2024 m. birželio 16 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Fondo taryba pritarė Finansuojamų projektų teikimo taisyklėms, planuojamų skelbti kultūrinės ir regioninės žiniasklaidos konkursų sąlygoms

2024-02-01
 
Medijų rėmimo fondo taryba sausio 15 d. pritarė finansuojamų projektų teikimo taisyklėms, o sausio 29 d. ir prioritetinių paramos sričių - kultūrinės ir regioninės žiniasklaidos - konkursų sąlygoms. Dokumentus su atitinkamomis institucijomis toliau derins ir galiausiai tvirtins Kultūros ministerija.
Suprasdama pereinamojo laikotarpio sąlygotą situaciją Fondo taryba pirmiausia susitelkė į kultūros ir regioninės žiniasklaidos sritis, kuriose labiausiai reikalinga neatidėliotina valstybės pagalba.
Per itin trumpą laiką Fondo taryba išdiskutavo finansavimo paskirstymą tarp prioritetinių žiniasklaidos paramos sričių, numatant finansavimą, tenkantį turinio projektams ir veiklai. Finansuojamų projektų teikimo taisyklėse aptarti bendrieji reikalavimai pareiškėjams - paramą norintiems gauti viešosios informacijos rengėjams ir (ar) skleidėjams, konkurso paskelbimo, paraiškų teikimo ir įvertinimo procedūros, reikalavimai konkursų rezultatų paskelbimui, projektų sklaidai ir turinio prieinamumai, kitos finansavimo skyrimo sąlygos ir paramos gavėjų pareigos. Konkursų sąlygos detalizuotos atskiroms programoms (prioritetinėms paramos sritims) skirtuose prieduose.
Kitą savaitę Fondo taryba tęs diskusijas aptardama naujienų, tiriamosios ir šviečiamosios žurnalistikos programos (įskaitant stipendijų žurnalistams), taip pat žiniasklaidos tautinių mažumų kalbomis ir lietuvių išeivijos (diasporos) žiniasklaidos programos konkursų sąlygas.
Fondo taryba ir administracija deda visas pastangas, kad reikalingi sprendimai būtų priimti kaip galima greičiau ir vertina konkurso paskelbimo laukiančių pareiškėjų supratingumą ir kantrybę.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-02-02 12:27
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media