2024 m. birželio 15 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Ar televizija yra geriausia ir pigiausia pramoga?

2009-08-18
 

Šį antradienį 10.10 val. Žinių radijo laidoje „Žiniasklaidos anatomija“ vyks diskusija apie televizijų siūlomas pramogas prie televizorių ekranų ir tokių pramogų kokybę.

 

Ilgėjantys vakarai rudenį ir artėjanti sunki žiema gali paskatinti daugelį lietuvių praleisti laiką namuose prie televizoriaus ekranų. Dar neprasidėjęs naujas televizijų sezonas jau aiškiai anonsuose nurodo, kad šį rudenį komercinės televizijos siūlys pramogą visai šeimai - įvairias naujas pramogines laidas, realybės šou ir televizijos filmus.

 

Tačiau laida „Žiniasklaidos anatomija“ klausia, ar iš tiesų televizijų siūloma pramoga yra geriausia galimybė pailsėti ir pramogauti visai šeimai? Ar televizijų programos yra tikroji pramoga, o gal tai tik tuščias laiko gaišimas?

 

Pokalbis apie tai tiesioginėje laidoje „Žiniasklaidos anatomija“, kurią bendrai rengia Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Žinių radijas. Studijos telefonas 8-5 243 1431.

 

Diskusijoje dalyvauja žurnalistas, keliautojas, žurnalistų Kelionių ir pramogų klubo pirmininkas Gerimantas Statinis, pianistas Kasparas Uinskas, socialinio tinklo frype.lt direktorius Aras Vėberis.

 

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Laidą veda Dainius Radzevičius.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-09 19:11
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media