2020 m. rugsejo 27 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas

 

2018-09-14Dėl Lietuvos 100-ečiui skirto trofėjaus varžysis devynių šalių žurnalistai

Rugsėjo 15 dieną Druskininkuose vyks jau keturioliktasis tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras. Šiemet dėl gražuolės taurės kausis dešimt komandų iš devynių šalių. Druskininkuose organizuojamas turnyras – didžiausias tokio pobūdžio renginys visoje Europoje. Organizatoriai neslepia ambicijų varžybas ateityje išauginti į oficialų Senojo žemyno žurnalistų čempionatą.

2018-09-072018 metų Juozo Tumo - Vaižganto premija - Loretai Jastramskienei (4)

Nutarta 2018 m. Juozo Tumo - Vaižganto premiją skirti Loretai Jastramskienei už knygą „Bilietas į Grįžulo Ratus”.

2018-09-04NŽKA neeilinės konferencijos, įvyksiančios 2018 09 21, darbotvarkė

Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos neeilinė konferencija įvyks 2018 09 21 asociacijos LATGA salėje (J. Basanavičiaus 4B). Pradžia 10 val.

2018-09-03Žurnalistai kviečiami į renginį “Vilniaus konsultacijos 2018. Dezinformacijos menas: išmoktos pamokos ir ateities iššūkiai”

Vilniaus politikos analizės institutas kviečia žurnalistus į renginį “Vilniaus konsultacijos 2018. Dezinformacijos menas: išmoktos pamokos ir ateities iššūkiai”. Jisvyks Vilniaus Techparke, Antakalnio g. 17, 2018 m. rugsėjo 13 d. Pradžia 9 val. Jei ketinate dalyvauti renginyje, maloniai prašome registruotis el.paštu info@vilniusinstitute.lt

2018-09-01Žurnalistai kviečiami į muzikinį renginį FREE FEST

Rugsėjo 2 dieną, sekmadienį 19.30 val. Rotušės aikštėje bus naujo LNK TV sezono inspiruotas nemokamas muzikinis renginys FREE FEST‘as. Muzikos žvaigždės, atlikėjai ir LNK laidų vedėjai eteriui ruošis Metelicos klube, o paskui jiems bus įrengta atskira erdvė prie scenos Rotušės aikštėje. Mielai kviečiame įamžinti koncerto akimirkas!

2018-08-27Žurnalistai kviečiami į grožio ir mados vakarą Kaune

Gerbiami žurnalistai ir fotografai, maloniai kviečiame atvykti į įsimintiną mados ir grožio vakarą, kuris vyks jau šį trečiadienį, rugpjūčio 29 dieną. Lauksime jūsų nuo 19.00 val. ką tik duris atvėrusioje profesionalas makiažo ir šukuosenų studijoje JUODĖ STUDIO, adresu Žemaičių g. 7, Kaunas.

2018-08-25Kolegas kviečiame į ekskursiją po Prienų kraštą - Mato Šalčiaus gimtadineio šventė (1)

Rugsėjo 20 d.garsaus tarpukario keliautojo, žurnalisto ir rašytojo Mato Šalčiaus gimimo dieną, Prienų rajono savivaldybė organizuoja ir dovanoja puikiausią išvyką - pažintį su Prienų kraštu. Ekskursija prasidės Veiveriuose, kur susipažinsite su legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto istorija, aplankysite Mato Šalčiaus tėvoniją ir baigsite Stakliškių midaus gamykloje: "Per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau..." Kviečiame visus registruotis - tik 30 laimingųjų galės patirti gerų emocijų ir išskirtinio midaus skonį!

2018-08-25Žurnalistai kviečiami į vasaros sezono uždarymo pikniką kartu su TV3 laida VIRTUVĖS ISTORIJOS!

Gerbiami žurnalistai ir fotografai, esate maloniai laukiami vasaros sezono uždarymo piknike, kuris įvyks jau šį pirmadienį, rugpjūčio 27 dieną. Lauksime jūsų 18.00 val., Gintauto Migonio ūkyje, esančiame Lunkiškių kaime 3A (Elektrėnų savivaldybė).

2018-08-20Žurnalistai kviečiami į gražią šventę "Lik sveika, vasara!"

Gerbiami žurnalistai, kviečiame į gražią šventę "Lik sveika, vasara!", kuri vyks rugpjūčio 25 d., šeštadienį, 12 val. Vilniuje, prie Baltojo tilto. Labai Jūsų lauksime!

2018-08-06Biržuose kolegei šiaulietei Živilei Kavaliauskaitei įteikta Antano Macijausko premija

Biržuose, Juliaus Janonio aikštėje, per Biržų miesto šventę žurnalistei Živilei Kavaliauskaitei iškilmingai buvo įteikta šių metų Antano Macijausko premiją. Ją įteikė Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas ir LŽS bei NŽKA pirmininkas Dainius Radzevičius.

2018-08-02Žurnalistai kviečiami dalyvauti kūrybiniame konkurse „Dirbančiųjų sauga ir sveikata“, kurį rengia Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija ir LŽS (1)

Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sudarė sutartį dėl žurnalistų autorinių darbų konkurso organizavimo. Skelbiame šio konkurso nuostatus. KVIEČIAME KOLEGAS AKTYVIAI DALYVAUTI.

2018-08-02Šeštadienį Biržų miesto šventėje ,,Kai Biržai apkabina... bus įteikta A. Macijausko premija

Rugpjūčio 4 dieną, šeštadienį 18.20 val. Biržuose, Juliaus Janonio aikštėje žurnalistei Živilei Kavaliauskaitei iškilmingai bus įteikta šių metų A. Macijausko premiją. Ją įteiks Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas ir LŽS bei NŽKA pirmininkas Dainius Radzevičius.

2018-07-25Alytaus rajone - Praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“

Alytaus rajone, Radžiūnų kaime (Radžiūnų g. 33) liepos 27-28 dienomis LŽS ir Friedricho Eberto fondas žurnalistams rengią Praktinį seminarą “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“

2018-07-19NŽKA konferencija įvyks rugsėjo 21 dieną

2018 m. liepos 18 dieną Žurnalistų namuose įvyko Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos Valdybos posėdis, kuriame buvo nutarta 2018 m. rugsėjo mėn. 21 d. surengti NŽKA konferenciją.

2018-07-18Žurnalistai kviečiami akredituotis į Donato Montvydo koncertą

Kviečiu akredituotis žurnalistus ir fotografus į šeštadienį (liepos 21 d.) vyksiantį Donato Montvydo šou Klaipėdos "Švyturio" arenoje. Koncertas vyks dviaukštėje scenoje, kurioje dainininkas pasirodys kartu su 30 scenos kolegų.

2018-07-122018 m. Antano Macijausko premija - šiaulietei Živilei Kavaliauskaitei (2)

Vertinimo komisija vienbalsiai nutarė skirti A. Macijausko premiją Živilei Kavaliauskaitei. Ž. Kavaliauskaitės knyga „Trispalvė Irkutsko karštyje“ parašyta po 2013 metų vasarą vykusios lietuvių kelionės į Sibirą – lietuvių tremties vietas. Keliautojai Sibire tvarkė tremtinių kapus, lankė tautiečius, o žurnalistė Ž. Kavaliauskaitė, nors į kelionę bloknotą ir diktofoną įsidėjo tik dėl to – „o gal prireiks?“ be bendrų darbų, dar neišvengiamai tapo kelionės metraštininke.

2018-07-04Žurnalistai kviečiami į žiniasklaidos seminarą Popiežiaus vizito į Lietuvą tema

Gerb. žiniasklaidos atstovai, laukiant popiežiaus Pranciškaus apsilankymo Lietuvoje, maloniai kviečiame liepos 9 d., pirmadienį, 14 val. dalyvauti dviejų valandų seminare apie popiežių Pranciškų, skirtame žiniasklaidai. Seminaro svečias Jack Valero kalbės apie tai, kokią žinią neša popiežius Pranciškus ir kaip atrasti naujų temų apie Bažnyčią ir popiežių. Seminaro kalba – anglų. Norinčius dalyvauti prašome iki liepos 6 d. registruotis.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media