2024 m. birželio 16 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žurnalistų kūryba

*print*

Archyvas

 

2022-04-14Seime - žurnalisto Alvido Jancevičiaus knygos „Užmirštasis Tauroggenas“ pristatymas

Balandžio 20 dieną 16 val. 30 min. Lietuvos Respublikos Seimo lankytojų centre (Gedimino pr. 60) rengiamas vilniečio žurnalisto Alvido Jancevičiaus knygos „Užmirštasis Tauroggenas“ pristatymas. Renginyje dalyvaus autorius Alvidas Jancevičius, Seimo narys Romualdas Vaitkus, “Santakos” muziejaus direktorės pavaduotojas Darius Kiniulis. Knygos ištraukas skaitys aktorė Gražina Urbonaitė.

2022-04-02Daiva Červokienė: žurnalistė, kuri garsina Semeliškes

Apie ryškiausių biografijų semeliškiečius, kurie čia gimę, mokęsi, dirba ar kitais saitais susieti su šiuo miesteliu skaitome Daivos Červokienės knygoje „Jie garsino Semeliškes“, kuriai išleisti lėšų skyrė Semeliškių seniūnija.

2022-04-01Padėkite išleisti knygą „Kaip neišprotėti išprotėjusiame pasaulyje“

„Kaip neišprotėti išprotėjusiame pasaulyje“ – tokiu pavadinimu noriu parašyti ir kartu su Jūsų parama išleisti knygą,“ – teigia mūsų kolega Jeronimas Laucius.

2022-04-01Vytautas Šilas: gyvenimas, skirtas esperanto kalbai ir Mažajai Lietuvai

Kupiškio bibliotekoje įvyko visuomenės susitikimas su LŽS Tarybos ir Valdybos nariu, žinomu kraštotyrininku, Mažosios Lietuvos tyrinėtoju, esperanto kalbos entuziastu Vytautu Šilu.

2022-03-24Ipolitas Skridla: PAVASARIO PRELIUDIJA (13)

„Džiaukimės pavasariu, žavėkimės atgimstančia gamta,“ – sako mūsų kolega Ipolitas Skridla, atsiuntęs LŽS svetainei naują eilėraštį

2022-03-08Antanas Šimkūnas: „Lietuva grįžta į pasaulį“ (11)

Ką tik pasirodė nauja LŽS nario Antano Šimkūno knyga „Lietuva grįžta į pasaulį“. Joje pasakojama, kaip Lietuva po Kovo 11-osios atkūrė ryšius su užsienio valstybėmis, įstojo į tarptautines organizacijas ir vėl grįžo į pasaulį.

2022-03-04Česlovas Iškauskas: Kokios mūsų lietuviškumo šaknys?

Šiandien kaip niekada svarbu pažvelgti ir į savo šaknis – ar jos būtų lietuviškos, ar kitos tautos, gyvenusios ar tebesančios Lietuvos žemėje. Taip jau sutapo, kad naujų grėsmių akivaizdoje pasirodė nauja – jau šeštoji mano knyga, šį kartą apie 26 likimus, garsių asmenybių gyvenimo vingius, jų išskirtines biografijas.

2022-03-01Kolegos Jeronimo Lauciaus knyga – ukrainiečių kalba (12)

"Labai simboliška ir miela, kad dar suspėjau gauti iš Ukrainos, Poltavos miesto mano knygą „Robotų maištas“ (Повстання роботiв), išverstą į ukrainiečių kalbą. Ši knyga laimėjo konkursą serijoje „Draugauja literatūros – draugauja tautos“, - sako Jeronimas Laucius

2022-02-09Žurnalisto Alfonso Kairio knyga „Saulė visiems viena“ pristatyta Visagine

Naujoji Alfonso Kairio knyga „Saulė visiems viena“ vertinga žiniomis apie tautines mažumas, aišku, ne visas (Lietuvoje jų net 154), čia, Lietuvoje, ir lietuvius, kaip tautinę mažumą, užsienyje.

2022-02-07Ipolitas Skridla: ŽIEMOS FANTAZIJA (10)

Kolega Ipolitas Skridla atsiuntė savo eilėraštį ŽIEMOS FANTAZIJA.

2022-02-05Vytautas Šilas: Apie esperanto kalbą ir Mažąją Lietuvą

2022 m. vasario 17 d. 16 val. kviečiame į Mažosios Lietuvos tyrėjo, LŽS Esperantininkų žurnalistų klubo pirmininko Vytauto Šilo Bibliografijos rodyklės sutiktuves Lietuvos MA Vrublevskių bibliotekoje (Žygimantų g. 1, Vilnius). Dalyvauja Vytautas Šilas, Lietuvos MA Vrublevskių bibliotekos direktorius dr. Sigitas Narbutas, akademikas Domas Kaunas, Lietuvos esperantininkų sąjungos vadovas Povilas Jegorovas. Renginį ves kalbininkas Audrys Antanaitis.

2022-01-18Jonas Laurinavičius: BRŪKŠTELĖJIMAI (4)

Džiugu, kad kolega Jonas Laurinavičius nesėdi rankas sudėjęs. Vėl atsiuntė gerą pluoštą naujų "BRŪKŠTELĖJIMŲ".

2022-01-12Antanas Šimkūnas: Pirmoji knyga apie Sausio 13-ąją

Vilniuje dar nebuvo išsisklaidę parako dūmai ir užgesę Laisvės gynėjų laužai, kai sutikęs šviesios atminties leidėją, žurnalistą Danielių Mickevičių gavau pasiūlymą skubiai rinkti liudininkų prisiminimus, užsienio radijo pranešimus apie kruvinąjį sekmadienį, nes Spaudos departamentas (direktorius poetas, LŽS narys Juozas Nekrošius) sudarė leidybinę grupę, kuri skubiai turėtų parengti ir išleisti Baltąją knygą apie Sausio 13-ąją.

2022-01-07Kolegos Alfonso Čepausko ofortas tarptautinėje parodoje "XIV Grafica ed Ex Libris" (1)

LŽS narys, aktyvus Senjorų klubo narys Alfonsas Čepauskas dalyvauja Italijoje vykstančioje tarptautinėje parodoje "XIV Grafica ed Ex Libris".

2021-12-26Utenoje – tėvo ir dukros paroda (1)

Jau daugiau kaip dveji metai po Aukštaitiją keliauja bendra dukros ir tėvo: dailininkės doc. dr. Agnės Laužadytės - Tutlienės ir rašytojo, žurnalisto, aplinkosaugininko Šarūno Laužadžio kūrybos paroda „Saulės grįžtuvių laukimo metas..."Dabar ji veikia Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media