2021 m. gegužes 14 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

2021-05-08Skelbiami tiriamosios žurnalistikos konkurso antrojo etapo rezultatai

Media4change judėjimas už aukščiausių standartų žurnalistiką skelbia žurnalistinių tyrimų konkurso antrojo etapo nugalėtojus.

2021-05-07„Tai, jog lietuviai jaučiasi Europos piliečiais ir jaučia investicijų naudą yra ir žurnalistų kasdieninio darbo nuopelnas“. Paskelbti žurnalistų apdovanojimai už ES investicijų analizę (7)

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną apdovanoti Europos Sąjungos investicijų efektyvumą Lietuvoje profesionaliausiai nagrinėjantys žurnalistai, redaktoriai ir nacionalinės bei regioninės žiniasklaidos priemonės. Apdovanojimų ceremonija vyko Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Ketvirtus metus iš eilės šį konkursą rengia Lietuvos Respublikos finansų ministerija.

2021-05-05LRTK prisijungė prie Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos projekto WIPO ALERT

Atsiliepusi į Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (toliau – PINO) siūlymą bendradarbiauti autorių teisių apsaugos srityje, Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) su PINO 2021 m. gegužės 3 d. pasirašė susitarimo memorandumą.

2021-04-15TILS: Pernai 43 politikai, valstybės tarnautojai ir jų sutuoktiniai valdė 83 žiniasklaidos priemones

43 politikai, valstybės tarnautojai bei jų sutuoktiniai pernai Lietuvoje valdė 83 žiniasklaidos priemones. Iš viso šalyje veikė 1056 skirtingi leidiniai, televizijos, internetiniai portalai, radijai bei naujienų agentūros, rodo atnaujinta žiniasklaidos stebėsenos svetainė STIRNA.info.
archyvas (1057)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media