2018 m. spalio 23 d., Antradienis

Žurnalistų kūryba

*print*

Archyvas

 

2018-10-09„Pirktinukai“ arba „Uždarykit piniginę ir nutils greit kakarinės...“

Dabar – kiti laikai. Reikia, „seneli, gyventi turtingai, o ką?“ – šio rugsėjo išvakarėse pasakė Saulėtekio tako ... aštuonmetė ir vėl „įsikniaubė“ į „planšetinį“.

2018-09-11Lietuvių žurnalistų pasakojimas apie tremtį – vienas geriausių Europoje

Lietuvių žurnalistų dokumentinis multimedijų projektas apie Sibiro tremties istoriją bei keturių keliautojų žygį per trėmimų vietas „Žymės: Pereiti praeitį” PRIX EUROPA festivalyje įvertintas kaip vienas iš 23-ijų geriausių internetinių projektų Europoje.

2018-09-08Kolega Vytautas Leščinskas: miniatiūros

Kolega Vytautas Leščinskas atsiuntė miniatiūrų apie vasaros pabaigą prie jūros.

2018-07-09Kolegės, LŽS nares Ritos Aleknaitės-Bieliauskienės dokumentinio filmo DAINOS GALIA premjera

2018 m. liepos 17 d., antradienį, 15 val. LRT I aukšto svetainėje (S. Konarskio 49, Vilnius) bus pristatytas LRT dokumentinis filmas DAINOS GALIA. Filmo herojus -Lietuvos nusipelnęs meno veikėjas (1967), LDK Gedimino ordino Komandoro kryžiaus kavalierius (1995), apdovanotas Vyriausybės kultūros ir meno premija (2016), Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ chorų dirigentas, profesorius Lionginas Abarius. Kviečiame į filmo PREMJERĄ. Autorė – Rita Aleknaitė-Bieliauskienė.

2018-06-28 Ipolitas Skridla: dovana Respublikos jubiliejui (1)

Kolega Ipolitas Skridla mus visus sveikina su Lietuvos Respublikos šimtmečiu ir siunčia savo eilėraštį "Dovana Respublikos jubiliejui".

2018-06-25Žurnalistė Jadvyga Godunavičienė: dainuojanti moteris

Mūsų kolegė, LŽS narė Jadvyga Giedraitė-Godunavičienė išleido naują knygą “Vėjas į veidą”, kurią spaudai parengė irgi LŽS narė, prof. dr. Rita Aleknaitė-Bieliauskienė. Ta proga skelbiame jos parašytą knygos įžangą ir LŽS svetainės redaktoriaus Vytauto Žeimanto komentarą.

2018-06-21Ipolitas Skridla: JONINIŲ BURTAI (2)

Kolega Ipolitas Skridla mus visus sveikina su visaliaudine švente - Joninėmis ir siunčia savo eilėraštį JONINIŲ BURTAI.

2018-06-15Žurnalistė ir rašytoja Loreta Jastramskienė ir jos Grįžulo Ratai (2)

"LŽS ir NŽKA narė, rašytoja Loreta JASTRAMSKIENĖ išleido ketvirtąją knygą „Bilietas į Grįžulo Ratus“. Šįkart tai – ne romanas, o dvylika esė. Knygoje nemažai vietos skiriama tremties temai. Šiandien „XXI amžiuje“ su jos autore, mano studijų Vilniaus universitete kurso drauge, apie tai ir kalbuosi", - sako kaunietis žurnalistas Romas Bacevičius.

2018-06-13Kolegės Aidos Vėželienės paroda Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje  (2)

Birželio 22 d. 14 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Meno erdvėje, V aukšte) įvyks mūsų kolegės, LŽS ir NŽKA nares Aidos Vėželienės parodos "Įkvėpimas" pristatymas.

2018-05-23Nauja kolegos Antano Andrijono knyga - „Sūduvos šiaurė. Šakiai“ (1)

Nauja žurnalisto, poeto ir aktyvaus kraštotyrininko Antano Andrijono knyga „Sūduvos šiaurė. Šakiai“ buvo pristatyta Šakių kultūros centre, kur vyko renginys „Sugrįžau į gimtinę“.

2018-05-20Kolegos Alberto Vaidilos paroda „Kosminis -kiaušinis“ - Vilniaus karininkų ramovėje (2)

Gegužės 18 d. Vilniaus karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13, Vilnius) atidaryta Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asocoacijos nario, dailininko Alberto Vaidilos abstrakčių darbų paroda „Kosminis kiaušinis“.

2018-05-15Kviečiame į kolegos Alberto Vaidilos parodą “Kosminis kiaušinis”

Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13) eksponuojamas kolegos Alberto Vaidilos autorinių darbų ciklas „Kosminis kiaušinis“. Parodos oficialus atidarymas šį penktadienį – gegužės 18 d. 15 val. Kviečiame!

2018-05-11Antanas Šimkūnas: UŽ TRISPALVĖS IŠKĖLIMĄ – SIBIRAS

Kas suskaičiuos, kiek žmonių Lietuvoje sovietų okupacijos metais nukentėjo dėl trispalvės vėliavos iškėlimo Vasario 16 – ąją, kiek buvo užvesta bylų, kiek areštuota, ištremta, priversta bėgti iš Lietuvos?

2018-05-09Albertas Vaidila: Kazimiero ir Jono Jackevičių tapybos inspiracijos

Jaunas tapytojas Kazimieras Jackevičius parodą ,,Atminties kaleidoskopas“ Vilniaus įgulos karininkų ramovėje surengė kartu su savo tėvu Jonu Jackevičiumi, kurį visuomenė pažįsta ne tik kaip dailininką, bet ir kaip žurnalistą, poetą, LŽS ir NŽKA narį. Ekspozicijoje apie penkiasdešimt kūrinių.

2018-05-04Kolega Jeronimas Laucius: EMOCYTĖS (1)

Šias "Emocites" LŽS svetainei atsiuntė mūsų kolega žurnalistas, rašytojas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ vadovas Jeronimas Laucius.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media