2024 m. birželio 15 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Jubiliatui J.Nekrašiui – LŽS sveikinimas

2009-08-13
 
Autorės nuotraukose:  60-ąjį gimtadienį švenčiančiam Jonui Nekrašiui (kairėje) LŽS bendruomenės vardu sveikinimus  perduoda LŽS pirmininkas D.Radzevičius  Jubiliatas ir dovana, kurios jam prireikė iškart po renginio

Autorės nuotraukose: 60-ąjį gimtadienį švenčiančiam Jonui Nekrašiui (kairėje) LŽS bendruomenės vardu sveikinimus perduoda LŽS pirmininkas D.Radzevičius Jubiliatas ir dovana, kurios jam prireikė iškart po renginio

Šiandien Vilniaus rotušėje vykusio renginio metu Lietuvos žurnalistų sąjunga ne tik padėkojo vienam iš savo narių už sėkmingą žygį į Tian Šanį ir LŽS vardo garsinimą, bet ir pasveikino dar vieną kolegą su jubiliejumi.

 

Beje, abu jie – ir Gerimantas Statinis, ir Jonas Nekrašius – yra to paties LŽS kelionių ir pramogų klubo nariai. Tad renginyje dalyvavusi žurnalistų bendruomenė kaip mat susibūrė draugėn, kad pasveikintų iš Šiaulių atvykusį kolegą su 60-uoju jubiliejumi.

 

LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, jo pavaduotoja Erika Straigytė bei būrelis LŽS kelionių ir pramogų klubo aktyviausių narių jubiliatui įteikė sveikinimo raštą ir suvenyrinį skėtį su LŽS atributika.

 

Jonas Nekrašius prisipažino nesitikėjęs nei sveikinimo, nei dovanų. “O skėtis man ypač reikalingas,” – juokavo Jonas ir kvietė visus sveikintojus nepamiršti kvietimo ir atvykti į Šiauliuose rengiamą jo fotografijų parodą.

 

 

LŽS kelionių ir pramogų klubo nariai bei kelionėmis besidomintys žurnalistai dar mena praėjusių metų kovą Vilniuje vykusį įspūdingą susitikimą su Jonu Nekrašiumi bei kitais keliautojais, kurie buvo neseniai sugrįžę iš ekspedicijos „Olego Truchano keliais“ po Australiją ir Tasmaniją.

 

Ši ekspedicija, kuriai vadovavo Jonas Nekrašius, buvo surengta 2008 m. vasario mėnesį kartu su Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto Kultūrinės antropologijos centru. Kelaiutojai tuomet  aplankė vietas, susijusias su šiauliečio keliautojo, buriuotojo ir fotografo Olego Truchano (1923–1972) gyvenimu ir veikla Australijoje, Tasmanijoje, kur jis gyveno nuo 1949 iki 1972 metų.

 

Jonas Nekrašius net dvi valandas demonstravo skaidres iš Australijos ir Tasmanijos, pasakojo apie jos gamtą, bei nenuilstamą tyrlaukių keliautoją, kurio dėka buvo išsaugoti Tasmanijos miškai, Olegą Truchaną.

 

Kornelija Ežerskytė
Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-03 23:57
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media