2024 m. birželio 16 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Vasaros palydos Zarasuose – su kelionių ir pramogų klubu

2009-09-10
 
Vido Dulkės nuotraukoje: klubo nariai nebijo keliauti pėsčiomis, tačiau džiūgauja galėdami “suvaldyti” ir tokią transporto priemonę, aptiktą Dzūkijoje

Vido Dulkės nuotraukoje: klubo nariai nebijo keliauti pėsčiomis, tačiau džiūgauja galėdami “suvaldyti” ir tokią transporto priemonę, aptiktą Dzūkijoje

LŽS kelionių ir pramogų klubas vėl ragina klubiečius pasisemti įspūdžių ir šį savaitgalį pasidairyti po Zarasų rajoną. Kartu organizuojamos ir vasaros palydos Antazavės šile.

 

Keliautojams pažadėta nemažai įvairių malonumų ir naujų potyrių: piknikas prie mistinių vandens malūno griuvėsių, Tarzano namelis medyje (galima pernakvoti...), maudynės, grybavimas, riešutavimas, o vakare – tikra prieškarinė dūminė pirtis ir meditacija indėniškoje palapinėje – tipyje prie ugnies.

 

Tačiau iki tol teks įveikti apie 15 kilometrų pėsčiomis dairantis po Sartų regioninį parką, aplankant
500 m. ąžuolą, piliakalnius, atkurtas Lietuvos partizanų žemines. Jei jėgų ir noro pakaks, kitądien klubo narių laukia indėniškos rungtys, išvyka iki Stelmužės ąžuolo, žvilgsnis į  mergelės Marijos pasirodymo vietą prie Ilgio ežero ir Čižo alaus degustacija Dusetose.

 

Ištikimiausieji klubo nariai jau kraunasi palapines, naktinius žibintus ir visą reikalingą amuniciją. Išvykoje vėl plevėsuos Kelionių ir pramogų klubo vėliava, o palapinių miestelis iškils gūdžiame miške.

 

Kornelija Ežerskytė

 


Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-10 16:06
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media