2020 m. lapkricio 26 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žurnalistų kūryba

*print*

2020-11-24Juozas Stasinas: RYTO RASA (1)

Kolega Juozas Stasinas atsiuntė naują eilėraštį "RYTO RASA". "Man regis, karantino uždarytiems skaitytojams neprošal priminti apie gamtą ir poilsį gamtoje. Dabar miškuose ir soduose labai smagu pailsėti ir prastumti tą biurų karantininį laiką," - sako kolega Juozas.

2020-11-12Ipolitas Skridla: PASIDALINKIME GERUMU... (3)

Mūsų kolega Ipolitas Skridla atsiuntė pluoštelį savo eilėraščiu, sakydamas visiems: „Pasidalinkime gerumu...“

2020-11-02 Jeronimas Laucius: Lapkričio vaistažodžiai  (7)

Kolega Jeronimas Laucius savo naujais vaistažodžiais linki visiems prašviesinti lapkričio debesuotą ir lietingą dangų, paklajoti savų minčių kelias.

2020-11-01Česlovas Skaržinskas: Žurnalistinė patirtis labai padėjo

Būdamas jaunas norėjau tapti geru lietuvių kalbos ir literatūros mokytoju. Studijavau lietuvių kalbą ir literatūrą Vilniaus valstybiniame pedagoginiame institute. Bet kartais likimas yra paikas išdaigininkas – ima ir numeta į kitą kelią. Taip atsitiko, kad baigiau žurnalistiką Vilniaus universitete. Nesigailiu. Pamatyta daug šalių, sutikta tūkstančiai nuostabių žmonių. Ir dabar kiekvieną dieną kur nors keliauju. Dažniausiai mintimis. Patirta tūkstančiai įvairių kelionių. Ir oficialių, ir ilgai trunkančių po įvairias Europos šalis. Dėl žurnalistikos pamačiau, kaip kitur žmonės gyvena, kuria. Na, ir dirbdamas įvairiose redakcijose įgijau neįkainojamos gyvenimiškos patirties. Ji – labai reikalinga kūrėjui.
archyvas (495)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media