2020 m. liepos 11 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas

 

2018-08-02Žurnalistai kviečiami dalyvauti kūrybiniame konkurse „Dirbančiųjų sauga ir sveikata“, kurį rengia Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija ir LŽS (1)

Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sudarė sutartį dėl žurnalistų autorinių darbų konkurso organizavimo. Skelbiame šio konkurso nuostatus. KVIEČIAME KOLEGAS AKTYVIAI DALYVAUTI.

2018-08-02Šeštadienį Biržų miesto šventėje ,,Kai Biržai apkabina... bus įteikta A. Macijausko premija

Rugpjūčio 4 dieną, šeštadienį 18.20 val. Biržuose, Juliaus Janonio aikštėje žurnalistei Živilei Kavaliauskaitei iškilmingai bus įteikta šių metų A. Macijausko premiją. Ją įteiks Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas ir LŽS bei NŽKA pirmininkas Dainius Radzevičius.

2018-07-25Alytaus rajone - Praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“

Alytaus rajone, Radžiūnų kaime (Radžiūnų g. 33) liepos 27-28 dienomis LŽS ir Friedricho Eberto fondas žurnalistams rengią Praktinį seminarą “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“

2018-07-19NŽKA konferencija įvyks rugsėjo 21 dieną

2018 m. liepos 18 dieną Žurnalistų namuose įvyko Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos Valdybos posėdis, kuriame buvo nutarta 2018 m. rugsėjo mėn. 21 d. surengti NŽKA konferenciją.

2018-07-18Žurnalistai kviečiami akredituotis į Donato Montvydo koncertą

Kviečiu akredituotis žurnalistus ir fotografus į šeštadienį (liepos 21 d.) vyksiantį Donato Montvydo šou Klaipėdos "Švyturio" arenoje. Koncertas vyks dviaukštėje scenoje, kurioje dainininkas pasirodys kartu su 30 scenos kolegų.

2018-07-122018 m. Antano Macijausko premija - šiaulietei Živilei Kavaliauskaitei (2)

Vertinimo komisija vienbalsiai nutarė skirti A. Macijausko premiją Živilei Kavaliauskaitei. Ž. Kavaliauskaitės knyga „Trispalvė Irkutsko karštyje“ parašyta po 2013 metų vasarą vykusios lietuvių kelionės į Sibirą – lietuvių tremties vietas. Keliautojai Sibire tvarkė tremtinių kapus, lankė tautiečius, o žurnalistė Ž. Kavaliauskaitė, nors į kelionę bloknotą ir diktofoną įsidėjo tik dėl to – „o gal prireiks?“ be bendrų darbų, dar neišvengiamai tapo kelionės metraštininke.

2018-07-04Žurnalistai kviečiami į žiniasklaidos seminarą Popiežiaus vizito į Lietuvą tema

Gerb. žiniasklaidos atstovai, laukiant popiežiaus Pranciškaus apsilankymo Lietuvoje, maloniai kviečiame liepos 9 d., pirmadienį, 14 val. dalyvauti dviejų valandų seminare apie popiežių Pranciškų, skirtame žiniasklaidai. Seminaro svečias Jack Valero kalbės apie tai, kokią žinią neša popiežius Pranciškus ir kaip atrasti naujų temų apie Bažnyčią ir popiežių. Seminaro kalba – anglų. Norinčius dalyvauti prašome iki liepos 6 d. registruotis.

2018-07-01Šių metų almanacho “Žurnalistika” pirmasis numeris – jau ant skaitytojų stalo

“Šių metų pirmojoje knygoje su šaunių autorių kolektyvu narpliojame žurnalistikos aktualijas, žvelgdami ne tik į dabartį, bet ir praeitį ir, žinoma, ateitį. Pagrindinė leidinio tema - žodžio laisvė - tai duotybė ar nuolatinė kova? Kalbiname daug žurnalistikos profesionalų, analizuojame, diskutuojame, pateikiame įdomių iliustracijų iš žurnalistų renginių“,- sako „Žurnalistikos“ almanacho redaktorė Jolanta Beniušytė.

2018-06-21“Lietuvos žinių” konferencija: kokia Klaipėdos miesto plėtros vizija?

„Lietuvos žinios“ ragina visas suinteresuotas puses kartu ieškoti geriausių sprendimų ir kviečia į konferenciją „Uostas, miestas ir verslas“, kuri vyks 2018 birželio 22 d. (penktadienį) nuo 10.00 iki 14.00 val., viešbutyje „Old Mill Conferences“ konferencijų salė (Žvejų g. 20, Klaipėda). Konferenciją „Uostas, miestas ir verslas“ moderuos „Lietuvos žinių“ vyr. redaktorius Ramūnas Terleckas.

2018-06-16Žurnalistai kviečiami į filmo "Virgilijus Alekna. Širdžių čempionas" premjerą

Maloniai kviečiame žurnalistus į dokumentinio filmo „Virgilijus Alekna. Širdžių čempionas“ premjerą, kuri įvyks birželio 20 d. 18.15 val. kino teatro „Forum Cinemas Vingis” (Savanorių pr. 7, Vilnius) 3-oje salėje.

2018-06-11Iki birželio 25 dienos priimami darbai Antano Macijausko premijai gauti

Premijai gauti darbai pateikiami Lietuvos žurnalistų sąjungai (Žurnalistų namai, Jogailos g. 11 (III a.), Vilnius, el. paštas: info@lzs.lt) kasmet iki birželio 25 dienos.

2018-06-06Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pareiškimas Lietuvos Respublikos Seimui

Nepriklausoma LR Seimui atskaitinga Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau - LRTK) 2018 m. birželio 6 d. įvykusio pasitarimo metu įvertino Seimo nutarimą „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto parlamentinio tyrimo dėl asmenų, verslo subjektų ir kitų interesų grupių galimo neteisėto poveikio valstybės institucijoms priimant sprendimus ir galimos neteisėtos įtakos politiniams procesams išvados“, kuriame minima LRTK ir jos pirmininkas. Reaguodami į tai pabrėžiame, kad LRTK yra kolegiali audiovizualinę žiniasklaidą reguliuojanti institucija.

2018-05-30Gegužės 31 d. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje bus paskelbti aktyviausių Lietuvos keliautojų konkurso „Kolumbas LT 2018“ nugalėtojai

Gegužės 31 d. , ketvirtadienį, 17 val. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, konferencijų salėje bus skelbiami ir apdovanojami aktyviausi metų keliautojai, V konkurso „Kolumbas LT 2018” nugalėtojai. Geriausiais keliautojais buvo renkami penkiose nominacijų kategorijose: metų kelionės istorija, metų kelionės fotografija, metų vaizdo filmukas, metų kelionė po Lietuvą ir metų keliautojo „Lietuvos Kolumbas“.

2018-05-24Lietuvos ir Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui skirtas festivalis “Gegužė prie Neries”. Diskusija “Žurnalistika – ar tai cinikų profesija?”

Šio festivalio rėmuose gegužės 29 dieną 14 val. Vilniaus universiteto Senato salėje (Centriniai rūmai, Universiteto g.3) įvyks diskusija “Žurnalistika – ar tai cinikų profesija?”. Kurioje dalyvaus ir Lietuvos žurnalistai Dainius Radzevičius ir Andrius Vaišnys. Diskusijoje dalyvaus lenkų žurnalistai Miroslawas Ikonoviczius, Marianas Turskis, Stanislawas Zawislinskis, kiti. Kviečiame kolegas dalyvauti.

2018-05-23Jaunieji LŽS nariai kviečiami į asociacijos "LPSK jaunimas" vasaros stovyklą

Šių metų rugpjūčio 10 – 12 d. vyks jau tradicija tapusi asociacijos "LPSK jaunimas" vasaros stovykla! Kviečiame registruotis jaunuosius LŽS narius (iki 35 metų).

2018-05-17Mato Šalčiaus premija - žurnalui „Kelionės ir pramogos“ bei jo redaktorei Onutei Nosevičienei

Gegužės 18 d. Prienuose žurnalui „Kelionės ir pramogos“ bei jo redaktorei Onutei Nosevičienei teikiama žymaus Lietuvos visuomenės veikėjo, rašytojo, žurnalisto, keliautojo ir idealisto Mato Šalčiaus premija. Jis kilęs iš šio krašto, todėl garbingos premijos steigėjai ir konkurso organizatoriai yra Prienų rajono savivaldybė, Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija.

2018-05-1646-ojo Tarptautinio festivalio „Skamba skamba kankliai“ spaudos konferencija

2018 m. gegužės 17 d. 13 val. kulinarijos studijoje „Beatos virtuvė“ (Gedimino pr. 27, Vilnius) įvyks 46-ojo Tarptautinio folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ spaudos konferencija.Šių metų spaudos konferencijai pasirinkta išskirtinė vieta, kulinarijos studija „Beatos virtuvė“, specialiai festivalio rengėjų susitikimui su medijų atstovais paruošianti ypatingų lietuviškų vaišių.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media