2020 m. rugsejo 27 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas

 

2018-11-24Žurnalistai kviečiami į mokslinį seminarą „Lietuvių periodikos paveldas: apskaita ir komunikacija“

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje š. m. gruodžio 6 d. 10 val. vyks mokslinis seminaras „Lietuvių periodikos paveldas: apskaita ir komunikacija“. Seminare bus nagrinėjami aktualūs dokumentinio paveldo valdymo, skaitmeninės prieigos užtikrinimo ir sklaidos klausimai.

2018-11-11Lietuvos žurnalistų sąjungos XVII suvažiavimo darbotvarkė ir kandidatai į pirmininkus

Lietuvos žurnalistų sąjungos XVII suvažiavimas įvyks 2018 m. lapkričio 24 dieną Vilniaus Rotušėje (Didžioji g. 31). Pradžia 10 val.

2018-11-10LŽS XVII suvažiavimui siūlomi LŽS Įstatų pakeitimai

LŽS XVII suvažiavimui bus siūlomi šie LŽS Įstatų pakeitimai.

2018-11-02Žurnalistai teismui skundžia Vyriausybės kanceliarijos atsisakymą pateikti oficialaus pasitarimo medžiagą (2)

Lietuvos žurnalistų sąjunga ir įvairių redakcijų žurnalistai, kuriems oficialaus Vyriausybės pasitarimo medžiagą atsisakė pateikti kanceliarija, kreipėsi į administracinį teismą prašydami apginti jų teisę į informaciją ir reikalaudami įpareigoti pateikti oficialų Vyriausybės pasitarimo įrašą, įpareigojant jį atkurti, jei jis buvo sunaikintas.

2018-10-29Žurnalistai kviečiami į diskusiją ŽINIASKLAIDOS SAVIREGULIAVIMO SISTEMA: IŠŠŪKIAI IR AKTUALIJOS

Visuomenės informavimo etikos asociacija kartu su Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komitetu rengia diskusiją ŽINIASKLAIDOS SAVIREGULIAVIMO SISTEMA: IŠŠŪKIAI IR AKTUALIJOS. Ji įvyks Seime lapkričio 9 d. 9 val. Kviečiami žurnalistai. Registruotis prašome el. paštu kultkt@lrs.lt arba telefonu (8 5) 239 6854. Registracija baigiama 2018 m. lapkričio 7 d. 24.00 val. Vietų skaičius ribotas.

2018-10-27Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Vytauto Didžiojo Universitetas organizuoja viešą diskusiją su kauniečiais tema „KOKIO VISUOMENINIO TRANSLIUOTOJO (LRT) NORIME?“

Kviečiame kauniečius į viešą diskusiją, kurioje dalyvaus prof. Egidijus Aleksandravičius, prof. Auksė Balčytienė ir kiti VDU bendruomenės nariai, LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, žurnalistai Vidas Mačiulis ir Brigita Sabaliauskaitė, kiti visuomenės atstovai. Į diskusiją pakviesti ir LRT vadovai. Diskusijos laikas: Spalio 30 d. 17 val. Diskusijos vieta: Vytauto Didžiojo Universitetas, V. Putvinskio g. 23, 106 auditorija

2018-10-25KREIPIMASIS DĖL LRT

Nuoširdžiai tikime, kad Lietuvos Respublikos Seimas pripažįsta, jog visuomeninis transliuotojas funkcionuoja kaip šalies demokratinės sistemos dalis, tarnaujanti piliečiams ir visuomenei. Žinome, kiekvienas Seimo narys, vadovaudamasis Konstitucija, valstybės interesais ir savo sąžine, nevaržomas jokių mandatų, balsuodamas nuspręs, ar nebus nukrypta nuo visuomeninio transliuotojo konstitucinės misijos, ar nebus paneigtas visuomeninio transliuotojo nepriklausomumas.

2018-10-23LŽS Tarybos posėdis – Žurnalistų namuose lapkričio 10 dieną

2018 m. lapkričio 10 d. 11 val. Žurnalistų namuose, įvyks LŽS tarybos posėdis. Jame skyriai pateiks galutinius LŽS XVII suvažiavimo delegatų sąrašus, bus pristatomi kandidatai į LŽS pirmininkus. Taip pat bus tvirtinami LŽS XVII suvažiavimo dokumentai: ataskaitos, įstatų pakeitimai, darbotvarkė ir kiti klausimai.

2018-10-17XVII Lietuvos žurnalistų sąjungos suvažiavimas – 2018 m. lapkričio 24 dieną

2018 m. spalio 8 d. Žurnalistų namuose įvyko LŽS Tarybos posėdis, kuriame buvo aptarti klausimai dėl pasirengimo XVII LŽS suvažiavimui, kuris įvyks 2018 m. lapkričio 24 dieną Vilniaus rotušėje.

2018-10-16Žurnalistų namuose: apie garsus ir jų galią

Spalio 17 d., trečiadienį, 18 val. ŽURNALISTŲ NAMUOSE ( Jogailos g.11) LŽS Vilniaus skyrius kviečia susibėgti ir pabendrauti apie garso prasmę ir jo galią žmogui. Šiai diskusijai susiburti visus maloniai kviečia LŽS Vilniaus skyriaus narė, rašanti muzikė prof. dr. Rita Aleknaitė-Bieliauskienė. Vakaro metu bus pristatyti R. Aleknaitės-Bieliauskienės sukurti dokumentiniai filmai apie chorų dirigentą Lionginą Abarių, kompozitorių Vytautą Laurušą. Dainuos choras „Ave Vita“

2018-10-12Vitas Lingys: nuo klastingų šuvių praėjo 25-eri metai. Ar dabar žurnalistai saugūs?

Yra įvykiai, kurie atrodo laikui nepavaldūs. Vilniaus mafijos prieš 25-eris metus paleisti šūviai į žurnalistą Vitą Lingį aidi iki šiol.

2018-10-08Klaipėdoje praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai “

Klaipėdoje spalio 19-20 dienomis įvyks praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“. Seminarą rengia LŽS, Friedricho Eberto fondas, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos radojo ir televizijos komisija. Registracija į seminarą - info@lzs.lt arba pirmininkas@lzs.lt

2018-10-08Bistrampolio dvare praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“

Bistrampolio dvare spalio 13-14 dienomis vyks praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“. Seminarą rengia LŽS, Friedricho Eberto fondas, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos radojo ir televizijos komisija. Registracija į seminarą - info@lzs.lt arba pirmininkas@lzs.lt

2018-10-04Žurnalistai ragina atšaukti ribojimus gauti registrų duomenis

Lietuvos žurnalistai ketvirtadienį kreipėsi į valdžios atstovus, ragindami atšaukti įvestus apribojimus gauti Registrų centro duomenis. „Lietuvos žurnalistų bendruomenės vardu prašome Jūsų nedelsiant priimti sprendimus atverti žiniasklaidai Registrų centro duomenis“, – rašoma viešame laiške premjerui Sauliui Skverneliui, susisiekimo, teisingumo ir kultūros ministrams bei Registrų centro vadovui Sauliui Urbanavičiui.

2018-10-03Žurnalistų namuose spalio 6 dieną - Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos posėdis

Žurnalistų namuose spalio 6 dieną 11 val. įvyks Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos posėdis.

2018-10-03Žurnalistų namuose atidaroma žurnalistų kūrėjų bei dailininkų tapybos paroda "Žaliai žalia"

Lietuvos žurnalistų kūrėjų asociacijos iniciatyva spalio 4 d. 18 val. Žurnalistų namuose atidaroma žurnalistų kūrėjų bei dailininkų tapybos paroda "Žaliai žalia". Parodos atidarymo metu girdėsime žurnalistų Reginos Jaukučiūnaitės-Kubertavičienės, Aidos Vėželienės eiles, Raimondo Polio sentencijas, taip pat savo eilėraščius skaitys dailininkas Vygantas Vėjas. Ši graži iniciatyva gimė, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, kuomet žurnalistai kartu su dailininkais būrėsi į kūrybinį plenerą Kudirkos Naumiestyje. Įėjimas laisvas. Maloniai kviečiame prisijungti!

2018-09-24Birštone - seminaras regionų žurnalistams ir leidėjams “ES ir Europos parlamento aktualijos Lietuvos žiniasklaidoje” (1)

Birštone rugsėjo 28-29 d.įvyks seminaras regionų žurnalistams ir leidėjams “ES ir Europos parlamento aktualijos Lietuvos žiniasklaidoje”
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media