2024 m. birželio 15 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: LŽS kviečia kolegas į žurnalistų sąskrydį

2009-07-17
 

Rugpjūčio 7-9 d. Biržuose vyks tradicinis žurnalistų sąskrydis “Žurnalistai už taiką-2009”, kurį kasmet rengia Lietuvos žurnalistų sąjunga. Šiemet renginys skirtas Lietuvos žurnalistų sąjungos 80-mečiui.

 

Sąskrydyje kviečiami dalyvauti Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistai, jaunieji žurnalistai (registruotis prašome el.paštu mokymai@lzs.lt. Sąskrydžio dalyviai įsikurs stovykloje prie Širvenos ežero ir jau tą pačią dieną galės įsilieti į miesto šventės dalyvių gretas. Mat tomis dienomis vyks ir Biržų miesto šventė, skirta Magdeburgo teisių suteikimo Biržų miestui 420-osioms metinėms ir Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti.

 

Kitądien sąskrydžio dalyvių laukia sporto ir pramoginės varžybos, smagios diskusijos, kūrybiniai pašnekesiai. Po pietų žurnalistų delegacija dalyvaus eitynėse iki miesto pilies, kur vyks Biržų miesto šventės iškilmės. Simboliškai paskelbus Biržų Magdeburgo teises kalbės miesto burmistras (meras), svečiai, o po to bus iškilmingai įteikta Antano Macijausko premija (jos steigėjai Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Biržų rajono savivaldybė).

 

Praėjusiais metais į žurnalistų sąskrydį buvo užsiregistravę apie 100 dalyvių, dauguma jų įsikūrė kartu su kolegomis palapinių miestelyje, o kiti dirbo – filmavo, fotografavo, kalbino pašnekovus. Mat sąskrydis vyko Dieveniškių istoriniame regioniniame parke, prie Norviliškių pilies, kur tomis dienomis “siautėjo” ir festivalis "Be2gether".

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-08-05 14:47
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media