2019 m. vasario 22 d., Penktadienis

Žurnalistų kūryba

*print*

2019-02-15Ipolitas Skridla: gyvenimo sentimentai naujoje poezijos knygoje (1)

Atrodo dar visai neseniai laikraštyje „Lietuvos Aidas“ paskelbiau straipsnį „Poetui ir žurnalistui Ipolitui Skridlai – 80! (2016.12.06.), o štai prabėgus kuriam laikui ir vėl tenka rašyti apie šį neramios sielos ir labai kūrybingą žmogų, nes vėl skaitau jo eilėraščius, sudėtus į naują knygą „Gyvenimo sentimentai”. Ją ką tik išleido rašytojas Jeronimas Laucius ir jo vadovaujama „Trijų žvaigždučių” leidykla.

2019-02-01Algirdas Matulevičius: Keliaujantiems po Mažąją Lietuvą (4 dalis)

Jei kas norėtų pamatyti Sembą, pajūrį, nuo 1457 m. Vokiečių ordino, nuo 1525 m. Prūsijos kunigaikštystės sostinę Karaliaučių, tas po nakvynės, sakysim, prie Priegliaus, iš Įsruties turėtų važiuoti ne į Ragainę, o Karaliaučiaus plentu traukti tolyn į vakarus. Dar geriau, jei pirmoji nakvynė būtų Kaliningrade. Bet tuo atveju tektų atsisakyti kai kurių nuošaliau esančių ne taip svarbių objektų, kad spėtume nakvynei. O juk pakely dar yra įdomių vietų.

2019-01-30Kolega Jonas Endrijaitis: kas pagydė įtrūkusi šamo ūsą ir kas gaudo baloje mėnulį

Pabuvoti paslaptingoje Vorynės šalyje, kur voratinkliai draikos auksiniai, ruošia pusryčius vorė mama galite paėmę S. Lipskio leidyklos “Žuvėdra” išleistą LŽS Senjorų klubo nario, poeto, Jono Aisčio literatūros premijos laureato Jono Endrijaičio eilėraščių vaikams knygą “Viešnagė Vorynėje”.
archyvas (389)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media