2017 m. birželio 29 d., Ketvirtadienis

Nuomonių barometras

*print*

2017-06-19Juozas Stasinas: stalininiai gamtos pertvarkymo planai ir Lietuvos gamtosauga (7)

Mąstanti Lietuvos visuomenė pasirinko brangiausio materialinio ir dvasinio Tautos turto – gamtos – gynimo pozicijas. Pirmieji į šias pozicijas stojo mokslininkai gamtininkai: Tadas Ivanauskas, Antanas Kvedaras, Vytautas Gudelis, Kazimieras Bieliukas, Česlovas Kudaba, Lietuvos gamtos apsaugos draugijos pirmininkas Karolis Jankevičius, Medžioklės ūkio valdybos viršininkas, vėliau tapęs naujai įkurto Gamtos apsaugos komiteto pirmininku, teisininkas Viktoras Bergas.

2017-06-19Vytautas Budnikas: mums siūloma ratifikuoti ideologizuotą konvenciją (1)

Mums siūloma ratifikuoti Stambulo konvenciją. Jos idėja neginčijamai patraukli: moterį, kaip fiziškai silpnesniąją lytį, reikia saugoti visomis priemonėmis, net ir tokiomis, kurios nenumatytos Konvencijoje. O dėl Konvencijos reikalingumo vis dėlto kyla abejonių… Kad apsispręstume, pirmiausiai turime nustatyti esmines smurtavimo visuomenėje priežastis, apmąstyti, koks moters vaidmuo mūsų tautos tradicijose ir kultūroje, susitarti dėl smurto teisinio apibrėžimo ir atlikti nacionalinių teisės aktų inventorizaciją.

2017-06-17O ką premjeras pasakys apie Klaipėdoje pasirodžiusį nemokamą laikraštį „Bundanti Klaipėda"? (11)

O ką premjeras pasakys apie Klaipėdoje pasirodžiusį nemokamą laikraštį „Bundanti Klaipėda" kurį leidžia įkurta VšĮ „Klaipėda šiandien" kurios steigėjai valstiečių ir žaliųjų partijos nariai, o pats turinys skirtas tik šios partijos narių pasisakymams. Baisiausia tai, kad redaktorė nurodo, kad jie vieninteliai yra nešališki. Neaiškiausia iš ko ši žalia spauda finansuojama? Čia neprasilenkia su skaidrumu?
archyvas (254)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media