2018 m. balandžio 21 d., Šeštadienis

Fotografija

*print*

2018-04-16Aleksandro Dapkevičiaus retrospektyvinė fotografijos paroda „Ant realaus pasaulio pagrindo“

Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4 / Didžioji g. 19, Vilnius) 2018 m. balandžio 17 d. 17.30 val. atidaroma klaipėdiečio Aleksandro Dapkevičiaus retrospektyvinė fotografijų paroda “Ant realaus pasaulio pagrindo”.

2018-04-10Europos fotografijos konkursas MANO SOCIALINIS MIESTAS

Atsiųskite nuotrauką, atspindinčią, ką Jums reiškia „Mano socialinis miestas“. Daugiau informacijos ir įkvėpimo ieškokite konkurso internetiniame puslapyje http://pescor.eu. Konkurse gali dalyvauti visi ne jaunesni kaip 18 metų piliečiai iš 28 Europos Sąjungos valstybių narių. Konkurse gali dalyvauti fotografai mėgėjai ir profesionalai. Konkurso pabaiga – 2018 m. birželio 30 d., 23.59 val. (Briuselio laiku). Kiekvienas dalyvis gali pateikti tik po vieną nuotrauką.

2018-04-05Pažymimos žymiojo fotografo Juozapo Čechavičiaus 200-osios metinės

Minint J. Čechavičiaus 200-ąsias gimimo metines, bus surengtos dvi parodos – metų pabaigoje Vilniaus paveikslų galerijoje vyks tarptautinė paroda „Fotografija Čechavičiaus laikmečiu“ iš Lietuvos ir užsienio muziejų rinkinių, kurią dalinai finansuos Lietuvos kultūros taryba, o lapkričio pradžioje numatoma J. Čechavičių pristatančią parodą atidaryti Paryžiuje. Tikimasi į parodą įtraukti unikalias fotografo nuotraukas, saugomas Prancūzijos fotografijos draugijos archyve.

2018-04-04Prestižiniuose „2018 ZEISS Photography Award“ Tado Kazakevičiaus fotopasakojimas „Tai, ko nebebus“

Lietuviškoji serija „Tai, ko nebebus“ išrinkta į 2018 metų prestižinių fotografijos apdovanijimų „ZEISS Photography Award“ dešimtuką. Šiam konkursui net 87593 fotografijas pateikė 11921 fotografų iš 146 šalių. Konkurso komisiją sudarė: Chris Hudson, „National Geographic Traveller“ (Jungtinė Karalystė) meno vadovas, Peter Bas Mensink, Olandijoje leidžiamo žurnalo „GUP“ vyriausiasis redaktorius ir leidėjas bei Patricia Morvan, agentūros „VU“ parodų ir kultūros projektų kuratorė. Apdovanojimų nugalėtoju tapo fotografas iš Belgijos Nick Hannes su fotografijų serija apie laisvalaikį ir vartotojiškumą Dubajuje. Konkurso finalistais tapo dešimt autorių, tarpe kurių yra Tadas Kazakevičius, jau daugumai šalies fotografijos žinovų ir mylėtojų žinomas su ne vienerius metus kuriama serija „Tai, ko nebebus“ bei nauju projektu „Įvairi Lietuva“ skirtu nepriklausomybės šimtmečiui.
archyvas (365)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media