2024 m. birželio 15 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Alytuje startavo laikraštis dzūkų tarme

2009-09-16
 

Kornelija Ežerskytė

 

Alytuje  vakar pradėtas leisti naujas laikraštis „Alytaus dienraštis”. Nepaisant sunkmečio leidėjai planuoja, kad laikraštis ne tik išsilaikys rinkoje, bet ir taps populiariu Alytaus regiono leidiniu. Naujo laikraščio skaitytojai ras ir publikacijų dzūkų tarme.

 

Rengiant publikacijas gimtąja dzūkų tarme redakcijai talkins ilgametė dzūkų kalbos puoselėtoja Antanina Urmanavičienė. Leidinio redaktorė Gytė Slavickienė turi ambicijų kiekvieną darbo dieną (išskyrus  pirmadienį) leidžiamą “Alytaus dienraštį” ne tik “pastatyti ant kojų”, bet ir vėliau leisti jį didesnės apimties.

 

Lzs.lt domėjosi, kaip į naujoką reaguoja didžiausio Alytaus laikraščio “Alytaus naujienos” kolektyvas. Žurnalistės Almos Mosteikaitės teigimu, naujasis laikraštis, ko gero, taps vietinės valdžios tribūna. Jeigu šiam leidiniui remti bus permesti ir savivaldybės pinigai, tuomet bus galima kalbėti aštriau. O kol kas naujokai mėgina įsitvirtinti rinkoje siūlydami pigų laikraštį ir dar pigesnę reklamą.

 

Apie naujosios redakcijos sėkmės receptą kalbėti dar anksti. Lemiamą žodį tars skaitytojai, kurių dauguma dabar renkasi “Alytaus naujienas” (jų tiražas yra 5000 egz., o savaitgaliais šokteli iki 6000)  .

Naująjį leidinį “Alytaus dienraštis” leidžia VšĮ „Media servisas“.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-09-28 17:52
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media