2017 m. vasario 26 d., Sekmadienis

Kitu kampu

*print*

2017-02-25100 metų senumo Lietuvos karininko garbės kodeksas. O koks dabar būtų Lietuvos žurnalisto garbės kodeksas?

Kolega Juozas Šalkauskas mums atsiuntė 100 metų senumo Lietuvos karininko garbės kodeksą. O koks dabar būtų Lietuvos žurnalisto garbės kodeksas? Kas parašys?

2017-02-24Gyventojai iš Lietuvos bėgs, kol bus eskaluojama visuotinė neviltis… (1)

Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas, žurnalistas ir žurnalo "Pozicija" redaktorius Vytautas Budnikas raštu pateikė keletą siūlymų, kurie gali įtakoti stabdant masinę emigraciją. Jo nuomone, suvokti masinės emigracijos tragediją ir šią problemą aktualizuoti pirmiausia privalo mūsų valdžia. Nepakanka apie nevaldomą emigraciją viešai kalbėti radijo ar televizijos laidose. Ilgalaikėje šalies vystymo strategijoje „Lietuva 2030“ masinė gyventojų emigracija net neminima – ji kaip problema svarbiausiuose valstybės dokumentuose neegzistuoja, o ateities vizijoje tarp prioritetų apie ją net neužsimenama.

2017-02-20Replika: Pasirodo žiauriai klydau...

Vitalius Zaikauskas‎Žurnalistų namai Sekti · 13 val. · Pasirodo žiauriai klydau, manydamas, kad kuriant laidas - daugiausia darbo įdeda ir daugiausiai nusipelno žurnalistai. Bet kur tau - pagal šrifto dydį titruose, didžiausios pagarbos ir padėkos nusipelno, ir daugiausiai prie laidos triūsia nusiplūkę drabuželių parinkėjai. Ką ten žurnalistai, palyginus... Kitose laidose, kitose televizijose - svarbiausi būna rėmėjai, kuriuos parodo bet visą ekraną ir vos per sekundės dalį pralekia žurnalistų pavardės.
archyvas (122)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media