2024 m. birželio 16 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Žurnalistų pusryčiai su profesoriumi J.Aumente iš JAV

2009-09-16
 
Kornelijos Ežerskytės nuotraukoje: prof. Jerome Aumente

Kornelijos Ežerskytės nuotraukoje: prof. Jerome Aumente

Kornelija Ežerskytė

 

Rugsėjo 15 d. „Transparency International“ Lietuvos skyrius surengė antrąją renginių ciklo „Žurnalistų pusryčiai“ diskusiją „Pusryčiai Nr. 2: kaip atpažinti informaciją ir kritiškai atsirinkti tai, kas tikra?“.

Diskusiją vedė JAV žiniasklaidos ekspertas, Rutgers universiteto profesorius emeritas ir Žurnalistinių resursų instituto steigėjas prof. Jerome Aumente.

 

Diskusijoje dalyvavo apie 30 žurnalistų iš įvairių žiniasklaidos priemonių. Temos, kuriomis kalbėta, sudomino visus renginio dalyvius: aptarti būdai, kaip patikrinti pranešimų žiniasklaidai patikimumą ir suvaldyti pseudoinformaciją, nagrinėjama savicenzūra JAV, Europos ir arabų šalių žiniasklaidoje, suteikiant papildomą dėmesį naujausiems žiniasklaidos sprendimams.

 

Diskusiją vedęs JAV žiniasklaidos ekspertas, Rutgers universiteto profesorius emeritas ir Žurnalistinių resursų instituto steigėjas prof. Jerome Aumente yra vadovavęs daugybei žurnalistų mokymų programų JAV, arabų šalyse, Balkanuose, Centrinėje ir Lotynų Amerikoje bei posovietinio regiono šalyse. Jis konsultavo Fordo, John S. Knight, vokiečių Marshall ir kitus fondus bei tarptautinę naujienų tarnybą “Amerikos balsas”. J.Aumente yra daugybės knygų apie žurnalistiką autorius ir bendraautorius.

 

Pasak renginyje dalyvavusio Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininko Dainiaus Radzevičiaus, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus rengiami antikorupciniai žurnalistų pusryčiai yra puiki iniciatyva. Kartu tai ir galimybė mokytis, tobulėti mūsų kolegoms.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-17 14:18
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media