2024 m. birželio 25 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Lietuvos radijo ir televizijos komisija už paslėptą reklamą nubaudė Baltijos TV

2009-07-02
 

Atlikdama radijo ir televizijos laidų stebėseną Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) nustatė, kad šių metų vasario mėnesį televizijos „Baltijos TV“ laidose buvo transliuojama paslėpta reklama, taip pat buvo padaryta kitų reklamos transliavimą reguliuojančių dokumentų pažeidimų.

 

Laidoje „Stilinga“ reklamuodami parduotuvėse „Yves Saint Laurent“ ir „Jean Paul Gaultter“ esančias prekes, laidoje „Šeštadienio rytas“ pristatydami kompanijos „Beoti“ produktus ir laidoje „Tauro ragas“ informuodami apie tai, kokius ginklus galima įsigyti parduotuvėje „Vilniaus ginklai“,  laidų autoriai skelbė informaciją apie gamintoją arba paslaugos teikėją taip, kad žiūrovas galėjo nesuprasti, jog tai reklama.  Tuo tarpu minėtose laidose pateikti reklaminiai siužetai nebuvo pažymėti žodžiu „Reklama“, taip pat jie nebuvo garsinėmis ir (ar) optinėmis priemonėmis atskirti nuo kito laidų turinio. Taip buvo pažeistas Visuomenės informavimo įstatymas, kuris paslėptą reklamą draudžia.

 

Išnagrinėjusi  šią bylą, LRTK nusprendė už akivaizdžius įstatymo pažeidimus UAB „Baltijos TV“ generaliniam direktoriui Romualdui Mironui skirti 1000 litų baudą.

 

LRTK inf.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-08-05 14:01
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media