2017 m. balandžio 28 d., Penktadienis

Žurnalistų kūryba

*print*

2017-04-20Gyvenimiškosios publicistikos vėrinys

Česlovas Skaržinskas yra žurnalistas, o aš kritikas. Tad nebūtinai pasakysiu tik šviesių žodžių. Č. Skaržinsko knygoje „Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras“ daug reikšmingų Dzūkijos krašto personažų. Dėl to kalbėjau apie ją Varėnoje, ir dabar skaitote maždaug tai, ką sakiau dzūkams knygos sutiktuvėse

2017-04-19Dusetų dailės galerijoje - Valentino Juraičio žvilgsnis į aukštaitišką buitį iš vidaus

Dusetų dailės galerijoje veikia fotografo ir žurnalisto Valentino Juraičio fotografijos paroda. Išskirtinis dalykas tas, kad šeimininkai fotografą Valentiną Juraitį įsileisdavo į pastatų vidų, ir leido interjerus nufotografuoti kartu su šeimininkais. Tai padėjo sukurti autentišką pasakojimą apie Aukštaitijos kaimų gyvenseną.

2017-04-06TV žurnalistė Ugnė Galadauskaitė: „Mano pašaukimas – žinios“

„Žinios, žinios, žinios!” – taip savo pašaukimą apibūdina daugiausia simpatijų mylimiausios visų laikų LRT TELEVIZIJOS žvaigždės rinkimuose pelniusi naujienų žurnalistė Ugnė Galadauskaitė.

2017-04-01Alytaus rajono bibliotekoje įvyko žurnalisto Česlovo Skaržinsko knygos pristatymas

Daugeliui mūsų Česlovas labiau žinomas kaip žurnalistas, leidėjas ir redaktorius, ilgus metus dirbęs įvairių šalies laikraščių, tarp jų ir „Dainavos žodžio“, redakcijose. „Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras“ – trečioji autoriaus knyga, kurioje jis išbandė jam nesvetimą publicistikos žanrą.
archyvas (311)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media