2024 m. birželio 15 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: LŽS darbo ieškantiems kolegoms siūlo… meškerę

2009-08-21
 
Stasio Paškevičiaus nuotraukoje: turint meškerę žuvį pagauti - galima

Stasio Paškevičiaus nuotraukoje: turint meškerę žuvį pagauti - galima

Lietuvos žurnalistų sąjunga, vienijanti beveik tūkstantį narių, palaiko glaudžius ryšius su redakcijomis didžiuosiuose miestuose bei regionuose, nuolat bendrauja su daugeliu žurnalistų. Dalykiniai ryšiai sąjungą sieja ir su žurnalistų darbdaviais.

 

Neretai LŽS atstovams tenka dalyvauti įvairiose konferencijose, kituose renginiuose, po to sulaukiama ir kvietimų bendradarbiauti kūrybiniuose projektuose. Be to, pastaruoju metu į Žurnalistų sąjungą kreipiasi ir leidėjai, prodiuseriai ar organizacijos, prašydami rekomenduoti profesionalių darbuotojų naujiems projektams.

 

Kur kas kuklesni yra patys LŽS nariai, kurie šiuo metu visai neturi darbo arba galbūt ieško naujų pasiūlymų ar papildomos veiklos saviraiškai. Per šį mėnesį į Žurnalistų sąjungą kreipėsi tik viena kolegė, kuri žinodama, kad gali prarasti turimą darbą, prašė suteikti jai informacijos apie naujus pasiūlymus darbo rinkoje. Žurnalistų sąjunga jau padėjo jai susisiekti su leidėjais, ieškančiais naujų darbuotojų. Pasak kolegės, abi pusės jau susitarė dėl bendradarbiavimo.

 

Šiuo metu LŽS yra gavusi vieno prodiuserio prašymą rekomenduoti patyrusių žurnalistų, operatorių jų naujam projektui ekonomine tematika. Jeigu yra kolegų, kurie galėtų imtis šio darbo, prašome atsiliepti. Jūsų kontaktai laukiami Žurnalistų sąjungoje el.p. document.write("lzs@lzs.lt");lzs@lzs.lt  arba galite skambinti LŽS pirmininko pavaduotojai Erikai Straigytei tel. 8-685 20 547.

 

Lietuvos žurnalistų sąjunga taip pat ragina savo narius pranešti, jeigu keičiasi jų kontaktiniai duomenys. Mat kai kurie LŽS duomenų bazėje esantys jos narių kontaktai yra nenaudojami arba netikslūs.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-09 18:31
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media