2024 m. birželio 16 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: “Atsakingų diskusijų” startas - prie stalo ir tinklaraštyje apie filantropiją

2009-08-20
 

Pilietinės atsakomybės fondas pradeda „Atsakingų diskusijų“ ciklą, kuriame bus nagrinėjamos su labdara arba parama susijusios aktualijos. Diskusijos dalyviai šiandien viename iš sostinės restoranų renkasi į pirmąjį susitikimą tema “Problematiška parama”.

 

Šįkart bus kalbama apie alkoholio, tabako, farmacijos, azartinių lošimų kompanijų skiriamą paramą ir su ja susijusias subtilybes. Diskusijos rengėjai, tarp kurių yra ir LŽS narė Danutė Jokubėnienė, atviram pokalbiui tikisi išprovokuoti ne tik visuomenės, žiniasklaidos, įvairių žinybų, bet ir minėtųjų kompanijų atstovus.

 

Apie savo dalyvavimą diskusijoje jau pranešė apie 20 dalyvių. Tarp jų yra ir kolegų - Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, žurnalistai Audrius Stasiulaitis (“Verslo žinios”) ir Donata Motuzaitė.  Taip pat susitikime ketina dalyvauti ir Lietuvos alkoholio ir tabako kontrolės koalicijos, bendrovių “Sanitas”, “Stumbras” ir kitų organizacijų atstovai.

 

“Atsakingų diskusijų” susitikimuose dalyvaujančiųjų pasisakymai bus filmuojami, o su diskusijų turiniu galės susipažinti ir angliškai bei rusiškai kalbančios auditorijos. Diskusijos bus publikuojamos www.paf.lt , naujai kuriamame tinklaraštyje apie filantropiją ir susidomėjusiuose žiniasklaidos kanaluose.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-09 18:13
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media