2017 m. birželio 29 d., Ketvirtadienis

Savaitės tema

*print*

2017-06-14„Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas: 2017-ieji mums - stebuklo metai

LŽS Vilniaus skyrius jau trečiąkat paskelbė tradicinės savo nominacijos ŽURNALISTO ETALONAS laureatą. Juo tapo verslo dienraščio „Verslo žinios“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas. Nominanto pagerbimo renginyje ŽURNALISTO ETALONO komisijos pirmininkė Žurnalistikos instituto docentė dr. Jolanta Mažylė priminė, kad šiemet pagerbti buvo siūlyti kolegos Edita Mildažytė, Andrius Tapinas, Rolandas Barysas ir Zita Kelmickaitė. Vieningai nutarta, kad šio vardo labiausiai vertas Rolandas Barysas.

2017-06-13Petro Babicko premijos laureatė Nijolė Baužytė apie žiniasklaidą ir mūsų miestelius

Šių metų Petro Babicko premija, kuri skiriama radijo ir televizijos žurnalistui už brandžius įvairų žanrų radijo ir televizijos žurnalistikos kūrinius, transliuotus per metus laiko, įteikta žurnalistei Nijolei Baužytei, beje, vienai iš daugiausia apdovanojimų pelniusiai radijo ir televizijos žurnalistei. Ji kūrė laidų ciklus apie literatūrinius herojus, žymius kultūros ir meno veikėjus, režisierius bei aktorius, jų kūrybos vakarus, scenos veteranus, prozą ir poeziją, o ilgiausiai – laidų ciklą „Mūsų miesteliai“ . Skelbiame jos pokalbį su žurnaliste Daiva Červokiene.

2017-05-31Vytauto Gegdaudo premijos laureatė Jolanta Mažylė: žurnalistika, tai dvasia pažadinanti gyvybę (2)

Šiemet Vytauto Gedgaudo premiją nutarta skirti LŽS narei, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto docentei Jolantai Mažylei. Po premijos įteikimo JOLANTA MAŽYLĖ sutiko duoti interviu LŽS internetinio laikraščio redaktoriui VYTAUTUI ŽEIMANTUI.
archyvas (204)Naujienų prenumerata 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media