2023 m. gegužes 29 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas

 

2009-07-07 A.Vaišnys: “Žurnalistui neužtenka vienos užsienio kalbos”

Paskelbus informaciją apie numatomus pokyčius Žurnalistikos instituto studijų programoje lzs.lt sulaukė ne tik skaitytojų susidomėjimo, bet ir priekaištų, jog informacija nepakankamai tiksli.

2009-07-03Kaune stiprinama profesinės sąjungos valdyba

Liepos 2-ąją Kaune įvykusiame „Diena Media News“ bendrovės žurnalistų profesinės sąjungos narių susirinkime nutarta išplėsti ir suaktyvinti savo visuomeninę veiklą. Nuspręsta padidinti profesinės sąjungos valdybą.

2009-07-03 Prezidentės komandoje dirbs ir žurnalistė Audronė Nugaraitė

Žurnalistų bendruomenę nudžiugino žinia, kad naujai išrinktosios prezidentės Dalios Grybauskaitės komandoje dirbs ir žurnalistė Audronė Nugaraitė. Ji pakviesta vadovauti Politikos analizės ir institucinių ryšių grupei.

2009-07-02 Nugalėtoja paskelbta radijo stotis „Pūkas-2“

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimu šių metų gegužės 6 d. buvo paskelbtas konkursas radijo transliavimo licencijai Pažagieniuose (Panevėžio r.) gauti. Paraiškas dėl šios licencijos pateikė UAB „Pūkas“ ir UAB „TELE-3“ radijas.

2009-07-02 Lietuvos radijo ir televizijos komisija už paslėptą reklamą nubaudė Baltijos TV

Atlikdama radijo ir televizijos laidų stebėseną Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) nustatė, kad šių metų vasario mėnesį televizijos „Baltijos TV“ laidose buvo transliuojama paslėpta reklama, taip pat buvo padaryta kitų reklamos transliavimą reguliuojančių dokumentų pažeidimų.

2009-06-30Naujienos/ 2009 m. sausis-birželis

Čia perkeltos visos 2009 m. iki liepos mėn. svetainėje lzs.lt publikuotos naujienos
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media