2018 m. gruodžio 16 d., Sekmadienis

Aktuali informacija

*print*

Archyvas

 

2018-12-04Laisvės TV kviečia į profsąjungų narių susitikimą

Laisvės TV kviečia į profsąjungų narių susitikimą šį trečiadienį, gruodžio 5 dieną, 19h. Adresas: Lakūnų g. 24, Ogmios miestelis Žirmūnuose. Antras aukštas, eiti per A1 įėjimą į AltSpace (šalia Maximos). Susitikimo tikslas - aptarti problemas ir ko tikimasi iš valdžios 2019 ir veikti bendrai, kartu.

2018-12-03Ketvirtadienį bus suvesti kūrybinio konkurso „Skaidrumas – visų mūsų rankose 2018“ rezultatai

Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su partneriais yra paskelbusi geriausių Lietuvos žurnalistinių darbų konkursą „Skaidrumas - visų mūsų rankose 2018", kurio nugalėtojai bus paskelbti Tarptautinės antikorupcijos savaitės metu, gruodžio 6 d., ketvirtadienį 14 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, V aukšte, 535 kab. Kviečiame dalyvauti!

2018-12-03Kvietimas žiniasklaidos atstovams į „Šimtmečio dovanos“ renginį

Kviečiame Jus į Valstybės atkūrimo šimtmečio projekto „Šimtmečio dovanos“ savanorių pagerbimo šventę, kuri vyks gruodžio 3 d. nuo 16 val. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje (Aušros Vartų g. 5, Vilnius).

2018-11-25Lietuvos žurnalistų sąjungos XVII suvažiavimas. Už spaudos laisvę, veiklos profesionalumą. Pirmininku vėl išrinktas D. Radzevičius (4)

Senoje ir garbingoje Vilniaus Rotušėje įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) XVII suvažiavimas. Dabar LŽS yra didžiausia ir solidžiausia profesionalius žurnalistus vienijanti nepriklausoma, nepolitinė, demokratinė, visuomeninė, profesinė organizacija Lietuvoje. Ji gindama viešąjį interesą, atstovauja didžiajai daliai žurnalistų bendruomenės interesų nuo pat jos įkūrimo 1929 m. ir atkūrimo 1990 m. Todėl ir dėmesys LŽS suvažiavimui buvo ne eilinis.

2018-11-24Žurnalistai kviečiami į mokslinį seminarą „Lietuvių periodikos paveldas: apskaita ir komunikacija“

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje š. m. gruodžio 6 d. 10 val. vyks mokslinis seminaras „Lietuvių periodikos paveldas: apskaita ir komunikacija“. Seminare bus nagrinėjami aktualūs dokumentinio paveldo valdymo, skaitmeninės prieigos užtikrinimo ir sklaidos klausimai.

2018-11-11Lietuvos žurnalistų sąjungos XVII suvažiavimo darbotvarkė ir kandidatai į pirmininkus

Lietuvos žurnalistų sąjungos XVII suvažiavimas įvyks 2018 m. lapkričio 24 dieną Vilniaus Rotušėje (Didžioji g. 31). Pradžia 10 val.

2018-11-10LŽS XVII suvažiavimui siūlomi LŽS Įstatų pakeitimai

LŽS XVII suvažiavimui bus siūlomi šie LŽS Įstatų pakeitimai.

2018-11-02Žurnalistai teismui skundžia Vyriausybės kanceliarijos atsisakymą pateikti oficialaus pasitarimo medžiagą (2)

Lietuvos žurnalistų sąjunga ir įvairių redakcijų žurnalistai, kuriems oficialaus Vyriausybės pasitarimo medžiagą atsisakė pateikti kanceliarija, kreipėsi į administracinį teismą prašydami apginti jų teisę į informaciją ir reikalaudami įpareigoti pateikti oficialų Vyriausybės pasitarimo įrašą, įpareigojant jį atkurti, jei jis buvo sunaikintas.

2018-10-29Žurnalistai kviečiami į diskusiją ŽINIASKLAIDOS SAVIREGULIAVIMO SISTEMA: IŠŠŪKIAI IR AKTUALIJOS

Visuomenės informavimo etikos asociacija kartu su Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komitetu rengia diskusiją ŽINIASKLAIDOS SAVIREGULIAVIMO SISTEMA: IŠŠŪKIAI IR AKTUALIJOS. Ji įvyks Seime lapkričio 9 d. 9 val. Kviečiami žurnalistai. Registruotis prašome el. paštu kultkt@lrs.lt arba telefonu (8 5) 239 6854. Registracija baigiama 2018 m. lapkričio 7 d. 24.00 val. Vietų skaičius ribotas.

2018-10-27Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Vytauto Didžiojo Universitetas organizuoja viešą diskusiją su kauniečiais tema „KOKIO VISUOMENINIO TRANSLIUOTOJO (LRT) NORIME?“

Kviečiame kauniečius į viešą diskusiją, kurioje dalyvaus prof. Egidijus Aleksandravičius, prof. Auksė Balčytienė ir kiti VDU bendruomenės nariai, LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, žurnalistai Vidas Mačiulis ir Brigita Sabaliauskaitė, kiti visuomenės atstovai. Į diskusiją pakviesti ir LRT vadovai. Diskusijos laikas: Spalio 30 d. 17 val. Diskusijos vieta: Vytauto Didžiojo Universitetas, V. Putvinskio g. 23, 106 auditorija

2018-10-25KREIPIMASIS DĖL LRT

Nuoširdžiai tikime, kad Lietuvos Respublikos Seimas pripažįsta, jog visuomeninis transliuotojas funkcionuoja kaip šalies demokratinės sistemos dalis, tarnaujanti piliečiams ir visuomenei. Žinome, kiekvienas Seimo narys, vadovaudamasis Konstitucija, valstybės interesais ir savo sąžine, nevaržomas jokių mandatų, balsuodamas nuspręs, ar nebus nukrypta nuo visuomeninio transliuotojo konstitucinės misijos, ar nebus paneigtas visuomeninio transliuotojo nepriklausomumas.

2018-10-23LŽS Tarybos posėdis – Žurnalistų namuose lapkričio 10 dieną

2018 m. lapkričio 10 d. 11 val. Žurnalistų namuose, įvyks LŽS tarybos posėdis. Jame skyriai pateiks galutinius LŽS XVII suvažiavimo delegatų sąrašus, bus pristatomi kandidatai į LŽS pirmininkus. Taip pat bus tvirtinami LŽS XVII suvažiavimo dokumentai: ataskaitos, įstatų pakeitimai, darbotvarkė ir kiti klausimai.

2018-10-17XVII Lietuvos žurnalistų sąjungos suvažiavimas – 2018 m. lapkričio 24 dieną

2018 m. spalio 8 d. Žurnalistų namuose įvyko LŽS Tarybos posėdis, kuriame buvo aptarti klausimai dėl pasirengimo XVII LŽS suvažiavimui, kuris įvyks 2018 m. lapkričio 24 dieną Vilniaus rotušėje.

2018-10-16Žurnalistų namuose: apie garsus ir jų galią

Spalio 17 d., trečiadienį, 18 val. ŽURNALISTŲ NAMUOSE ( Jogailos g.11) LŽS Vilniaus skyrius kviečia susibėgti ir pabendrauti apie garso prasmę ir jo galią žmogui. Šiai diskusijai susiburti visus maloniai kviečia LŽS Vilniaus skyriaus narė, rašanti muzikė prof. dr. Rita Aleknaitė-Bieliauskienė. Vakaro metu bus pristatyti R. Aleknaitės-Bieliauskienės sukurti dokumentiniai filmai apie chorų dirigentą Lionginą Abarių, kompozitorių Vytautą Laurušą. Dainuos choras „Ave Vita“

2018-10-12Vitas Lingys: nuo klastingų šuvių praėjo 25-eri metai

Yra įvykiai, kurie atrodo laikui nepavaldūs. Vilniaus mafijos prieš 25-eris metus paleisti šūviai į žurnalistą Vitą Lingį aidi iki šiol.

2018-10-08Klaipėdoje praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai “

Klaipėdoje spalio 19-20 dienomis įvyks praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“. Seminarą rengia LŽS, Friedricho Eberto fondas, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos radojo ir televizijos komisija. Registracija į seminarą - info@lzs.lt arba pirmininkas@lzs.lt

2018-10-08Bistrampolio dvare praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“

Bistrampolio dvare spalio 13-14 dienomis vyks praktinis seminaras “Profesiniai žurnalistikos standartai, propagandos ir informaciniai karai“. Seminarą rengia LŽS, Friedricho Eberto fondas, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos radojo ir televizijos komisija. Registracija į seminarą - info@lzs.lt arba pirmininkas@lzs.lt
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media