2023 m. gruodžio 9 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2023-10-12Teatrologė Salomėja Burneikaitė: „Menai domino nuo vaikystės“

Dramos ir teatro pedagogė, režisierė, teatrologė Salomėja Burneikaitė – aktyvi ir veikli senjorė, kadaise prisidėjusi prie Klaipėdos lėlių teatro kūrimosi. Moteris sako, kad nei amžius, nei negalios neturi atimti iš gyvenimo džiaugsmo, svajonių ar troškimų

2023-09-30Vidas Mačiulis: atvirai apie nematomus televizijos turinio gamybos užkulisius

Televizijos laidą „Krepšinio pasaulyje“ žino kone kiekvienas Lietuvos gyventojas, mat ekranuose ji sukasi nuo 1992-ųjų ir šiemet skaičiuos jau 32-ąjį savo sezoną. Jos kūrėjas Vidas Mačiulis – vienas ilgiausiai televizijos industrijoje dirbančių žurnalistų, savo darbą mylinčių lygiai taip pat, kaip pačią pirmąją dieną. Tačiau žinomas vyras neslepia, kad tenka nueiti sudėtingą kelią, kol žiūrovai išvysta rezultatą ir tam reikia ne tik kūrybinių sugebėjimų, bet ir verslo išmanymo žinių.

2023-08-11“Lietuvos ryto” televiziją: Lietuva ir iš paukščio skrydžio Vaidoto Baumilos akimis

Kokių paslapčių Vaidotas sužinojo „Dūmų fabrike“, kuriame kadaise buvo gaminami geriausi dalgiai pasaulyje, sužinosite šeštadienį 10.30 per “Lietuvos ryto” televiziją laidoje “Misija – vasara”.

2023-07-28„Lietuvos ryto” televizija: Vaidotas Baumila apie Klaipėdos Jūros šventę

Visą vasarą Vaidotas Baumila drauge su pakuočių tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“, kviečia visus atostogauti ir pailsėti, bet rūšiavimo įpročius į vasaros iškylas, šventes ar festivalius pasiimti su savimi: susirinkti atsivežtas šiukšles, jas išrūšiuoti ir tinkamai išmesti. Visą laidą „Misija – vasara“ kviečiame žiūrėti šeštadienį 10.30 per „Lietuvos ryto” televiziją.

2023-07-14Lietuvos ryto TV: dainininkas G. Vagelis apie sulaukiamus nemalonius komentarus: „Man tai juokinga“

Šį šeštadienį „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus žadins gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“. Iš vasaros sostinės Palangos pajūrio labo ryto linkinti laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja Justė Zinkevičiūtė žada, jog netrūks intriguojančių bei atvirų pokalbių apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis.

2023-06-19Vidmantas Puplauskis: Gaudėme kiekvieną žinutę apie aštrėjančią situaciją

Su žmona lekiame prie bokšto. Ant tilto virš Laisvės prospekto stovi tankai. Kulkosvaidžio vamzdžiai sukiojasi tai į vieną, tai į kitą pusę, vis nukrypsta į bėgančius link bokšto žmones. Vieni bėgantieji nekreipia dėmesio, kiti stabtelėję dar ir pagrūmoja... Prasiveržiame. Prie bokšto – minia. Kalbos - kaip dejonė. Šūksniai apie sužeistus, žuvusius... Jauti skausmą, net pyktį... Bet visai, regis, nėra baimės, panikos. Tik nerimas, o kaip laikosi Parlamentas? Kur būti svarbiau? Sausio 13-osios naktis... Siaubo naktis.

2023-04-01Senjorams žurnalą „60+“ leidžianti Laura Balčiūtė griauna stereotipus

Jau ne vienerius metus senjorams skirtą žurnalą „60+“ leidžianti iniciatyvos autorė Laura Balčiūtė pasakoja, jog kai pradėjo šią veiklą, susidūrė su vienu didžiausiu iššūkiu – visuomenės požiūriu į seną žmogų. Deja, bet jaunoji karta nuvertina senąją, įsivaizduodama, kad senjoras niekuo nesidomi, nieko neveikia, tačiau žurnalo sumanytoja tvirtina, jog tai klaidingas požiūris, mat į pensiją išėję žmonės ir toliau džiaugiasi savo gyvenimu, turėdami laiko hobiams, pomėgiams bei svajonėms, kurių jaunystėje nespėjo išpildyti.

2023-02-24Beveik milijonas žiūrovų įsijungė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos transliacijas

Šeštadienį vykusį „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ finalą bent trumpam įsijungė apie beveik 600 tūkst. žiūrovų arba kas penktas Lietuvos gyventojas. Iš viso atrankos transliacijas stebėjo 986,5 tūkst. žiūrovų.

2023-01-31TV8: Žinoma gydytoja tapo sveikatos laidos vedėja

Ilgametėje sveikatos ir sveikos gyvensenos laidoje „Sveikas rytojus“ – pokyčiai. Naujajame sezone nuspręsta dar didesnį dėmesį skirti ligų profilaktikai bei ankstyvajai diagnostikai, tad laidos žiūrovų laukia ne tik nauja, aktuali rubrika „Sveikatos diagnostika“, bet ir nauja jos vedėja – ilgametę medicininę patirtį turinti laboratorijos gydytoja Eglė Marciuškienė.

2022-12-30Žurnalistė, poetė, politikė Dalia Teišerskytė apie įveiktas problemas

Sveikatos ir sveikos gyvensenos TV8 laida „Sveikas rytojus“ – ilgą darbo patirtį medicinos srityje sukaupusių 4 specialistų pokalbis su laidos žiūrovais apie geros sveikatos profilaktiką, gyvenimo būdo patarimus, naudingiausias ir aktualiausias medicinos, farmacijos aktualijas bei sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą.

2022-12-09TV8: Fotomenininkė Jurga Anusauskienė apie nelengvą kelią

Fotomenininkė Jurga Anusauskienė pripažino puikiai žinanti jausmą, kai tik susirgus prisimeni, kokia svarbi yra ir tavo pačios sveikata. Palaikyti gerą organizmo būklę moteriai padeda viena išmokta taisyklė.

2022-11-22TV8: Aktorė Redita Dominaitytė apie antidepresantą numeris vienas

Sveikatos ir sveikos gyvensenos TV8 laidoje „Sveikas rytojus“ buvo kalbama apie organizmo grūdinimą bei šalčio ir karščio terapijų naudą žmogaus sveikatai. Savo asmenine istorija apie sveikatinimo paieškas laidoje pasidalino žinoma aktorė Redita Dominaitytė.

2022-10-22TV8: „Senti yra gera, bet tai reikia daryti stilingai“

Žinomas šefas ir televizijos laidų vedėjas Gian Luca Demarco laidoje atskleidė, kad sulaukęs dabartinio amžiaus savo sveikatą ėmė saugoti kur kas atidžiau.

2022-10-22„Lietuvos ryto“ televizija. Senjorė Kristina: „Nesuprantu, kodėl reikia bijoti pensijinio amžiaus“

Laida „Pirmi kartai. 60+“ – puikus įrodymas, kad troškimui mėgautis gyvenimu amžiaus ribos nėra. Senjorai, jų pirmi kartai bei aktualiausios naujienos – šeštadienį, 10 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

2022-09-25Nauja TV laida ragins senjorus į savo gyvenimą įtraukti kuo daugiau pirmų kartų

Nuo spalio 1-osios dienos „Lietuvos ryto“ televizijoje startuoja nauja laida „Pirmi kartais 60+“. Joje žiūrovų laukia ne tik daug naudingos informacijos senjorams aktuliais klausimais, bet ir unikalių istorijų, kurių herojai, laužydama mitus apie savo amžių, išpildys ilgai kauptas svajones ir pasiryš išbandyti dalykus pirmą kartą savo gyvenime. Laidos vedėja Laura Balčiūtė su senjorais dirba jau ne vienerius metus...

2022-09-21Seimas: pritarta siūlymui laikinai uždrausti rusiškų ir baltarusiškų televizijos programų retransliavimą

Rugsejo 20 dieną Seimas po svarstymo pritarė Visuomenės informavimo įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIVP-1986(2), kuriuo siūloma laikinai uždrausti Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos įsteigtų, tiesiogiai ar netiesiogiai valdomų, kontroliuojamų ar finansuojamų subjektų radijo programų, televizijos programų ir (ar) atskirų programų retransliavimą ir (ar) platinimą internete.

2022-09-21TV8: laidų vedėja Vaida Genytė atvirauja

Žinoma TV laidų vedėja, dainininkė,ir pedagogė Vaida Genytė džiugina gerbėjus ne tik savo talentu, bet ir neblėstančia energija bei nenuginčijamu žavesiu. Garsi moteris savo sveikata rūpinasi itin atidžiai, tad fizinė veikla – neatsiejama jos gyvenimo dalis, o subalansuota mityba – kasdienybė.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media