo ir Vilniuje. Eugenija, vos peržengusi durų slenkstį iš krepšelio ištraukė storoką knygą: „Štai atlikau savo pareigą - išleidau Jono parašytą romaną apie Joną Basanavičių. Šį rankraštį radau Jono kompiuteryje jau parengtą spaudai. Tai istorinis romanas. „ O kad prašvistų Lietuvos dvasia!“. Taigi imk savo draugo knygą ir skaityk, manau nenusivilsi“.

2017-06-10Jonas Laurinavičius: Skaudūs gimtinės vaizdai

„Pamiškės sodyba" (Naujasis lankas, Kaunas, 2017) -trečioji žurnalisto ir rašytojo Jono Laurinavičiaus beletristinių eskizų knyga: pirmoji „Tolimosios atodangos" (2011), an¬troji „Vidunakčio pašvaistė" (2013). Auto¬rius tęsia savo pasakojimus, prisiminimus apie karo ir pokario metų negandas, apie kaimo žmonių išgyvenimus, dramatiškus likimus. Tai jaudinantys vaizdai.
archyvas (313)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media