2024 m. birželio 16 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Konkursas sugrąžins į bibliotekas ir žurnalistus

2009-08-18
 

Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS), Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija (NŽKA) ir projektas „Bibliotekos pažangai“, kurį vykdo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Kultūros ministerija, kviečia nacionalinės ir regioninės žiniasklaidos (spaudos, radijo, televizijos ir interneto) atstovus dalyvauti kūrybiniame konkurse „Šiuolaikinė biblioteka – visuomenės pažangai“.

Konkurso, truksiančio nuo š. m. gegužės 25 d. iki lapkričio 9 d., siekiai – skatinti gyventojus domėtis ir naudotis šiuolaikinėmis bibliotekų paslaugomis bei aktyvinti viešą diskusiją apie bibliotekos ir informacinių technologijų vaidmenį žmogaus gyvenime.

 

Šiuo konkursu taip pat siekiama pakviesti visuomenę, ypač socialiai pažeidžiamus jos atstovus, ugdyti naudojimosi informacinėmis technologijomis įgūdžius, supažindinti su viešųjų bibliotekų, aktyvių ir modernių bendruomenės centrų, veikla ir galimybėmis.

Konkurse kviečiami dalyvauti žurnalistai, gegužės 25 – lapkričio 9 dienomis parengsiantys ir publikuosiantys konkurso temą ir siekius atitinkančius darbus nacionalinės ar regioninės žiniasklaidos priemonėse.

 

Darbus konkursui – publikacijas, garso ir vaizdo įrašus, iliustracijas ir audiovizualinius kūrinius – redakcijos ar patys autoriai turėtų pateikti skaitmeniniu formatu. Vienas autorius gali teikti ne daugiau kaip tris kūrinius. Konkursui pateikti darbai bus vertinami trijose kategorijose: spauda ir internetas, radijas, televizija (bei audiovizualiniai kūriniai).

Konkurso vertinimo komisijos atrinkti devynių geriausių darbų autoriai (po tris autorius kiekvienoje kategorijoje) bus apdovanoti specialiais diplomais ir projekto „Bibliotekos pažangai“ vykdytojų įsteigtais prizais. Pirmųjų vietų savo kategorijose nugalėtojams bus įteikti nešiojamieji kompiuteriai, antrąsias vietas užėmusiems dalyviams – fotoaparatai, o trims trečiosios vietos nugalėtojams – elektroniniai knygų skaitytuvai. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti š.m. lapkričio 27 d., oficialaus apdovanojimų renginio metu.

Nugalėtojus išrinksiančią vertinimo komisiją sudarys septyni LŽS, NŽKA ir projekto „Bibliotekos pažangai“ vykdytojų rekomenduoti nariai.

Darbus konkursui reikia pristatyti el. paštu document.write("info@lzs.lt");info@lzs.lt arba paštu – Lietuvos žurnalistų sąjunga, S. Konarskio g. 49, LT-03123, Vilnius. Siunčiant darbus būtina nurodyti kūrinio autoriaus vardą, pavardę, telefoną ir el. pašto adresą, darbovietę bei nuorodą, kad kūrinys skirtas kūrybiniam konkursui „Šiuolaikinė biblioteka – visuomenės pažangai“.

Konkurso nuostatai skelbiami LŽS interneto svetainėje (document.write("");www.lzs.ltdocument.write('');), projekto „Bibliotekos pažangai“ interneto svetainėje (document.write("");www.bibliotekospazangai.ltdocument.write('');), Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos interneto svetainėje (document.write("");www.lnb.ltdocument.write('');) bei Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos interneto svetainėje (document.write("");www.lrkm.ltdocument.write('');).

Daugiau informacijos:
Lietuvos žurnalistų sąjunga, tel. (8 5) 212 1374, el. p. document.write("lzs@lzs.lt");lzs@lzs.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-08 16:05
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media