2020 m. vasario 29 d., Šeštadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: LRT taryba stiprina instrumentus LRT valdymui prižiūrėti

2018-10-24
 
Liudvikas Gadeikis, E. Blaževič (LRT.lt) foto

Liudvikas Gadeikis, E. Blaževič (LRT.lt) foto

LRT taryba patvirtino naujus LRT Administracinės komisijos nuostatus ir suteikė jai daugiau įgaliojimų veikti. 
Naujieji nuostatai papildo Komisijos atsakomybės sritį - ji LRT tarybai patars ne tik finansų, bet ir valdymo klausimais. Taip pat numatyta, kad ji turi veikti pagal metinį veiklos planą, iš anksto suderintą su Taryba. Tai suteiks LRT priežiūrai sistemingumo. Dar viena svarbi naujovė - Administracinei komisijai atrišamos rankos veikti aktyviai ir savarankiškai teikti siūlymus Tarybai ir administracijai, nelaukiant Tarybos pavedimo. 
„Naujais nuostatais suteikiame daugiau galimybių komisijai aktyviai veikti ir tikimės, kad tai įneš daugiau aiškumo dėl LRT Administracinės komisijos funkcijų ir LRT kontrolės apskritai", - teigia Liudvikas Gadeikis. 
Šiais nuostatų pakeitimais Taryba praplėtė ir sukonkretino LRT įstatyme apibrėžtas Administracinės komisijos teises ir pareigas. 
„LRT Administracinę komisiją sudaro kvalifikuoti finansų ir vadybos specialistai, kurių kompetenciją būtų galima labiau išnaudoti. Siekdami atidžiau prižiūrėti valdymo efektyvumą, finansinę discipliną, viešuosius pirkimus, nuo šiol suteiksime šiems profesionalams daugiau galių rodyti iniciatyvą ir veikti savarankiškai, be Tarybos ar administracijos paklausimo", - sakė L. Gadeikis. 
Šiuo metu LRT Administracinę komisiją sudaro finansų specialistai: Tadas Šarapovas, Rimas Kanevičius, Asta Klimavičienė, Ieva Augustinavičienė ir Nerijus Ramanauskas. 
Virginija Bunevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +3705 236 3240
Mob. +370 686 91963
Faks. +370 5 2363208
lrt@lrt.lt www.lrt.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-10-24 11:21
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media