2016 m. gegužes 28 d., Šeštadienis

2016-05-24Kaune praktinis seminaras “Profesinių žurnalistikos standartų paieška propagandos ir informacinių karų fone“

Kaune (Putvinskio g. 48, Kaunas) 2016 m. gegužės 27-28 dienomis vyks praktinis seminaras “Profesinių žurnalistikos standartų paieška propagandos ir informacinių karų fone“. Jį rengia Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Fridricho Eberto fondas. Dalyvių registracija - info@lzs.lt

2016-05-18Stanislovo Rapolionio premija - žurnalistei Aurelijai Arlauskienei (1)

Gegužės 13 d. Eišiškių S. Rapolionio gimnazijoje jau dvyliktą kartą įteikta vieno pirmųjų lietuvių raštijos kūrėjų, reformacijos veikėjo Stanislovo Rapolionio premija. Šį kartą ji atiteko žurnalistei Aurelijai Arlauskienei. Premijos tikslas – skatinti mokytojus, kultūros ir meno darbuotojus, žurnalistus, leidėjus, istorikus rūpintis Pietryčių Lietuvos kultūros ir švietimo sklaida, kultūros ir istorijos paveldo studijomis.

2016-05-13IX Mato Šalčiaus premija skirta klaipėdiečiui, jūros heraldui Venantui Butkui už knygą „Burėse – Baltijos vėjas: buriuotojo užrašai“

Šiemet IX Mato Šalčiaus vardo premija, kurios mecenatas yra žurnalistas ir politikas Justas Vincas Paleckis, bus įteikta žurnalistų buriuotojų klubo „Marinus“ įkūrėjui, burių paviliotam jūros heraldui – Venantui Butkui. Knyga "Burėse - Baltijos vėjas: buriuotojo užrašai" - didžiulis įvykis ne tik Venanto, bet ir Lietuvos jūreivystės istorijoje.

2016-04-26Žurnalistų dėmesiui – yra galimybė teikti paraiškas Europos Parlamento dotacijai

Gerbiami žurnalistai, jau galima teikti paraiškas Europos Parlamento dotacijoms žiniasklaidos (interneto, radijo bei TV) srityje. Jei norite tapti Europos Parlamento informaciniu partneriu 2016-2019 metams, paraišką turite pateikti iki gegužės 31 d. vakaro, todėl nedelskite.
archyvas (392)  
 

2016-05-27Kvietimas į spaudos pusryčius Vaikų ligoninėje Tarptautinę vaikų gynimo dieną

2016 m. birželio 1 dieną, trečiadienį,10 val. kviečiame į spaudos pusryčius, kurie įvyks Vaikų ligoninėje VUL SK filialas (Santariškių g. 7, Administracijos salė). Kodėl tiek daug vaikų prarandame dėl nelaimingų atsitikimų? Ar jiems galėjome padėti? Gydytojai kartu su žurnalistais gvildens temas apie skaudžius traumų, nelaimingų atsitikimų, sąmoningo vaikų ir paauglių susižalojimo ir (ne)sąmoningo kūdikių sužalojimo atvejus bei skubią pagalbą.

2016-05-27Žurnalistai kviečiamį į AB „Lietuvos geležinkeliai“ metinės veiklos ataskaitos pristatymą ir sutarties su Lenkijos geležinkelininkais pasirašymą

Žurnalistai kviečiamį į AB „Lietuvos geležinkeliai“ metinės veiklos ataskaitos pristatymą ir sutarties su Lenkijos geležinkelinkais pasirašymą Gerbiami kolegos, kviečiame Jus į AB „Lietuvos geležinkeliai“ metinės veiklos ataskaitos pristatymą, Vilniaus ir Kauno intermodalinių terminalų 1-erių metų veiklos paminėjimą ir bendradarbiavimo sutarties vykdant tarpvalstybinį keleivių vežimą geležinkeliais per Lenkijos–Lietuvos valstybių sieną tarp AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Prewozy Regionale“ sp. z. o. o. pasirašymą. Renginys vyks gegužės 31 d. (antradienį) 10 val. Vilniaus intermodaliniame terminale (Terminalo g. 8). Norinčius vykti bendrovės transportu prašome apie tai pranešti iki 30 d. (pirmadienio) 10 val. el. paštu info@litrail.lt, tel. 8 615 87098
archyvas (1165)Naujienų prenumerataRSS
 

2016-04-30Kadagiai, pasiviję jūrą arba Salys Šemerys apie Lietuvos iškiliuosius – poetą Maironį ir Palangos burmistrą Joną Šliūpą

Palangiškis kolega Gediminas Griškevičius atsiuntė "Kitų minčių" - Kadagiai, pasiviję jūrą arba Salys Šemerys apie Lietuvos iškiliuosius – poetą Maironį ir Palangos burmistrą Joną Šliūpą.
archyvas (223)Naujienų prenumerataRSS
 

2016-04-20Spaudos laisvės Lietuvoje – tai mažiau, tai daugiau. Norime ir bijome?

Šiandien gerai žinoma tarptautinė organizacija Reporteriai be sienų (Reporters Without Borders) paskelbė savo kasmetinį darytą tyrimą apie žiniasklaidos laisvę Pasaulyje. Bendra išvada nėra džiuginanti – valdžios ir privačių interesų spaudžiamos redakcijos ir žurnalistai vadinamajame informacijos amžiuje turi iš principo mažiau laisvės. Lietuva pagal tą tyrimą priklauso laisvų šalių kategorijai, nors formaliai kartu su Estija smuktelėjo reitinge keturiomis pozicijomis žemyn.
archyvas (99)  
 

2016-05-24Skelbiamas ketvirtasis Nacionalinis vaikų literatūros konkursas 2016

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, kurio steigėjai yra Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis, bendradarbiaudamas su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi, kurios pirmininkas yra Kęstutis Urba ir kartu su Lietuvos Rašytojų sąjunga, kurios pirmininkas yra Antanas Jonynas, skelbia ketvirtąjį Nacionalinį vaikų literatūros konkursą 2016.

2016-05-09Skelbiame nominacijas dirbančiųjų sąlygas bloginantiems politikams!

Seimui konvejeriu stumiant Darbo kodekso projektą, susidūrėme su paradoksalia situacija – prieš rinkimus viešojoje erdvėje žadėdami rūpestį dirbančiųjų socialinėmis garantijomis, realybėje kai kurie politikai elgiasi priešingai. Tai ypač gerai pasimato balsavimų metu. Stebėdami ne visada sveiku protu suvokiamus politikų sprendimus, skelbiame akciją „Išrink labiausiai dirbantiesiems „nusipelniusį“ Seimo narį“. Trijų nominacijų nugalėtojus apdovanosime birželio 16 dienos profesinių sąjungų mitinge, jiems įteikdami riestainius, kurių skylės simboliškai atspindi kai kurių Seimo narių pastangas dėl dirbančiųjų interesų užtikrinimo.

2015-12-03“Lietuvos žinių” pasiūlymas LŽS nariams

Gerbiami Lietuvos žurnalistų sąjungos nariai, viliuosi, kad laikraščiai buvo ir yra Jūsų gyvenimo dalis. Seniausias Lietuvos dienraštis „Lietuvos žinios“ itin daug dėmesio skiria kultūrai, istorijai, valstybės socialinei ir politinei raidai. Džiaugiamės, kad čia vis dažniau kyla diskusijų šiais klausimais, kad čia galimybę išsakyti savo nuomonę randa įvairių pažiūrų žmonės. Negalime tiesiog padovanoti „Lietuvos žinių“ prenumeratos, bet Jums, kaip Žurnalistų sąjungos nariui, ją siūlome už specialią 78 Eur kainą* ir dovanojame „Lietuvos žinių“ išleistą Aro Lukšo knygą „Lietuvos istorijos mozaika“.
archyvas (274)Naujienų prenumerata 
 

2016-05-28Artūras Zuokas tarp plunksnos brolių ir seserų

Gegužės 25 dienos vakarą Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyrius pakvietė kolegas į A. Mickevičiaus muziejų (Bernardinų g. 11) susitikti su buvusiu Vilniaus miesto meru, žurnalistu, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderiu Artūru Zuoku.

2016-05-27Aukštadvaryje: Tarptautinė žurnalistų kalba

Š. m. gegužės 21–22 d. Aukštadvaris. Čia įvyko jau devintoji Lietuvos esperantininkų žurnalistų seminaras – stovykla. Susitiko beveik penkiasdešimt žurnalistų, ne vien prefesionalių, bet parašančių esperanto tema. Tai buvo Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Esperantininkų žurnalistų skyriaus ir Lietuvos esperantininkų žurnalistų asociacijos bendras renginys

2016-05-27Trakuose įteikta IX Mato Šalčiaus premija Venantui Butkui už knygą „Burėse – Baltijos vėjas: buriuotojo užrašai“

IX Mato Šalčiaus vardo premija buvo įteikta 2016-05-25 Venantui Butkui už knygą "Burėse - Baltijos vėjas: buriuotojo užrašai" Trakuose, senoviniame prekybiniame „Vytinė“ laive, kurioje šafaras Vladas Kasperavičius svečius supažindino su upių laivybos istorija.

2016-05-08Jono Basanavičiaus gimtinėje ir Tautinio Atgimimo Ąžuolyne augs nauji ąžuolai

Balandžio 30 d., šeštadienį nuotaikinga ir kūrybiška grupė LŽS Senjorų klubo narių kartu su Vilniaus karininkų ramovės darbuotojais (G. Aukštikalnis, A. Burokas, I. Burokienė, R. Akelaitis) išvyko į įdomią kelionę. Beje, vardindamas ramovės atstovus nežinojau kur priskirti atsargos pulkininką leitenantą Povilą Šimkavičių, kuris, nors ir nedirba ramovėje, bet yra ir karininkas, ir LŽS Senjorų klubo narys. Bendru sutarimu nutarėme, kad jis gerai tinka abejose grupėse.
archyvas (147)Naujienų prenumerataRSS
 

2016-05-11Gediminas Griškevičius: Susitikimai Vilniuje: paprastas darbštumas, sutveria paprastus darbus

Palangiškis kolega Gediminas Griškevičius vėl atsiuntė “Kitų minčių”. Šį kartą tai - Susitikimai Vilniuje: paprastas darbštumas, sutveria paprastus darbus

2016-05-11Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena iš paukščio skrydžio

Žurnalistų viešnagė šią gražią ir saulėtą gegužės 6-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, Pociūnų aerodrome artėjo į pabaigą. Norintys pakilti į dangų su lenkų gamybos sklandytuvu SZD-50-3 „Puchacz“ (lietuviškai „Apuokas“) jau būriavosi prie sklandytuvo...

2016-05-08Žurnalisto Juozo Šalkausko proginių kaklaraščių kolekcija: naujausias Lietuvos rekordas  (2)

Agentūra „Factum“ į Lietuvos rekordų knygą įrašė gausiausia proginių kaklaraiščių kolekcija – daugiai nei 1400 kaklaraiščių, kuriuos surinko mūsų geras kolega, žurnalistas Juozas Šalkauskas.
archyvas (101)  
 

2016-05-24LRT tarybos pirmininko pavaduotoja perrinkta Lolita Jablonskienė

LRT tarybos pirmininko pavaduotoja dar vienai trejų metų kadencijai perrinkta dailėtyrininkė, Nacionalinės dailės galerijos vadovė Lolita Jablonskienė. Jos kandidatūrą balsavimui pateikė LRT tarybos pirmininkas Žygintas Pečiulis. L. Jablonskienę į LRT tarybą delegavo Prezidentė.

2016-05-17Inturkėje pagerbti pogrindinio leidinio „Varpas“ leidėjai

Š. m. gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga (LLKS) ir Molėtų rajono savivaldybė maloniai pakvietė Lietuvos žmones į Inturkę, į paminklinio akmens, skirto pogrindinio leidinio „Varpas“ leidėjų atminimui, atidengimą. Į šventinį renginį, anot monsinjoro Juozapo Dabravolsko, atvykome iš skirtingų vietų, vedami širdies ir gerumo.

2016-05-11Žurnale „Tautinių bendrijų naujienos“ - tautinių bendrijų gyvenimas (1)

Jau 54-asis numeris pasiekia skaitytoją: lietuvį, azerbaidžanietį, gruziną, armėną, baltarusį, rusą, lenką ir dar daugelio kitų tautybių žmones, gyvenančius Lietuvoje. Kalbinu ilgametį žurnalo „Tautinių bendrijų naujienos“ redaktorių Tautinių bendrijų namų Leidybos grupės vyriausiąjį specialistą Joną Rumšą, žinomą žurnalistą, daugelio straipsnių apie Lietuvoje - ir ne tik - gyvenančias tautines mažumas, autorių. Jo darbo kabinetas įsikūręs Vilniuje, Raugyklos g. 25, Tautinių bendrijų namuose. Taigi jau 55-ajam numeriui renkama medžiaga, surinkta - redaguojama. Skaitytojui įdomu, kada išėjo pirmasis šio turiningo ir skoningai atrodančio žurnalo numeris. Ir apie ką tada buvo rašoma.

2016-05-07Išrinkti LRT „Kalbos grynuoliai“

Išrinkti LRT „Kalbos grynuoliai“. Profesionalų komisijos manymu, taisyklingiausiai kalba LRT TELEVIZIJOS žurnalistė Justė Navickaitė ir LRT RADIJO žurnalistė Aistė Plaipaitė. Visuomenės – žiūrovų ir klausytojų – favoritai šįkart LRT RADIJO žurnalistė Rūta Kupetytė ir LRT TELEVIZIJOS žurnalistė Loreta Mačiulienė. „Kalbos grynuoliai“ buvo renkami jau devintąjį kartą. Rinkimų rezultatai paskelbti LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.
archyvas (794)Naujienų prenumerataRSS
 

2016-05-11Docentui daktarui Liubomirui Viktorui Žeimantui - 85 metai! (4)

Šį pavasarį žurnalistikos patriarchui docentui daktarui Liubomirui Viktorui Žeimantui sukako 85 metai. Šią gražią sukaktį jubiliatas pasitinka kūrybiniuose ieškojimuose, prie naujos knygos rankraščio.
archyvas (95)  
 

2016-05-1515-ąjį kartą spaudos fotografams įteikti „Auksinio kadro“ apdovanojimai

Gegužės 13 d. Vilniaus Rotušėje įvyko 15-ojo nacionalinio fotografijų konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2016“ nugalėtojų paskelbimo ceremonija. Jos metu fotografams buvo įteikta dvylika „Auksinio kadro“ apdovanojimų. Šiais metais konkursui buvo pateikta daugiau nei 4 tūkst. fotografijų, o kompetentinga komisija nugalėtojus išrinko iš 170 finalininkų. Visas finalui atrinktas fotografijas bus galima pamatyti iki gegužės 29 d. Vilniaus Rotušėje veiksiančioje parodoje. Konkursą organizuojančio Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas Jonas Staselis sakė, kad per 15 metų susiformavo tvarios konkurso tradicijos, konkursas įgavo autoritetą visuomenės bei fotografų bendruomenės akyse.

2016-05-12Fotografijos muziejuje - naujos vaizdų prasmės senovinėse fotografijose

Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) atidaryta Vito Luckaus fotografijos centro kuruojama paroda „Požiūris į senovinę fotografiją". Parodoje eksponuojami trylikos skirtingų kartų Lietuvos bei užsienio autorių darbai, kuriuose naujoms prasmėms sukurti panaudotos senovinės fotografijos. Paroda veiks iki 2016 m. rugsėjo 18 d., joje vyks susitikimai su darbų autoriais, meistriškumo pamokos, ekskursijos ir įvairūs edukaciniai užsiėmimai.

2016-05-11Naujuoju Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininku tapo Gintaras Česonis

Gegužės 9 d. Vilniaus rotušėje įvykusiame neeiliniame Fotomenininkų sąjungos suvažiavime buvo išrinktas naujasis sąjungos pirmininkas. Juo tapo fotomenininkas Gintaras Česonis. Suvažiavimo metu taip pat suformuota sąjungos valdyba. Pirmuoju numatytu kandidatų išsikėlimo etapu, kuris baigėsi balandžio 26 dieną, niekas nepateikė paraiškos kandidatuoti į Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkus. Todėl sąjungos nariams buvo palikta galimybė iškelti save ar būti iškeltiems kitų suvažiavimo metu. Prasidėjus suvažiavimui paaiškėjo, kad į pirmininko postą kandidatuoja du sąjungos nariai – G. Česonis ir Saulius Paukštys.

2016-05-07Alfredo Pliadžio fotografijų paroda „9 olimpiados“ (2)

Gegužės 7 d., Spaudos atgavimo ir kalbos dieną LTOK kavinėje (Olimpiečių g. 15, Vilnius)pradėjo veikti Alfredo Pliadžio fotografijų paroda „9 olimpiados“. Kviečiame apsilankyti.
archyvas (259)  
 

2016-05-24Žiūrovai rinks laidos KK2 vedėją

Šią vasarą žiūrovai turės darbo - populiariajame LNK infošou „KK2“ bręsta esminės permainos. Jau visai netrukus bus paskelbta naujos vedėjos atranka. Ji vyks LNKGO platformoje, į kurią pretendentės galės kelti savo foto ir video. Po čia įvyksiančio balsavimo geriausios pretendentės gaus televizijos eterio, kol galiausiai sprendimą priims žiūrovai.

2016-05-24Donato Montvydo viešnagė Stokholme – LRT dokumentiniame filme „Eurovizija“ 2016. Post scriptum“

Lietuvos atstovą šių metų „Eurovizijoje“ lydėjo LRT filmavimo grupė – reporteris Tadas Grabys, režisierė Raimonda Katiliūtė ir operatorius Vaidas Užkuraitis. Jie fiksavo kiekvieną Lietuvos atstovo Donato Montvydo judesį Stokholme – repeticijas, susitikimus, laisvalaikį, bendravimą su žiniasklaida. Visa tai, kas vyko konkurso užkulisiuose. Ir sporto salėje, į kurią Donatas skubėdavo kasdien.

2016-05-19Dvylika garsenybių – LRT TELEVIZIJOS projekto „Tikri vyrai“ naujame sezone

Dvi savaitės gyvenimo kariuomenės ritmu – tokiam iššūkiui pasiryžo Lietuvos popscenos numylėtinė, grupės „Pinup Girls“ atlikėja Simona Nainė. Vakar kartu su dar vienuolika žinomų Lietuvos žmonių ji išvyko į Ruklos poligoną, kuriame bus filmuojamas jau trečiasis LRT TELEVIZIJOS projekto „Tikri vyrai“ sezonas.

2016-05-18A. Klivečką įkūnijęs aktorius Š. Banevičius: „Jo laidų vaikams žiūrėti buvo negalima“

Didelio populiarumo sulaukiantis parodijų šou „Pakartok!“ trečiadienio vakarais džiugina TV3 televizijos žiūrovus. Laidos herojais čia kaskart tampa populiarūs pramogų, kultūros, politikos atstovai. Ši laida bus lemiama dviems dalyviams, surinkusiems mažiausiai komisijos taškų – jie turės palikti šou. Dėl geriausiojo parodijų meistro vardo kovoja scenos profesionalai, savo talentu užkariavę ne vieno gerbėjo širdį. Savo talentą televizijos eteryje demonstruoja Ineta Stasiulytė, Vaida Lisikaitė, Šarūnas Banevičius, Julius Žalakevičius, Andrius Žiurauskas, Giedrius Arbačiauskas.
archyvas (415)  
 

2016-05-06Replika. Kalbos atgavimo šventės išvakarėse SUSIRGAU... (2)

Kokių tik nesama priklausomybių arba paprasčiausiai ligų: kleptomanija, alkoholizmas, narkomanija ir t.t. Susirgau ir aš, bet ne viena iš čia paminėtų ligų. Kai Lietuvos radijas (nemėgstu to darinio LRT!) ruošiasi paminėti garbingą 90-mečio jubiliejų, daug valandų klausau jo įdomių laidų ir... skaičiuoju, skaičiuoju, skaičiuoju kalbos klaidas. Vadinasi, susirgau, tik nenutuokiu, kaip tą negalią pavadinti.
archyvas (122)  
 

2016-05-1252-ajame „Poezijos pavasaryje“ – kaip niekad daug naujų renginių

Gegužės 15 d. 17 val. Lietuvos nacionalinėje dailės galerijoje ir Nacionaliniame Kauno dramos teatre prasideda didžiausias Lietuvoje literatūros renginys – 52-asis tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“. Jį rengia Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. Per 15 festivalio dienų įvyks 146 renginiai visoje Lietuvoje ir septyniose užsienio šalyse: Airijoje, Baltarusijoje, Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Rusijoje ir Šveicarijoje.
archyvas (489)Naujienų prenumerata 
 

2015-06-06Įsibėgėja „Lietuvos žiniasklaidos enciklopedijos (2)

Žurnalistų namuose įvyko Enciklopedijos rengėjų gamybinis pasitarimas, kuriame buvo aptarti tolesni „Lietuvos žiniasklaidos enciklopedijos" ruošimo ir leidimo klausimai. Šio pasitarimo sušaukimą paskatino paskutiniajame LŽS Tarybos posėdyje priimtas sprendimas aktyvinti šios Enciklopedijos rengimo darbus.

2015-06-05Kas gali patekti į “Lietuvos žiniasklaidos enciklopediją”? (1)

Tokių žmonių Vardyną dabar sudaro 2074 žmonės. Jis, aišku, dar negalutis. Gali būti tikslinamas. Leidėjai yra nutarę, kad kolegos patys save pristatys Enciklopedijai. Jeigu jūsų veikla atitinka bent vieną iš aukščiau išvardintų kritetijų, sėskite ir rašykite.

2015-06-04Kaip parašyti straipsnį „Lietuvos žiniasklaidos enciklopedijai“? (1)

Tai tik gairės, kurios turėtų padėti geriau suprasti enciklopedinį rašymą. Mums pavyzdys - neseniai išėjusi „Visuotinė lietuvių enciklopedija“ (25 tomai). Prieš sėdant rašyti, galite joje pasidairyti. Jei ką nors svarbaus praleidau – duokite žinią. Draugaukime.

2015-06-03„Lietuvos žiniasklaidos enciklopedijai“ paruoštų spaudai personalinių straipsnių sąraše - jau daugiau kaip 950 pavardžių  (15)

„Lietuvos žiniasklaidos enciklopedijai“ paruoštų spaudai personalinių straipsnių sąrašas. Jame jau yra daugiau kaip 950 pavardžių. O enciklopedijai planingai ruošti sudarytame Vardyne yra 2074 pavardžių. Taigi, kolegos, pajudėkite. Gyvi - patys prisistatote. Dėkingi būsime jei parašysite už mirusius kolegas. Laukiame. Informaciją teikite šiuo adresu: vzeimantas@gmail.com.
archyvas (0)  
 

2016-05-12Rašytojų klube - naujo „Poezijos pavasario“ almanacho pristatymas

Maloniai kviečiame į naujo „Poezijos pavasario“ almanacho pristatymą, kurio metu bus galimybė pabendrauti su jo sudarytojais, autoriais, festivalio rengėjais. Pristatyme laukiami ne tik žurnalistai, literatūros kritikai, bet ir visi poezijos gerbėjai. Pristatymas vyks gegužės 16 d. 19 val. Rašytojų sąjungos Baltojoje salėje (K. Sirvydo g. 6, Vilnius).
archyvas (252)  
 

2016-05-12 Apolinaras Juodpusis: dar apie Benjaminą Gorbulskį

Kolegoms, kurie seka publikacijas Lietuvos žurnalistų sąjungos svetainėje, siūlau ištraukėlę iš mano knygos apie režisierę ir literatę Stasę Niūniavaitę, kuri kadaise per susitikimą su Benjaminu Gorbulskiu Naujosios Akmenės kultūros rūmuose, taip prakalbino kompozitorių ir tai užrašė dienoraštyje

2016-05-09Kolega Loreta Nikolenkienė: Tikiuosi, elgiatės gerai...  (1)

Lakraštyje "Lietuvos aidas" dirbanti kolegė Loreta Nikolenkienė, atsiuntusi šį skelbimą, rašo: "Tikiuosi, elgiatės gerai..."

2016-05-06Jonas Paulauskas: pamąstymai Spaudos dienos išvakarėse ir keletas anekdotų

Jono Paulausko pamąstymai Spaudos dienos išvakarėse ir keletas anekdotų.

2016-04-30Gediminas Griškevičius: „Korektoriau, taisyk klaidas!”

Šį kartą palangiškis kolega Gediminas Griškevičius toliau tiesia savo Inernetinį tiltą „Palanga – Vilnius“ ir skiria jį Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.
archyvas (158)  
 

2016-05-08Pozityvistų klubo susiėjimas-diskusija „Savo kaltę palik saugoti praeičiai“ (4)

„Žinijos“ draugijoje (Vilniaus g. 22, Vilnius) 2016 m. birželio 7 d. 18 val. įvyks POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija SAVO KALTĘ PALIK SAUGOTI PRAEIČIAI. Lektorių grupės vadovas Klubo steigėjas,rašytojas-pozityvistas Jeronimas LAUCIUS.
archyvas (303)Naujienų prenumerataRSS
 

2016-05-24Bronius Čekanauskas: „Tiesos" redakcijoje (7 dalis)

Tęsiame žinomo sporto žurnalisto, žurnalo "Olimpinė panorama" redaktorius Broniaus Čekanausko prisiminimus apie savo darbą "Tiesos" laikraštyje.

2016-05-12Bronius Čekanauskas: „Tiesos“ redakcijoje (6 dalis) (3)

Tęsiame žinomo sporto žurnalisto, žurnalo "Olimpinė panorama" redaktorius Broniaus Čekanausko prisiminimus apie savo darbą "Tiesos" laikraštyje.

2016-04-30Bronius Čekanauskas: „Tiesos“ redakcijoje (5 dalis) (4)

Tęsiame žinomo sporto žurnalisto, žurnalo "Olimpinė panorama" redaktorius Broniaus Čekanausko prisiminimus apie savo darbą "Tiesos" laikraštyje.
archyvas (24)  
 

2016-05-11Pirmąjį regatos etapą sėkmė nusišypsojo „Verslo žinių“ komandai

Šiemet pirmąjį Žurnalistų regatos etapą Kauno mariose laimėjo „Verslo žinių“ komanda, antroje vietoje buvo „Vėjo!3“, o trečioji atiteko „Lietuvos ryto“ žurnalistams.
archyvas (154)Naujienų prenumerata 
 

2016-04-08Žurnalistas Ukmergėje parduoda namą, sodą ir garažą

LŽS narys Julijonas Petronis Ukmergėje parduoda savo trijų kambarių butą Dukstynos mikrorajone mūrinio penkiaaukščio namo trečiame aukšte,sodą priemiestinėje Dukstynėlės bendrijoje su mūriniu namu ir arti namų esanti mūrinį garažą. Jis ketina persikelti arčiau LŽS Senjorų klubo, kurio veikloje labai aktyviai dalyvauja. Vienam viską perkant, galima išsimokėtinai. Kreiptis telefonu 860363363.
archyvas (123)Naujienų prenumerataRSS
 
archyvas (0)  
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media