2021 m. rugsejo 17 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Rugpjūčio 14-15 d. LŽS kviečia žurnalistus į tradicinį sąskrydį

2010-07-28
 
Erikos Straigytės nuotraukoje: pernai žurnalistai džiaugėsi biržiškių svetingumu; kairėje- žurnalistas Dalius Mikelionis

Erikos Straigytės nuotraukoje: pernai žurnalistai džiaugėsi biržiškių svetingumu; kairėje- žurnalistas Dalius Mikelionis

Simonas Ropė

 

Jau po dviejų savaičių – rugpjūčio 14-15 d. - Kupiškyje vyks tradicinis žurnalistų sąskrydis "Žurnalistai už taiką - 2010", kurį organizuoja Lietuvos žurnalistų sąjunga. Jame kviečiami dalyvauti ne tik LŽS nariai, bet ir visi pageidaujantys žurnalistai. Sąskrydžio programa nepaliks abejingo nė vieno, nes kupiškėnai ketina ir parodyti, ir nustebinti... Žurnalistų laukia plaukiojimas vikingų laivu, ripkos varžybos, tradicinė medžiotojų sriuba „bliauka“ ir daug gerų įspūdžių!

 

Pirmąją dieną taip pat bus galima pasisemti įspūdžių ekskursijoje po Palėvenės dominikonų vienuolyną ir bažnyčią, kur buvo pakrikštytas architektas L.Stuoka-Gucevičius. Beje, šis architektūrinis ansamblis yra vienintelis Aukštaitijoje vėlyvojo baroko statinys.

 

Žurnalistų stovykla įsikurs nuostabaus gamtovaizdžio kampelyje - Kupiškio marių saloje. Sąskrydžio dalyvių alkis bus malšinamas tradicine medžiotojų sriuba „bliauka“, dainos dainuojamos skanaujant lietuvišką alų. Vakaro programoje - plaukiojimas vikingų laivu, autentiškas vietos kolektyvo Kupkėmis“ ir grupės „Netiekto“ pasirodymas, diskoteka po žvaigždėmis.

 

Ar dar reikia argumentų, kurie įtikintų, jog tą savaitgalį turite būti tik ten – su žurnalistų bendruomene ir svetingais kupiškėnais!

 

Mieli kolegos, registruokitės jau dabar - el.paštu arba darbo metu - telefonu (8-5) 212 1374.

 

LAUKIAME, KVIEČIAME, RAGINAME!..

 

Visa sąskrydžio programa čia.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2010-07-28 21:54
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media