2020 m. liepos 11 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas

 

2018-10-12Vitas Lingys: nuo klastingų šuvių praėjo 25-eri metai. Ar dabar žurnalistai saugūs?

Yra įvykiai, kurie atrodo laikui nepavaldūs. Vilniaus mafijos prieš 25-eris metus paleisti šūviai į žurnalistą Vitą Lingį aidi iki šiol.

2018-10-08Klaipėdoje praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai “

Klaipėdoje spalio 19-20 dienomis įvyks praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“. Seminarą rengia LŽS, Friedricho Eberto fondas, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos radojo ir televizijos komisija. Registracija į seminarą - info@lzs.lt arba pirmininkas@lzs.lt

2018-10-08Bistrampolio dvare praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“

Bistrampolio dvare spalio 13-14 dienomis vyks praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“. Seminarą rengia LŽS, Friedricho Eberto fondas, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos radojo ir televizijos komisija. Registracija į seminarą - info@lzs.lt arba pirmininkas@lzs.lt

2018-10-04Žurnalistai ragina atšaukti ribojimus gauti registrų duomenis

Lietuvos žurnalistai ketvirtadienį kreipėsi į valdžios atstovus, ragindami atšaukti įvestus apribojimus gauti Registrų centro duomenis. „Lietuvos žurnalistų bendruomenės vardu prašome Jūsų nedelsiant priimti sprendimus atverti žiniasklaidai Registrų centro duomenis“, – rašoma viešame laiške premjerui Sauliui Skverneliui, susisiekimo, teisingumo ir kultūros ministrams bei Registrų centro vadovui Sauliui Urbanavičiui.

2018-10-03Žurnalistų namuose spalio 6 dieną - Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos posėdis

Žurnalistų namuose spalio 6 dieną 11 val. įvyks Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos posėdis.

2018-10-03Žurnalistų namuose atidaroma žurnalistų kūrėjų bei dailininkų tapybos paroda "Žaliai žalia"

Lietuvos žurnalistų kūrėjų asociacijos iniciatyva spalio 4 d. 18 val. Žurnalistų namuose atidaroma žurnalistų kūrėjų bei dailininkų tapybos paroda "Žaliai žalia". Parodos atidarymo metu girdėsime žurnalistų Reginos Jaukučiūnaitės-Kubertavičienės, Aidos Vėželienės eiles, Raimondo Polio sentencijas, taip pat savo eilėraščius skaitys dailininkas Vygantas Vėjas. Ši graži iniciatyva gimė, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, kuomet žurnalistai kartu su dailininkais būrėsi į kūrybinį plenerą Kudirkos Naumiestyje. Įėjimas laisvas. Maloniai kviečiame prisijungti!

2018-09-24Birštone - seminaras regionų žurnalistams ir leidėjams “ES ir Europos parlamento aktualijos Lietuvos žiniasklaidoje” (1)

Birštone rugsėjo 28-29 d.įvyks seminaras regionų žurnalistams ir leidėjams “ES ir Europos parlamento aktualijos Lietuvos žiniasklaidoje”

2018-09-14Dėl Lietuvos 100-ečiui skirto trofėjaus varžysis devynių šalių žurnalistai

Rugsėjo 15 dieną Druskininkuose vyks jau keturioliktasis tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras. Šiemet dėl gražuolės taurės kausis dešimt komandų iš devynių šalių. Druskininkuose organizuojamas turnyras – didžiausias tokio pobūdžio renginys visoje Europoje. Organizatoriai neslepia ambicijų varžybas ateityje išauginti į oficialų Senojo žemyno žurnalistų čempionatą.

2018-09-072018 metų Juozo Tumo - Vaižganto premija - Loretai Jastramskienei (4)

Nutarta 2018 m. Juozo Tumo - Vaižganto premiją skirti Loretai Jastramskienei už knygą „Bilietas į Grįžulo Ratus”.

2018-09-04NŽKA neeilinės konferencijos, įvyksiančios 2018 09 21, darbotvarkė

Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos neeilinė konferencija įvyks 2018 09 21 asociacijos LATGA salėje (J. Basanavičiaus 4B). Pradžia 10 val.

2018-09-03Žurnalistai kviečiami į renginį “Vilniaus konsultacijos 2018. Dezinformacijos menas: išmoktos pamokos ir ateities iššūkiai”

Vilniaus politikos analizės institutas kviečia žurnalistus į renginį “Vilniaus konsultacijos 2018. Dezinformacijos menas: išmoktos pamokos ir ateities iššūkiai”. Jisvyks Vilniaus Techparke, Antakalnio g. 17, 2018 m. rugsėjo 13 d. Pradžia 9 val. Jei ketinate dalyvauti renginyje, maloniai prašome registruotis el.paštu info@vilniusinstitute.lt

2018-09-01Žurnalistai kviečiami į muzikinį renginį FREE FEST

Rugsėjo 2 dieną, sekmadienį 19.30 val. Rotušės aikštėje bus naujo LNK TV sezono inspiruotas nemokamas muzikinis renginys FREE FEST‘as. Muzikos žvaigždės, atlikėjai ir LNK laidų vedėjai eteriui ruošis Metelicos klube, o paskui jiems bus įrengta atskira erdvė prie scenos Rotušės aikštėje. Mielai kviečiame įamžinti koncerto akimirkas!

2018-08-27Žurnalistai kviečiami į grožio ir mados vakarą Kaune

Gerbiami žurnalistai ir fotografai, maloniai kviečiame atvykti į įsimintiną mados ir grožio vakarą, kuris vyks jau šį trečiadienį, rugpjūčio 29 dieną. Lauksime jūsų nuo 19.00 val. ką tik duris atvėrusioje profesionalas makiažo ir šukuosenų studijoje JUODĖ STUDIO, adresu Žemaičių g. 7, Kaunas.

2018-08-25Kolegas kviečiame į ekskursiją po Prienų kraštą - Mato Šalčiaus gimtadineio šventė (1)

Rugsėjo 20 d.garsaus tarpukario keliautojo, žurnalisto ir rašytojo Mato Šalčiaus gimimo dieną, Prienų rajono savivaldybė organizuoja ir dovanoja puikiausią išvyką - pažintį su Prienų kraštu. Ekskursija prasidės Veiveriuose, kur susipažinsite su legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto istorija, aplankysite Mato Šalčiaus tėvoniją ir baigsite Stakliškių midaus gamykloje: "Per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau..." Kviečiame visus registruotis - tik 30 laimingųjų galės patirti gerų emocijų ir išskirtinio midaus skonį!

2018-08-25Žurnalistai kviečiami į vasaros sezono uždarymo pikniką kartu su TV3 laida VIRTUVĖS ISTORIJOS!

Gerbiami žurnalistai ir fotografai, esate maloniai laukiami vasaros sezono uždarymo piknike, kuris įvyks jau šį pirmadienį, rugpjūčio 27 dieną. Lauksime jūsų 18.00 val., Gintauto Migonio ūkyje, esančiame Lunkiškių kaime 3A (Elektrėnų savivaldybė).

2018-08-20Žurnalistai kviečiami į gražią šventę "Lik sveika, vasara!"

Gerbiami žurnalistai, kviečiame į gražią šventę "Lik sveika, vasara!", kuri vyks rugpjūčio 25 d., šeštadienį, 12 val. Vilniuje, prie Baltojo tilto. Labai Jūsų lauksime!

2018-08-06Biržuose kolegei šiaulietei Živilei Kavaliauskaitei įteikta Antano Macijausko premija

Biržuose, Juliaus Janonio aikštėje, per Biržų miesto šventę žurnalistei Živilei Kavaliauskaitei iškilmingai buvo įteikta šių metų Antano Macijausko premiją. Ją įteikė Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas ir LŽS bei NŽKA pirmininkas Dainius Radzevičius.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media