2015 m. vasario 28 d., Šeštadienis

2015-02-26Investuotojų forumas kviečia teikti paraiškas tradiciniams metų apdovanojimams. Apdovanojimai laukia ir žurnalistų

Didžiausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ kviečia teikti paraiškas asociacijos metų apdovanojimams ir įvertinti labiausiai prie šalies investicinio klimato gerinimo prisidėjusias įmones, organizacijas bei žiniasklaidos atstovus. „Investors‘ Forum“ jau ketvirtus metus tradiciškai išrinks bei paskelbs Lietuvos 2014 metų investuotoją, kurį apdovanos už pažangą ir indėlį į Lietuvos ūkio plėtrą bei kuriamas darbo vietas. Atsakingos įmonės apdovanojimas bus skirtas už indėlį kuriant skaidrius verslo santykius šalyje ir atsakingo verslo principų taikymą, socialinių vertybių kūrimą bei puoselėjimą, rūpestį darbuotojais ir aplinka. Asociacija taip pat paskelbs Metų sprendimą verslo aplinkai gerinti ir Metų verslo žurnalistą. Kategorijos Investicijų vieta - Lietuva apdovanojimui asociacija kviečia nominuoti regioninės žiniasklaidos atstovus, kurie per praėjusius metus labiausiai prisidėjo prie objektyvios verslo investicijų patirties sklaidos šalies regionuose.

2015-02-24Viktoras Trofimišinas - Visuomenės informavimo etikos komisijos pirmininko pavaduotojas

Mieli kolegos, vasario 24 dieną Žurnalistų namuose įvyko pirmasis naujos Visuomenės informavimo etikos komisijos posėdis. Visuomenės informavimo etikos komisijos pirmininke išrinkta Vaiva Žukienė. Komisijos pirmininko pavaduotoju tapo Viktoras Trofimišinas, į šią komisiją deleguotas LŽS.

2015-01-30LŽS ir NŽKA mokesčiai eurais (1)

LŽS mokesčiai: Stojamasis 7 eurai, Metinis - 30 ir 15 (senjorams) eurų, LŽS pažymėjimo pagaminimas – 1,5 euro. NŽKA mokesčiai: Metinis – 6 eurai.

2015-01-30Dėl dalyvavimo rinkimų komitetuose

Lietuvos žurnalistų sąjungos Etikos komisija, atsakydama į LŽS skyrių paklausimus dėl žurnalistų dalyvavimo visuomeninių rinkimų komitetų veikloje bei kandidatavimo į atstovaujamosios valdžios institucijas šių komitetų rinkimų sąrašuose vertinimo, dar kartą pabrėžia, kad nepriklausoma ir skaidri žurnalistinė veikla įmanoma tik tuo atveju, jeigu žurnalistas neprisiima jokių kitų įsipareigojimų, išskyrus profesinius įsipareigojimus viešosios informacijos rengėjui.
archyvas (244)  
 

2015-02-19Lietuva ir spaudos laisvės spalvos

Kiekvienais metais tarptautinė organizacija „Reporteriai be sienų“ skelbia žemėlapį, kuriame atvaizduojama spaudos laisvės situacija pasaulyje. Šiais metais minėtas žemėlapis paskelbtas visai neseniai. Kaip ir ankščiau, jį įdomu nagrinėti – pirmiausiai žiūrint į Lietuvos poziciją, po to – pasižvalgant aplinkui...

2015-02-13Kaip ir iš ko verta priimti paramą žurnalistų organizacijoms

Lietuvos žurnalistų sąjungos etikos komisija, atsakydama į kolegų diskusijose iškeltą klausimą, ar žurnalistų organizacijoms etiška priimti paramą (pinigais, turtu, paslaugomis), primena, kad paramos gavimo ir naudojimo klausimus reglamentuoja Labdaros ir paramos įstatymas bei konkrečių organizacijų (jų skyrių) įstatai.

2015-02-09Valstybinės kalbos puoselėjimas – kiekvieno žurnalisto savigarbos dalykas (3)

Neslėpsiu, kai LŽS XVI suvažiavime priiminėjome nutarimą “Dėl lietuvių kalbos vartojimo žiniasklaidoje”, aš pakėliau dvi rankas. Valstybinės kalbos įstatymą Seimas priėmė 1995 m. sausio 31 d. Įstatymas nustatė valstybinės kalbos vartojimą viešajame Lietuvos gyvenime, valstybinės kalbos apsaugą, kontrolę ir atsakomybę už šio įstatymo pažeidimus. Ar šis Įstatymas visuotinai veikia?
archyvas (135)Naujienų prenumerata 
 

2015-02-27Skelbiama žurnalistų registracija į diskusiją ir spaudos konferenciją Vilniaus rotušėje

Kovo 11 d., trečiadienį, 15 val. Vilniaus miesto rotušėje vyks apskritojo stalo diskusija „Mažosios valstybės šiuolaikinėje geopolitinėje erdvėje: istorijos pamokos ir dabarties iššūkiai“. Diskusijos dalyvius sveikins Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, dalyvaus ir pagrindinį pranešimą „Lietuva – sėkmės istorija: nuo okupuotos šalies iki Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos narės“ skaitys užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Po diskusijos 18.30 val. numatomas diskusijos dalyvių spaudos konferencija Rotušės fojė (I aukštas).

2015-02-19Žurnalistai kviečiami į ceremoniją, kurioje bus pristatytas Baltarusijos Garbės konsulas Klaipėdoje

Gerbiami žurnalistai, 2015 metų kovo 6 dieną 15 val.Klaipėdoje (Kuršių a.1 / Naujojo Sodo g. 12) įvyks oficiali Baltarusijos Garbės konsulo Klaipėdoje Nikolajaus Logvino (Николай Логвин) pristatymo ceremonija. Naujojo Garbės konsulo konsulinę apygardą sudarys Klaipėdos, Tauragės, Telšių ir Šiaulių apskritis. Gerbiamus žurnalistus, pageidaujančius dalyvauti šioje ceremonijoje, prašome iki 2015 vasario 26 dienos elektroniniu paštu (lithuania.emb@mfa.gov.by) atsiusti į Pasiuntinybę kai kuriuos duomenis.
archyvas (744)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-02-13Savivaldos rinkimai – politikų padėjėjai yra ir spaudos leidėjai. Kaip pasitikėti? (1)

Savivaldos rinkimams artėjant finišo link vis linksmiau yra stebėti vadinamąją rinkimų kampaniją. Vis dažniau man tampa sudėtinga paaiškinti visuomenei, kaip galima tikėti ir pasitikėti žiniasklaida, kuriai vadovauja ar kurioje dirba patys politikai ar jų pavaldiniai. Negaliu nieko išskirtinio patarti – sakau, kad tokia spauda geriau netikėti, jei jau klausimas kyla.

2015-02-09Savivaldos rinkimai ir politinių šūkių “paradas”. Linksma (1)

Praėjusią savaitę teko lankytis keliuose Lietuvos miestuose kur vyksta įnirtinga kova dėl savivaldos tarybų. Viename iš miestų lankiausi vietinėje televizijoje, kur į rankas pateko agitacinis vieno visuomeninio judėjimo laikraštis. Paskaičiau jį, tada skaičiau atidžiai, o vėliau skaniai kvatojomės su kolegomis, nes tokių politinių “cirkų” jau senokai nebuvau nei matęs, nei girdėjęs.
archyvas (76)  
 

2015-02-08Pranciškaus Skorinos eilėraštis – pasaulio tautų kalbomis (6)

Baltarusijos dienraščio „Zviazda“ redaktorius Alesius Karliukevičius iš Minsko man atsiuntė įdomią knygą “Pranciškus Skorina pasaulio tautų kalbomis” (Францыск Скарына на мовах народаў свету). Neslėpsiu, su tam tikru jauduliu ją atverčiau, nes dar pernai A. Karliukevičiaus, žinomo žurnalisto ir rašytojaus, buvau pakviestas sudalyvauti šios knygos leidime.
archyvas (30)  
 

2015-02-25Dėl grėsmių Lietuvos informaciniam saugumui

Valstybės saugumo departamentas informuoja, kad pastaruoju metu fiksuojamos vis akivaizdesnės Rusijos pastangos kurstyti informacinį karą ir siekti kuo plačiau paskleisti savo propagandą Lietuvos masinės informacijos priemonėse bei internetinėje žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose. Ieškoma būdų, kaip prisidengiant kitose valstybėse registruotomis įmonėmis, investuoti į žiniasklaidos priemones Lietuvoje arba remti jas finansiškai ir taip daryti įtaką jų skelbiamos informacijos bei transliuojamų laidų turiniui.

2015-02-23Ryšių reguliavimo tarnyba 2014 metais gavo 733 pranešimus apie žalingą turinį internete

Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) 2014 metais gavo 733 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete – 12 proc. daugiau nei 2013 metais, kai gauta 650 pranešimų.

2015-02-18Įvyko LŽS Senjorų klubo ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Klubo pirmininku vėl išrinktas Stanislovas Pleskus (3)

Vilniuje, Lietuvos teatro sąjungos salėje 2015 m. vasario 11 dieną įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos skyriaus „Senjorų klubas“ visuotinas ataskaitinis rinkiminis susirinkimas
archyvas (210)Naujienų prenumerata 
 

2015-02-27Rašytoja Gintarė Adomaitytė: neskaitantis žmogus daug save nuskriaudžia

Šių metų jau 16-oje Vilniaus knygų mugėje nemažai dėmesio skirta klausimui, kaip įpratinti vaikus skaityti. Po vienos tokios diskusijos kalbėjomės su joje dalyvavusia rašytoja Gintare Adomaityte, prieš šešiolika metų išleidusi pirmąją savo knygą, atsisakiusia žurnalistės darbo ir atsidėjusia vien kūrybai, beje apdovanota Kultūros ministerijos premiją už Skaitymo skatinimą ir Švietimo ministerijos premiją už Vaikų literatūros tyrinėjimus ir sklaidą.

2015-02-26Kviečia į jaunųjų menininkų parodą „Šventė“

2015 m. kovo 4 d. 17 val. LDS Šv. Jono gatvės galerijoje atidaroma jaunųjų menininkų paroda „Šventė“. Ši paroda pratęsia galerijos parodų ciklą “Jaunųjų prisistatymai“. Parodoje bus pristatomi tapybos, video darbai ir piešiniai. Parodos dalyviai: Dovydas Alčauskis, Margarita Božkaitė, Eglė Butkutė, Ieva Gudmonaitė, Monika Ivaškaitė, Donata Minderytė, Eglė Petrošiūtė, Eglė Puodžiūnaitė ir Birutė Remeikytė.
archyvas (77)  
 

2015-02-27Žurnalistų namuose Alberto Vaidilos tapybos ir grafikos darbų paroda „MOTERYS IR GĖLĖS“

"Šią penktąją autorinę parodą pavadinau „Moterys ir gėlės“ ne atsitiktinai. Tai nėra tik proga parodyti savo darbus, o kur kas daugiau. Pavadinkim tai noru prisiliesti prie stebuklo", - sako Albertas Vaidila. Oficialus parodos atidarymas kovo 7 d. 15 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11)
archyvas (53)  
 

2015-02-26Žurnalistas ir rezistentas Julijonas Būtėnas. 100-osioms gimimo metinėms

Žurnalistas rezistentas Julijonas Būtėnas - iškili asmenybė Lietuvos žurnalistikos ir rezistencijos istorijoje. Šių metų kovo 24 d. mes minėsime 100-ąsias šio garbingo žurnalisto gimimo metines.
archyvas (64)  
 

2015-02-22LRT: Viskas viename (1)

Viskas viename” - tai šviečiamoji - pažintinė ir teminė ekskursijos Lietuvos nacionaliniame radijo ir televizijos istorijos muziejuje. Ne tik Lietuvos radijo ir televizijos istorija, bet ir šiandiena pasitiko mus, Lentvario pradinės mokyklos Jaunųjų žurnalistų būrelio, gyvuojančio jau ketvirtus metus, narius.

2015-02-18Dainius Ručinskas: “Mūsų žiniasklaida nėra tinkamame lygyje. Dar daug tuščios gražbylystės" (5)

Šį kartą LŽS svetainės svečias – žinomas žurnalistas Dainius Ručinskas. Jis sutiko pasikalbėti apie Lietuvos žiniasklaidą, žurnalisto profesiją, mūsų kolegų kelius ir klystkelius.
archyvas (731)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-02-27Išdalytos „Agromedijos žvaigždės“

Raudondvaris (Kauno r.). Profesionaliausiai dirbančių agrožurnalistų vardus kūrybinių darbų konkurse „Agromedija“ pelnė žurnalo „Mano ūkis“ augalininkystės redaktorė Jurga Zaleckienė, LRT radijo žurnalistas Algirdas Steponavičius (laida „Gimtoji žemė“) ir dienraščio „Verslo žinios“ žurnalistas Arūnas Milašius. Jiems įteiktos „Agromedijos žvaigždės“.

2015-02-24Antanas Andrijonas: knyga apie automobilių sporto meistrą Vidmantą Čiutelę (1)

Knygos pavadinime „Greičiu liepsnoję metai“ jau įdėtas tas užtaisas, kuris skirtas jos turiniui – automobilių sporte vyraujanti pokyčių sparta ir lenktynių aistrai atiduoti žmogaus gyvenimo dešimtmečiai. Šios knygos autorius žurnalistas Antanas Andrijonas nemažą dalį savo darbo metų laikraščių redakcijoje, leidyklose paskyrė automobilių ir automobilių sporto istorijai, saugiam eismui keliuose, buvo arti tų, kuriems greičiu liepsnojo metai.
archyvas (240)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-02-25LRT skelbs televizijos laidų konkursą

LRT netrukus skelbs konkursą naujoms televizijos laidoms įsigyti. Su konkurso sąlygomis ir pageidaujamų laidų tematika LRT tarybą antradienį vykusiame posėdyje supažindino LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis. Laidų naujam sezonui konkursas vyksta kasmet. Planuojama, kad šiemet LRT tinklelyje atsiras ir specializuota laida Lietuvai priešiškų šalių propagandos kuriamiems mitams dekonstruoti.

2015-02-22Į „Euroviziją“ važiuoja Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos duetas (1)

Po daugelio metų pertraukos Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovaus duetas – Monika Linkytė ir Vaidas Baumila, vėlyvą šeštadienio vakarą laimėje nacionalinę atranką. Gegužę Vienoje vyksiančiame didžiausiame ir žiūrimiausiame dainų konkurse jie atliks Vytauto Bikaus ir Monikos Liubinaitės dainą „This Time“.

2015-02-19 Robin Wright: nuo „Santos Barbaros“ iki aukščiausios klasės aktorės „Kortų namelyje“

„Jaučiuosi laiminga, - sako Robin Wright. - Man jau 48 metai. Aš nesileidžiu į veidą botokso. Per pastaruosius penkerius metus padariau daugiau darbo nei per visą savo karjerą. Už jokius pinigus nenorėčiau grįžti į laikus, kai man buvo 20. Aš daug verkdavau, tai buvo košmaras. Daug geriau būti vyresne“. Ji niekada nemėgo būti studijos marionete. „Holivudo aktorių atveju, tai yra labai paprasta. Mes tarsi esame gerai apmokami gyvūnai zoologijos sode. Jei sutinki vaidinti šunų ir ponių pasirodyme, šypsotis vaikštant raudonu kilimu ir atsiskleisti kaskart, kai to paprašoma, tuomet gali tapti įžymybe ir preke. Jei to daryti nenori, tampi nevertingas“.

2015-02-19TV3 eteryje – „Nusivylusių namų šeimininkių“ kūrėjų ir E. Longorios serialas „Apsukrios kambarinės“

Populiariojo serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ kūrėjas Marcas Cherry pristato naują, ne mažiau moterišką ir ne mažiau intriguojantį, serialą „Apsukrios kambarinės“ (Devious Maids). Jo premjerą TV3 žiūrovai išvys jau pirmadienį, vasario 23 dieną. Nuo šiol pirmadienio vakarais 22.10 val. serialo herojės atvers prabangių Beverli Hilso namų, kuriuose dirba, duris.
archyvas (308)  
 

2015-02-27LRT radijuje – nauja užsienio naujienų laida „Pasaulio laikas”

LRT radijas sekmadienį, po 12 val. žinių, kviečia klausytis naujos užsienio naujienų laidos „Pasaulio laikas”. Laidoje – svarbiausių savaitės tarptautinių naujienų analizė, vertinimai įvykių, kurie ne mažiau svarbūs, tačiau liko nepastebėti naujienų sraute, pokalbiai su korespondentais ir ekspertais iš įvairių Žemės rutulio taškų, mokslo, meno ar gamtos tarptautinės naujienos. Laidą rengs ir ves Indrė Anskaitytė ir Vita Ličytė

2015-02-23Radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė: „Stilingiausia Lietuvoje – A. Jagelavičiūtė“

Charizmatiškosios radijo laidų vedėjos Ramintos Vyšniauskaitės balsą galima išgirsti darbo dienomis rytais nuo 7.00 val. įsijungus „Power Hit Radio“ laidą „Šok į kelnes“. Raminta su savo klausytojais kalbasi pačiomis įvairiausiomis temomis, tačiau tiek jie, tiek Ramintos draugai ir kolegos jau seniai žino: didžiausia merginos aistra – mada.
archyvas (80)  
 

2015-02-25Rašytojų klube - poezijos vakaras moterims

Kovo 6 d. 17 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks poezijos vakaras moterims. Dalyvauja poetas Gintaras Bleizgys ir aktorius, bardas Giedrius Arbačiauskas. Rašytojų klube veikia Valerijano Dombrovskio tapybos paroda

2015-02-25LMTA Dainavimo katedros lektorės Julijos Stupnianek ir jos studentų koncertas „Pavasario belaukiant“

Kovo 2 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistės, LMTA Dainavimo katedros lektorės Julijos Stupnianek ir jos studentų koncertas „Pavasario belaukiant“.

2015-02-23Į Lietuvą atkeliaujantis vokiškas kinas nebijo kontroversijų

Mieli žurnalistai ir vokiškos kultūros draugai, į Lietuvą jau penktąjį kartą atvyksta Vokiško kino dienos! Nuo 2015 m. vasario 25 d. iki kovo 21 d. jos šurmuliuos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių kino salėse. Čia bus parodyta 11 naujausių įvairaus žanro kino filmų iš vokiškai kalbančio Europos regiono – Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos.

2015-02-19Keletas įspūdžių iš Tarptautinės Minsko knygų mugės (3)

Kaip ir kasmet, Tarptautinė Minsko knygų mugė vyko savaitę anksčiau nei Vilniaus knygų mugė. Šiemetinė mugė buvo ypatinga tuo, kad kartu vyko ir Tarptautinis rašytojų simpoziumas „Rašytojas ir Laikas“. Jame dalyvavo rašytojai net iš 18 užsienio šalių: iš Prancūzijos, Izraelio, Serbijos, Italijos, Kroatijos, ir kitų šalių. Didelę delegaciją šį kartą atsiuntė Kinija. Iš Lietuvos šiame simpoziume buvome tik du: šių eilučių autorius ir rašytojas, žurnalistas Vytautas Žeimantas.
archyvas (379)Naujienų prenumerata 
 

2015-02-27Vilniaus knygų mugei pasibaigus: į mugę lankytojai traukė ne tik knygų, bet ir ilgai neblėstančių įspūdžių

Daugiau kaip 66 tūkstančiai – tiek vasario 19-22 dienomis skaitančių lietuvių apsilankė šešioliktą kartą rengtoje Vilniaus knygų mugėje. Renginio akcentu tapęs detektyvo žanras į keturias dienas trukusią intensyvią renginių programą įsuko literatūros pasaulio dalyvius, menininkus ir muzikantus, kurie lankytojams dovanojo šventę ir ilgai neblėstančius įspūdžius

2015-02-23Paskelbti Antrojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso prizininkai

Paskutinę „Knygų mugės" dieną į gyvą susitikimą kvietė paramos ir labdaros fondo „Švieskime vaikus" steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis. Taip darsyk pristatyta švietėjiška veikla ir įvardinti Antrojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso laimėtojai, kurie oficialiai bus apdovanoti kovo 11-tąją, Naisiuose. Pirma vieta ir 10 tūkst. litų premija atiteko Aidui Jurašiui ir jo kūriniui „Akmenų pasakos". Gintarės Adomaitytės darbas „Žaliojo namo paslaptis" buvo įvardintas antruoju numeriu, o autorė paskatinta 5 tūkst. litų. Į sąrašą taip pat pateko Ievos Kasperavičiūtės eilėraščių rinkinys, metų debiutantė Ignė Zarambaitė ir iliustratorė Laimutė Varkalaitė. Kūrėjoms bus įteikta po 3 tūkst. litų.

2015-02-16Joakimo Liutauro Chreptavičiaus knygos "Apie gamtos tvarką" pristatymas

Kovo 6 d. 17.00 val. Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji 4)- KULTŪROS VALANDA. Kultūra – moralinis diplomatijos argumentas LDK kanclerio, pirmojo Lietuvos užsienio reikalų ministro Joakimo Liutauro CHREPTAVIČIAUS trikalbės knygos APIE GAMTOS TVARKĄ sutiktuvės. Kviečiame žurnalo bičiulius drauge paklausyti poezijos,klasikinės vokalinės ir instrumentinės muzikos,Lietuvos bei užsienio šalių diplomatų, istorikų apmąstymų.
archyvas (174)  
 

2015-02-22Kolega Jonas Paulauskas: Penkios vadybos pamokos (1)

Kolega Jonas Paulauskas šį kartą pateikė penkias vadybos pamokas. Paskaitykite, pasimokykite, gal ir pravers gyvenime.

2015-02-18Ipolitas Skridla: "Kita dimensija" (6)

Šį kartą kolega Ipolitas Skridla šmaikščiu žodžiu prakalbo apie tą ir kitą dimensiją.

2015-02-14Povilas Lapeikis: politinės epigramos (3)

Povilas Lapeikis: trečias žiupsnelis politinių epigramų.

2015-01-30Juozas Šalkauskas: linksmas žaidimas (2)

"Siunčiu žaidimą. Čia reikia tik kauliuko ir linksmos, geros kompanijos," - rašo laiške mūsų kolega Juozas Šalkauskas.
archyvas (96)  
 

2015-02-27Lietuvių papročių teisė ir liaudies išmintis

Kovo 4 d. 16 val. kviečiame į etninės kultūros vakarą, „Lietuvių papročių teisė ir liaudies išmintis“, vyksiantį Lietuvos nacionaliniame muziejuje (Arsenalo g. 1).

2015-02-25Poetės Aušros Kaziliūnaitės kūrybos vakaras

Kovo 4 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks renginys iš ciklo „Salvete, juvenes“. Poetės Aušros Kaziliūnaitės kūrybos vakaras. Poetę kalbins rašytojas Benediktas Januševičius. Vakare dalyvaus prozininkė Jurga Tumasonytė, literatūros kritikė Virginija Cibarauskė ir kiti. Rašytojų klube veikia Valerijano Dombrovskio tapybos paroda.

2015-02-23Parodoje „Sveikatos dienos“ – atsakymai, kaip tinkamai pasirūpinti savo šeimos sveikata

Šiemet vasario 27 – kovo 1 dienomis Kauno futbolo manieže (Aukštaičių g. 51, Kaunas) jau septintą kartą vyksiančioje parodoje „Sveikatos dienos“ įvairias sveikatinimo, gydymo ir reabilitacijos bei natūralios medicinos naujoves pristatys daugiau nei 102 parodos dalyvių, išplėstoje aktualių seminarų ir renginių programoje tikimasi sulaukti 30 tūkst. savo sveikata besirūpinančių gyventojų.

2015-02-13Pozityvistų klubo susiėjimas-diskusija “ Kaip prisijaukinti likimą” (9)

"Žinijos" draugijoje 2015 m. kovo 3 d. 18 val. įvyks Pozityvistų klubo susiėjimas-diskusija "Kaip prisijaukinti likimą" Lektoriai: rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius, psichologas Marius Šulčys. Koncertuoja Karoliniškių muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai.
archyvas (236)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-02-21Žurnalistai kviečiami žaisti badmintoną

Sveiki, kolegos žurnalistai, vasario 28 d. 12-15 val. SEB arenoje (Ąžuolyno g. 7) rengiamas 2-asis Lietuvos žurnalistų badmintono čempionatas. Kas nesudalyvavot pernai, turit puikią progą išbandyti savo jėgas bei galbūt nukonkuruoti pernykščius čempionus. Registruotis galima facebook arba el. paštu ingri12@yahoo.co.uk Jei pavyks, planuojame daryti atskiras vyrukų ir merginų varžybas.

2015-02-18Lietuvos žurnalistai Liepkalnyje stojo ant kalnų slidžių

Tuo metu, kai geriausi Lietuvos kalnų slidininkai dalyvavo pasaulio čempionate JAV, šalies sporto žurnalistai Vilniuje savo kailiu mėgino pajusti šios sporto šakos subtilybes Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) pratęsė tradiciją iš arti pažvelgti į sporto šakas. Šį kartą jų laukė ne tik teoriniai mokymai, bet ir praktiniai išbandymai - LSŽF narius į Liepkalnį pakvietė čia esančio kalnų slidinėjimo centro vadovai ir Lietuvos kalnų slidinėjimo federacija (LKSF). “Norėjome, kad žurnalistai pamatytų, pabandytų ir suprastų, kas tai yra kalnų slidinėjimas. Žinoma, čia jie žengė tik pirmuosius žingsnius. Nuo abėcėlės iki sportinių aukštumų laukia labai ilgas kelias. Paruošti olimpinės rinktinės kandidatą reikia daugybės metų juodo darbo", - teigė LKSF prezidentas Paulius Augūnas.
archyvas (126)Naujienų prenumerata 
 

2015-02-19Argentinos lietuviai gražiai paminėjo Vasario 16-ąją.

2015 m. vasario 16 dieną Berisso miesto (Argentina) lietuvių bendruomenė, sudaryta iš Lietuvių draugijų „Nemunas“ ir „Mindaugas“, kartu su lietuviška radijo valandėle „Ecos de Lituania“ šventė Lietuvos Nepriklausomybės dieną – paminėjo Vasario 16-ąją. Ceremonija vyko prie lietuviško paminklo „Rūpintojėlis“, pačiame Berisso miesto centre, Argentinoje.
archyvas (135)Naujienų prenumerataRSS
 

2015-02-24Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: stambiųjų žanrų veidai

Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: stambiųjų žanrų veidai (18-oji prisiminimų dalis)

2015-02-20Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: Fotožurnalistikos rūbai rūbeliai (1)

Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: Fotožurnalistikos rūbai rūbeliai. (17-oji prisiminimų dalis)

2015-02-06Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: fotografijos painiavos  (3)

Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: fotografijos painiavos. (Šešioliktoji prisiminimų dalis)

2015-02-02Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: O buvo taip... (3)

Docentas daktaras Virgilijus Juodakis: O buvo taip...(penkioliktoji prisiminimų dalis)
archyvas (41)  
 

2015-02-13Ieškome kalbos redaktorės(iaus) žurnalui (1)

Ieškome kalbos redaktorės(iaus) žurnalui apie motociklizmą. Darbo apimtys - 6 numeriai per metus (apie 80-100 psl.). Kolektyvas - pašėlęs, bet kalba norminė - darbo bus. Atlyginimas reguliarus Kontaktai: 8 610 78 108, info@bikerbaltics.lt
archyvas (115)Naujienų prenumerataRSS
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media