2024 m. birželio 15 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: LŽS vėliava iškeliaus į Tian Šanį

2009-07-17
 
Kornelijos Ežerskytės nuotraukoje: kur tik nepabuvojo LŽS kelionių ir pramogų klubo vėliava... Paskutinįkart ji buvo iškelta aukščiausioje drevėje Dzūkijos nacionaliniame parke

Kornelijos Ežerskytės nuotraukoje: kur tik nepabuvojo LŽS kelionių ir pramogų klubo vėliava... Paskutinįkart ji buvo iškelta aukščiausioje drevėje Dzūkijos nacionaliniame parke

Liepos 19 d., sekmadienį, 12 val. Vilniaus rotušės aikštėje startuoja ekspedicija į Tian Šanį, kuri skirta Lietuvos vardo tūkstantmečiui ir Gedimino Akstino viršūnės 50- mečiui paminėti.

Su šios ekspedicijos dalyviais iškeliauja ir žurnalistas, keliautojas bei LŽS kelionių ir pramogų klubo vadovas Gerimantas Statinis. Jis pasiryžęs sėkmingai pasiekti tūkstantmečio viršūnę ir ten iškelti ne tik klubo, bet ir Lietuvos žurnalistų sąjungos vėliavą.

Ekspedicijos palydėtuvėse sveikinimo žodį tars alpinizmo veteranas, tautinio Atgimimo Ąžuolyno idėjos autorius Vitalius Stepulis, o Vilniaus miesto vicemeras Gintautas Babravičius ekspedicijos vadovui Algimantui Jucevičiui įteiks  Angeliuko skulptūrėlę (ji bus perduota Karakolo miesto merui).

Gero kelio kelaiutojams linkės ir alpinistas Vladas Vitkauskas, iškėlęs Lietuvos vėliavą visų žemynų auksčiausių kalnų viršūnėse. Jis alpiniados organizatoriui Viliui Šaduikiui įteiks alpinistinį ledkirtį, su kuriuo  buvo kopiama Everesto ekspedicijoje.

Tuomet Lietuvos žurnalistų sąjungos vadovas Dainius Radzevičius patikės LŽS vėliavą kolegai, keliautojui Gerimantui Statiniui. Palydėtuvėse ketina gausiai dalyvauti ir LŽS kelionių ir pramogų klubo nariai.

Ekspedicijos dalyviai namo turėtų sugrįžti rugpjūčio 10 d. Tądien 16.30 val.   jau suplanuotos ir keliautojų sutiktuvės su dūdų orkestru.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-08-05 14:49
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media