2015 m. gegužes 26 d., Antradienis

2015-05-11Signatarų namuose – skambi Lietuvos žurnalistų šventė

Gegužės 7-oji, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, mums, žurnalistams tikra profesinė šventė. Šiandien ji mums primena ne tik senas Rusijos carinės valdžios represijas, kuriomis buvo varžomi kiekvienos tautos brandumą liudijantys ženklai – kalba, knygų leidyba, spauda, laisvas žodis.Šiemet savo profesinę šventę žurnalistai pažymėjo išskirtinėje ir labai simboliškoje vietoje – Signatarų namuose, kuriuose 1918 metų vasario 16 dieną buvo pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės aktas. Lietuva išsivadavo iš ilgos Rusijos okupacijos. Šį kartą į šventę rinkosi ne tik vilniečiai žurnalistai, atvažiavo kolegos iš Kauno, Klaipėdos, kitų šalies miestų. Signatarų namų salė vos vos sutalpino visus atvykusius kolegas.

2015-05-11Seime veikia tradicinė LŽS dailės paroda-konkursas „Laisva spauda – laisvas aš!”

Š. m. gegužės 8 d. Lietuvos Respublikos Seimo Vitražo galerijoje Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga buvo atidaryta tradicinė Lietuvos žurnalistų sąjungos dailės paroda-konkursas „Laisva spauda – laisvas aš!” Parodoje eksponuojami aštuoniolikos autorių – Dalios Bložienės, Aldonos Dobrovolskienės, Junijos Galejevos, Sigitos Jakutytės, Onos Irenos Januševičienės, Loretos Kazlauskienės, Daivos Kibildytės, Irinos Kostinos, Vilmanto Ladygos, Modesto Malinausko, Manto Meškėlos, Vidos Sevrukienės, Alberto Vaidilos, Tomo Valeikos, Agnės Verksnytės, Aidos Vėželienės, Sandros Vydmontės bei Andriaus Zigmanto – specialiai šiai parodai sukurti tapybos, grafikos, koliažo darbai.

2015-04-09Pasirašyta pirmoji nepriklausomos Lietuvos žiniasklaidos istorijoje trišalė kolektyvinė sutartis (1)

Balandžio 3 dieną LŽS, UAB “Tauragės kurjeris” ir laikraščio “Tauragės kurjeris” profesinė sąjunga pasirašė pirmąją nepriklausomos Lietuvos žiniasklaidos istorijoje trišalę kolektyvinę sutartį. Tai simbolinis ir finalinis bendro projekto, skirto socialiniam dialogui stiprinti, akordas.
archyvas (275)  
 

2015-05-21Patobulintas Visuomenės informavimo įstatymas – prieš neapykantos, karo ir terorizmo kurstymą (1)

Naujas Visuomenės informavimo įstatymas numato efektyvesnę valstybės ir žmonių apsaugą nuo skleidžiamos dezinformacijos bei karo propagandos ir įtvirtina didesnę Lietuvos radijo ir televizijos komisijos atsakomybę kovojant su pažeidėjais.

2015-05-17“ŽENIA” – įdomus Klaipėdos žurnalistų leidinys (2)

Šį šeštadienį teko apsilankyti Klaipėdoje. Buvo vėl smagu susitikti ir pabendrauti su klaipediškais Jolanta Beniušyte, Gediminu Pilaičiu, kitais kolegomis. Iš J. Beniušytės rankų ir gavau šį įdomų, gausiai iliustruotą leidinį, pavadintą “Ženios” vardu.

2015-05-07Žiniasklaidos etikos sargai ir verslininkai diskutavo apie manipuliacijas jausmais žiniasklaidoje

Visuomenės informavimo etikos asociacijos pirmininkės pavaduotojas ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Etikos komisijos vadovas Viktoras Trofimišinas pateikė praktinį pavyzdį. Vienoje interneto svetainėje patalpinus dvi informacijas apie sužeistą gyvūnėlį ir sužeistą vaiką, daugiau dėmesio sulaukė pirmoji. „Užuojautos jausmas pabunda „mažesniesiems broliams“, o ne tos pačios genties atstovams. Tai akivaizdi tendencija, nežinau iš kur ji atsirado“,- teigia V.Trofimišinas.
archyvas (142)Naujienų prenumerata 
 

2015-05-25Spaudos konferencija „Teismo nuomonė Sausio 13-osios byloje – mes kalti, nes priešinomės“

Seime gegužės 26 d. 9 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Egidijaus Klumbio ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Teismo nuomonė Sausio 13-osios byloje – mes kalti, nes priešinomės“.

2015-05-19Kvietimas žiniasklaidai į gamyklos „Achema“ 50-mečio renginius. Bus ir spaudos konferencija

Numatoma programa žiniasklaidai (2015-05-30): 11.00 val. Išvykimas užsakytu transportu iš Vilniaus į Jonavą (adresas Vykinto g. 14, Vilnius) 12.30 val. Atvykimas į gamyklą „Achema“ (Jonalaukio kaimas) 12.40 val. Ekskursija gamyklos „Achema“ teritorijoje 14.00 val. Atvykimas į Santarvės aikštę (Jonava) 14.10 val. Konferencija žiniasklaidai. Dalyvauja valstybinių institucijų ir „Achema“ vadovai. 14.30 val. Oficiali šventės atidarymo ceremonija Santarvės aikštėje, vadovų sveikinimai. 16.30 val. Išvykimas užsakytu transportu iš Jonavos į Vilnių. Būtume labai dėkingi, jei apie savo dalyvavimą iki gegužės 20 d. galėtumėte pranešti el. paštu tadas@vipcommunications.lt
archyvas (854)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-05-09Garsaus žurnalisto Vido Mačiulio planuose – filmai apie Šarūną Marčiulionį ir Valdą Garastą (2)

Gegužės 7 dieną Signatarų namuose žinomam žurnalistui, LŽS Valdybos ir Tarybos nariui, BTV laidos apie krepšinį „Krepšinio pasaulyje“ kūrėjui Vidui Mačiuliui buvo įteikta Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos Vinco Kudirkos premija už dokumentinių novelių filmą „Atėjo...Sabas!".
archyvas (201)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-05-14Druskininkų valdžios propagandos įrankį perėmė VšĮ “Kantri medija”. Kam rūpi reputacija?

Panašu, kad Druskininkų valdžios propagandinis neteisėtai leistas laikraštis “Mano Druskininkai” tapo reikalingas Rositos Šilėnės vadovaujamai VšĮ “Kantri medija”. Kaip matyti iš tik ką pasirodžiusio laikraščio metrikos, ši įstaiga ėmėsi laikraščio leidybos.
archyvas (83)  
 

2015-05-12Atidarome naują rubriką – Žurnalistikos istorija (4)

Pradėjęs redaguoti Lietuvos žurnalistų sąjungos internetinį laikraštį, netrukus pajutau, kad jame trūksta kai kurių temų, nėra ir jas atspindinčių rubrikų. Viena iš jų – Žurnalistikos istorija. Lietuvos ir ne tik jos.

2015-05-09Senjorai žurnalistai – už Vilniaus metro (7)

Šį kartą LŽS Senjorų klubo tradicinis susirinkimas įvyko ne visai tradiciškai. Prasidėjo jis kaip įprasta – pirmąjį mėnesio trečiadienį 11 valandą, tačiau ne įprastoje Aktorių namų salėje, o…. autobuse, kurį mums suteikė Piliečių asociacijos "Metro sąjūdis" pirmininkas Juozas Zykus. “Ar norite jus daugiau sužinoti apie būsimą Vilniaus metro?” – neseniai paklausė Juozas Zykus. Mes pasakėme, kad – taip, norime. Todėl ir buvome pakviesti pasisvečiuoti Savanorių gatvėje 174A name įsikūrusioje Piliečių asociacijos "Metro sąjūdis" būstinėje.
archyvas (31)  
 

2015-05-18Žurnalistų desantas Klaipėdoje irgi rinko nacionalinę žuvį. Juo tapo lynas! (3)

Kelionė į Klaipėdą ne artima, todėl prie Aplinkos ministerijos rinkomės tik saulei subrėškus. Žurnalistų, nebijančių tolimesnių kelionių ir geidžiančiu naujų įspūdžių dar yra apstu. Todėl ir susirinko smagus būrelis, kurio pagrindą sudarė klubo A (aplinkosauga) nariai. Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos skyriaus vedėjo Vilmanto Graičiūno svetingai pakviesti netrukus jau važiavome pro mieguisto Vilniaus gatves. Važiavome į Klaipėdą padalyvauti neeiliniame įvykyje - Nacionalinės žuvies rinkimo šventėje.
archyvas (231)Naujienų prenumerata 
 

2015-05-15Kauniečių Spaudos balius – aukščiausiame lygyje (1)

2015-ųjų gegužės devintąją ne tik Kauno žurnalistų namų kiemelis, bet ir Vlado Putvinskio gatvės įkalnė vėl aidėjo nuo muzikos, juoko, sveikinimų, apdovanojimų ir... rimtų kalbų. Dvidešimt trečią kartą iš eilės Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyrius surengė tradicinę šventę, vadinamą Spaudos baliumi, skirtą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

2015-05-13Klaipėdoje – jubiliejinė ŽENIA. “Metų Žurnalisto” ŽENIA nominacija - Jolantai Beniušytei (1)

Klaipėdoje praūžė 2015 – ųjų ŽENIA – tradiciniai uostamiesčio žurnalistų apdovanojimai, rengiami Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga. Žurnalisto Entuziasto Nepriklausomo Informatoriaus (ŽENIA) apdovanojimai nusipelniusiems uostamiesčio žurnalistams buvo įteikti jau 15 – ą kartą. “Metų Žurnalisto” ŽENIA nominacija už principingą žurnalistų profesinių teisių apgynimą asmeniniu pavyzdžiu įteikta buvusiai ilgametei dienraščio „Vakarų ekspresas“ žurnalistei Jolantai Beniušytei.
archyvas (112)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-05-11Žurnalisto Juozo Pociaus kelias į dailę (8)

Žurnalistų namuose Vilniuje atidaryta žurnalisto Juozo Pociaus fotografikos paroda „Reprodukcija“, kurioje eksponuojama apie 30 darbų. Parodos autorius, dirbdamas žurnalistinį darbą (pastaruosius keturiolika metų darbavosi žurnale „Karys“), nesiskiria su foto aparatu - fotografuoja jau keletą dešimtmečių, yra surengęs keliolika savo fotografijų ir fotografikos parodų įvairiuose Lietuvos miestuose. Galima iškart pasidžiaugti, kad nedidelį žurnalistų dailininkų būrelį, dalyvaujančių parodinėje veikloje, papildė Juozas Pocius.
archyvas (57)  
 

2015-05-25„PaRa / Impact Awards 2015“ konkurse įvertinti geriausiai komunikavusieji

Paskelbti ryšių su visuomene konkurso „PaRa / Impact Awards 2015“ laimėtojai – geriausi ryšių su visuomene (RsV) projektai, efektyviausiai komunikavusios bendrovės ir jų atstovai. Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) organizuotame konkurse apdovanojimų statulėlės įteiktos devynių konkurso kategorijų nugalėtojams.

2015-05-22Periodikos rinkėjas Šarūnas Toliušis: „Spaudos diena - tautos šventė“

Klaipėdiečio technikos mokslų daktaro Šarūno Toliušio gyvenimas persmelktas keisto pomėgio – kolekcionuoti įvairiais laikotarpiais išleistus lietuviškus laikraščius ir žurnalus. Jo itin retų ir vertingų spaudinių rinkinys yra vienas turtingiausių Lietuvoje. Garsus kolekcininkas Spaudos dieną vadina išskirtine tautos švente, kurią privalo švęsti kiekvienas susipratęs lietuvis. Jį kalbina klaipėdiškis žurnalistas Gediminas Pilaitis.

2015-05-21„Žurnalisto etalonu“ išrinktas Audrys Antanaitis sako dirbantis svajonių darbą (1)

LŽS Vilniaus skyriaus šiemet įsteigta nominacija už aukštų standartų žurnalistiką skirta radijo stoties „Laisvoji banga“ žurnalistui Audriui Antanaičiui. LŽS Vilniaus skyriaus valdybos sudaryta komisija (pirmininkė Angelė Adomaitienė) A. Antanaitį iš kelių spaudos, TV ir radijo žurnalistų išskyrė už profesionalumą, etiškumą, pagarbą pašnekovui, aktyvią pilietinę poziciją ir taisyklingą kalbą.
archyvas (750)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-05-11Kolegai Algimantui Valentinui Indriūnui – 90 (3)

Šių metų gegužės 21 dieną ilgametis (nuo 1961 m.) Lietuvos žurnalistų sąjungos narys, žinomas mokslininkas, socialinių mokslų daktaras, inžinierius Algimantas Valentinas Indriūnas pažymi savo 90-metį.
archyvas (67)  
 

2015-05-18“Kaišiadorių aiduose” – Dainiaus Radzevičiaus eilėraščiai (3)

“Kaišiadorių aidų” laikraštyje, 2015 m. gegužės 1 dienos numeryje yra įdomi korespondencija “Kuo skiriasi kitiems ir tau?” Joje laikraščio redaktorius Jonas Laurinavičius rašo: “Šiuos Dainiaus Radzevičiaus eilėraščius pamačiau Vilniuje, Žurnalistų namuose. Juos parodė žurnalistų dviejų poezijos knygų ,,Šitas aidas toli girdis…“ ir ,,Sušvieski, saule“ sudarytojas ir leidėjas Vytautas Žeimantas. Beje, antrojoje knygoje savo kūrybą pristatė ir trys žurnalistai iš Kaišiadorių. Tada V. Žeimantas pasakė: ,,Tai mūsų žurnalistų sąjungos pirmininko Dainiaus Radzevičiaus eilės, sukurtos dar besimokant mokykloje.” Pajutau šiuose eilėraščiuose nuoširdų jautrumą ir tyrą nuotaiką. Todėl ir nutariau pasiūlyti juos mūsų laikraščio skaitytojams”.

2015-05-12Žurnalisto Apolinaro Juodpusio kūryba St. Vainiūno namuose

Vilniuje, Lietuvos muzikų rėmimo fondo Stasio Vainiūno namuose (A. Goštauto g. 2-41) Lietuvos žurnalistų sąjungos Senjorų klubo narys Apolinaras Juodpusis pristato savo pomėgių "derlių" - 88 darbus: fotografijas, piešinius, karikatūras, taip pat žodinę kūrybą. Paroda veiks iki birželio 17 d.

2015-05-11Skelbiamas konkursas „Kaip ginami Lietuvos interesai ES?“

Lietuvos žurnalistų sąjunga, Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija ir Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis skelbia žurnalistinį konkursą „Kaip ginami Lietuvos interesai ES?“ Konkursas truks visus 2015 m., jame galės dalyvauti visi straipsniai, reportažai ir laidos publikuotos ar transliuotos šiais metais. Konkurso tikslas – supažindinti Lietuvos skaitytoją, klausytoją ir žiūrovą su pagrindinės Europos Sąjungos institucijos – Europos parlamento – veiklos aktualijomis bei mechanizmais, kuriais remiantis Europos Sąjungoje priimami sprendimai.
archyvas (251)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-05-23Rimaldo Vikšračio personalinė fotografijų paroda

Gegužės 27 d., trečiadienį, 17.30 val. Prospekto fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) atidaroma Rimaldo Vikšračio personalinė fotografijų paroda.

2015-05-18Sauliaus Damulevičiaus fotografijų paroda, skirta Tarptautinei Afrikos dienai, „Siera Leonės deimantai“

Maloniai kviečiame Jus į Sauliaus Damulevičiaus fotografijų parodos „Siera Leonės deimantai", skirtos Tarptautinei Afrikos dienai, atidarymą, kuris įvyks š. m. gegužės 20 d. (trečiadienį) 17.30 val. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono 11, Vilnius). Renginyje dalyvaus fotografijų autorius ir grupės „Drumfever" perkusininkai.

2015-04-11Europos socialistai kviečia dalyvauti fotografijų konkurse „Gyvenimas kartu“

Konkursu „Gyvenimas kartu“ kūrybinę veiklą pradedantiems ir pripažintiems fotografams siūloma fotografijoje užfiksuoti pagrindines Europos Sąjungos vertybes, t. y., - vienybę įvairovėje. Idėjų savo darbams dalyviai galės pasisemti iš „įkvėpimo debesies“, kurį jie ras iniciatyvos interneto svetainėje bit.ly/living-together. Konkursas vyks iki 2015 m. liepos 15 d.; jame dalyvauti gali visi 18 metų sulaukę ir vyresni Europos gyventojai. Šiais metais pirmą kartą konkurse gali dalyvauti ir profesionalūs fotografai.
archyvas (212)  
 

2015-05-25TV8 eteryje – nauja istorinės dokumentikos laida „Priešaušrio Lietuva“

Kam priklauso 1918 m. Nepriklausomybės Akto autorystė? Ar bus surastas dingęs Akto dublikatas, iki sovietų okupacijos saugotas Prezidento kanceliarijos archyve Kaune? Kuo svarbi Lietuvos istorijai 1917 m. rugsėjį įvykusi Vilniaus konferencija? Į šiuos klausimus mėgino atsakyti istorinės dokumentikos laida „Priešaušrio Lietuva“, kurios premjera TV8 eteryje įvyko gegužės 23 dieną. Nuo šiol „Priešaušrio Lietuva“ – šeštadieniais 11.30 val. tik per TV8!

2015-05-17LRT ir toliau rūpinasi rusakalbe auditorija

LRT ir „Deuche Welle“ pasirašė dvejus metus galiojantį memorandumą bei sutartį dėl dviejų naujų laidų, kurios jau vasaros pradžioje pasirodys LRT eteryje.

2015-05-09Ketvirtasis „Lietuvos balso“ sezonas - su Rūta Ščiogolevaite

Pirma didžioji „Lietuvos balso“ naujiena – šį sezoną į mokytojos kėdę sėdasi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. „Džiaugiuosi prisijungusi prie profesionaliausio televizinio muzikinio projekto Lietuvoje ir nuoširdžiai kviečiu pildyti anketas, stoti į šį muzikos universitetą, parodyti savo balsą ir mokytis iš geriausiųjų. Aš jūsų laukiu savo komandoje ir tikiu – meilė muzikai ir nuoširdus darbas mūsų komandai atneš pergalę“, - sako „Lietuvos balso“ mokytoja.
archyvas (333)  
 

2015-05-05LRT radijas transliuos dokumentikos ciklą apie senatvę „65+“

Radijo dokumentikos ciklas „65+“ bus transliuojamas gegužės antradieniais laidose „Ryto garsai“ 9.30 val. ir „Lietuvos diena“ 13.30 val. bei sekmadieniais 11.05 val. per LRT radiją. Pirmoji ciklo dalis – gegužės 5 dieną.
archyvas (89)  
 

2015-05-19Publicistikos knygos “Portretai: Ukmergės krašto žmonės” pristatymas

Maloniai kviečiame 2015 m. gegužės 29 dieną, penktadienį, 16 val. į trečiosios publicistikos knygos “Portretai: Ukmergės krašto žmonės” pristatymą, kuris įvyks Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje.
archyvas (410)Naujienų prenumerata 
 

2015-05-05Vytautas Leščinskas: Čyru vyru... (1)

Vytautas Leščinskas - žiupsnelis naujų politinių epigramų

2015-05-05Ipolitas Skridla: Yra ir tokių (2)

Ipolitas Skridla vėl mus pakvietė į politinės satyros lankas.
archyvas (110)  
 

2015-05-21POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija ŠIANDIEN PAKELK LIKIMO RAKTĄ (2)

„Žinijos“ draugijoje (Vilniaus g. 22, Vilnius) 2015 m. birželio 2 d. 18 val. įvyks POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija ŠIANDIEN PAKELK LIKIMO RAKTĄ. Lektoriai: rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius, psichologas Marius Šulčys. Įėjimas ieškantiems Likimo raktų

2015-05-12Žurnalisto Ričardo Venckaus kolekcijos paroda

Kaune, Žurnalistų namuose, minint Spaudos atgavimo, žodžio ir knygos dieną, buvo atidaryta žurnalisto, vieno žinomiausių Lietuvos kolekcininkų neseniai mirusio Ričardo Venckaus surinktų eksponatų paroda.
archyvas (263)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-05-12Vytautas Alantas: Žurnalistas ir visuomenė (1)

"Mes mėgstame kartoti, kad Lietuvos valstybę prikėlė plunksna. Kadaise ir Napoleonas išsitarė, kad spauda yra didelė pasaulio galybė. Jei spauda iš tikrųjų yra tokia didelė galybė, tai visiškai natūralu, kad jos atstovai turėtų būti taip pat nepaprasti galiūnai. Tačiau gyvenime toli gražu nevisada taip išeina. Dar ne taip seniai mūsų visuomenė buvo linkusi žiūrėti į laikraštininko darbą, kaip į žemesnės rūšies verslą. Tik paskutiniaisiais metais mūsų spaudos darbininkams pavyko išsikovoti jei ne pakenčiamesnes medžiagines sąlygas, tai bent pakelti savo moralinį autoritetą visuomenės akyse. Dabar vargu ar berasime žmonių, kurie žiūrėtų i žurnalisto darbą, kaip į žemesnį verslą, sakysime, už advokato arba gydytojo. Be abejojimo, žurnalisto autoritetui pakelti daug padarė Žurnalistų Sąjunga," - 1934 metais rašė Vytautas Alanas.

2015-05-12Izidorius Tamošaitis: Žurnalistikos vertybių sargyboje (1)

Izidorius Tamošaitis gimė 1889 m. rugpjūčio 24 d. Antakalniškiuose. Spaudoje bendradarbiavo nuo 1911 m. 1927 m. redagavo laikraštį „Lietuvis", 1929-1938 m. žurnalą „Vairas", 1930-1935 m. tęstinį leidinį „Eranus", rašė straipsnius filosofijos ir teologijos klausimais. 1937-1938 m. buvo Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas. 1941 m. birželio 14 d. ištremtas į Sibirą. Žuvo 1943 m. vasario 6 d. Krasnojarsko krašte, Rešiotų lageryje.
archyvas (0)  
 

2015-05-22Ar sportuoti gali kiekvienas?

Visi žinome, kad fiziškai aktyvus žmogus yra sveikas, tačiau ne visi ryžtasi sportuoti. Nuo stadiono, dviračio ar sporto klubo gali atgrasyti stereotipai – tai jauniems, sveikiems, sportiškiems žmonėms. Ar tikrai kiekvienas gali būti fiziškai aktyvus? Kaip pasirinkti tinkamą veiklą ir nuo ko pradėti? Į klausimus atsako sveikuolių sąjungos prezidentas, 31 tūkstančio sveikuolių mokytojas, žiemos maudynių organizatorius, 1000 mylių bėgimo čempiono ir 10 pasaulio ir Gineso rekordų autoriaus Petro Silkino treneris Dainius Kepenis.

2015-05-15Olimpinė diena – ne tik sportuojantiems. Kviečiami pasimankštinti ir žurnalistai

Birželio 7 d. Kauno Ąžuolyne vyks ypatinga sporto šventė – Olimpinė diena. Pirmą kartą pagrindiniai šios šventės renginiai iš Vilniaus persikels į Kauną. Į klausimus apie Olimpinės dienos istoriją ir šių metų programą atsakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

2015-05-08Žurnalistų dienos „leŽuDi“ startavo pirmąja istorijoje studentų pergale futbolo aikštėje

Tradicinės Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto studentų organizuojama šventė „leŽuDi" startavo sporto renginiais. Kaip ir kasmet, studentai varžėsi su Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto klubo „PRESS`as" futbolo ir krepšinio komandomis. Turnyras baigėsi taikiai: krepšinyje stipresni buvo „PRESS`o" žaidėjai, o futbolo rungtynėse istorinį rezultatą pasiekė studentų komanda.

2015-05-04Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionai – vėl kauniečiai

Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas persikėlė į naują vietą, tačiau čempionai liko tie patys. Pirmąsyk Druskininkuose šeštadienį vykusį aštuonių ekipų turnyrą trečią kartą iš eilės laimėjo Kauno žurnalistai.
archyvas (131)Naujienų prenumerata 
 

2015-05-19Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: Laiškelis sūnui

Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: Laiškelis sūnui. (25-oji prisiminimų dalis).

2015-05-06Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: Oi kas sodai do sodeliai... (2)

Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: Oi kas sodai do sodeliai... (24-oji prisiminimų dalis)

2015-04-15Žurnalistai kviečiami į sveikatingumo stovyklą „Kuršių žemės glėbyje"

2015 m. birželio 1-7 dienomis, Žmogaus pažinimo centras VAISKA, kartu su informaciniu rėmėju Sveikatos žurnalistų asociacija, kviečia į kasmetinę – poilsinę sveikatingumo stovyklą žurnalistams ir visuomenei Šventojoje (Kuršių takas 18, „Vytauto sodyba”).
archyvas (50)  
 
archyvas (0)  
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media