2024 m. birželio 15 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: LŽS kviečia žurnalistus aplankyti Tolminkiemį

2009-09-10
 

LŽS pritarė Kelionių ir pramogų klubo pasiūlytai idėjai visiems drauge aplankyti Tolminkiemį ir taip paminėti K.Donelaičio bažnyčios atstatymo 30-metį.

 

Ketinama šią kelionę surengti spalio 10-11 arba 17-18 dienomis (data tikslinama). LŽS pasirūpins organizaciniais kelionės reikalais (vizos, nakvynė, transportas), tačiau prisidėti prie kelionės išlaidų teks ir jos dalyviams. Išvyka kiekvienam gali kainuoti apie 100 litų.

 

Planuojama šeštadienį išvykus aplankyti Tolminkiemį (Čistyje Prudy, Kaliningrado sr.), K.Donelaičio bažnyčią-muziejų ir apsistoti Kaliningrade, lietuvių parapijos namuose. Sekmadienį ketinama pasidairyti po miestą, pabendrauti su čia dirbančiais kolegomis. Tikslus maršrutas ir kelionės programa bus sudaryta vėliau.

 

O kol kas LŽS ragina registruotis visus norinčiuosius vykti į Tolminkiemį. Taip pat reikėtų pateikti tokią informaciją apie save (pavardė, vardas; gimimo metai; paso serija ir numeris; asmens kodas; paso išdavimo data ir vieta; paso galiojimo laikas; gyvenamosios vietos adresas; darbovietė ( jei pensininkas, nurodyti, kokios visuomeninės sąjungos  narys yra).

 

Duomenis prašome atsiųsti el.p. mokymai@lzs.lt  (Almonei).

 

Kornelija Ežerskytė

 

 


 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-28 18:35
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media