2024 m. birželio 25 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2024-05-24LNK: Arnas Švilpauskas palieka laidą „KK2“ (1)

Artėjant vasarai laidoje „KK2“ kaip niekad daug pokyčių. Prieš keletą dienų paaiškėjo, kad laidą palieka vedėja Justė Žičkutė-Lukošaitenė, o dabar paskelbta, kad joje neliks ir reporterio Arno Švilpausko.

2024-05-23TV3 kelionių šou „Metam monetą“

Šią vasarą aktoriai, geri draugai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas vėl keliauja po pasaulį ir dalinasi savo nuotykiais jau trečiajį sezoną pradėjusiame TV3 kelionių šou „Metam monetą“. Neseniai jie apsilankė įspūdingoje ir savo gilia istorija žavinčioje Rumunijoje bei jos sostinėje – Bukarešte.

2024-05-20Justė Žičkutė-Lukošaitienė atsisveikina su laida „KK2“ (1)

Pirmadienį LNK televizijos žiūrovus pasiekė netikėta naujiena – iš eterio traukiasi garsi laidų vedėja Justė Žičkutė-Lukošaitienė. Ji nusprendė nebevesti laidos „KK2“, nuo kurios pradėjo savo kelią televizijoje.

2024-04-20Drabužių kūrėja Gabrielė Gineikaitė: „Nereikia atvira širdimi pasitikėti žmonėmis“

Drabužių dizainerė, prekės ženklo „Top to Bottom“ įkūrėja Gabrielė Gineikaitė-Miliauskienė apie verslą pradėjo galvoji iškart pabaigusi mokyklą. Šiandien ji jau dešimtmetį sėkmingai sukasi mados industrijoje.

2024-04-14„Lietuvos ryto“ televizija: Kompozitorius Julius Siurbis, poetė Zenė Sadauskaitė, aktorė Lina Brazau

Žinomiems šalies estrados dainininkams muziką kūręs kompozitorius Julius Siurbis kūrybos ritmu gyvena iki šiol. Savo autoriniu koncertu paminėjęs 75-mečio jubiliejų, vyras tikina, kad didžiausias įkvėpimas jam yra meilė ir į širdį įsileisti nauji jausmai poetei Zenei Sadauskaite, su kuria ne tik kuria dainas

2024-03-08„Lietuvos ryto“ televizija apie influencerius kaip reklamos būdą

„Gyvenimas versle“ – jau ketvirtąjį sezoną skaičiuojanti laida, kurioje vedėja Milita Daikerytė pristatys ir atskleis šalyje veikiančių įdomiausių, populiariausių bei netikėčiausių verslų istorijas. Apie visą tai – kiekvieną šeštadienį, 17:30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

2024-02-01Režisierius Dominykas Kubilius: gyvenime reikia matyti visas spalvas ir mes būtume melagiai, jei to neparodytume

Jau netrukus Lietuvos televizijos žiūrovus pasieks neeilinis režisieriaus ir prodiuserio Dominyko Kubiliaus darbas – unikaliam donorystės ir transplantacijos procesui skirtas realybės dokumentikos keturių filmų ciklas „Prisikėlimas“. Ta proga skelbiame Jurgos STAUČIENĖS pokalbį su Dominyku KUBILIUMI.

2024-01-12 Mileta Daikerytė grįžta į TV ekranus naujame amplua

Dainininkė ir grožio salonų „STUDIO M“ įkūrėja Milita Daikerytė naujuosius metus pasitinka su naujais iššūkiais – pildydama savo seną vaikystės svajonę, mergina taps jau ketvirtąjį sezoną skaičiuojančios „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Gyvenimas versle“ vedėja, kiekvieną šeštadienį sveikindamasi su žiūrovais ir jiems pristatydama unikalias šalies verslininkų istorijas.

2023-12-15„Lietuvos ryto“ televizija: Sveikatos laidų vedėja gydytoja Irena Pivoriūnienė: „Stresas yra pagrindinis mūsų imuninės sistemos nuodas“

Sveikatos laidų vedėja, gydytoja Irena Pivoriūnienė televizijoje dirba jau daugiau nei keturis dešimtmečius, kiekvieną dieną savo ilgamete patirtimi ir žiniomis dalindamasi su žiūrovais. Pasak senjorės, imunine sistema reikia rūpintis ištisus metus, ne tik atėjus šaltajam periodui, o tam įtakos turi tiek gyvenimo būdas, tiek nuotaikos, mat stresas gali iššaukti sunkiasi ir nepageidaujamas ligas.

2023-11-16„Lietuvos ryto“ televizija: laida „Pirmi kartai. 60+“

Kaip ir kiekvieną šeštadienį, „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus vėl žadins senjorų norus pildanti laida „Pirmi kartai. 60+“, kurioje dalinamasi ne tik senjorams aktualia šių dienų informacija, bet ir unikaliomis istorijomis, kurių herojai, laužydami mitus apie savo amžių, išpildo ilgai kauptas svajones ir pasiryžta išbandyti dalykus pirmą kartą savo gyvenime.

2023-10-12Teatrologė Salomėja Burneikaitė: „Menai domino nuo vaikystės“

Dramos ir teatro pedagogė, režisierė, teatrologė Salomėja Burneikaitė – aktyvi ir veikli senjorė, kadaise prisidėjusi prie Klaipėdos lėlių teatro kūrimosi. Moteris sako, kad nei amžius, nei negalios neturi atimti iš gyvenimo džiaugsmo, svajonių ar troškimų

2023-09-30Vidas Mačiulis: atvirai apie nematomus televizijos turinio gamybos užkulisius

Televizijos laidą „Krepšinio pasaulyje“ žino kone kiekvienas Lietuvos gyventojas, mat ekranuose ji sukasi nuo 1992-ųjų ir šiemet skaičiuos jau 32-ąjį savo sezoną. Jos kūrėjas Vidas Mačiulis – vienas ilgiausiai televizijos industrijoje dirbančių žurnalistų, savo darbą mylinčių lygiai taip pat, kaip pačią pirmąją dieną. Tačiau žinomas vyras neslepia, kad tenka nueiti sudėtingą kelią, kol žiūrovai išvysta rezultatą ir tam reikia ne tik kūrybinių sugebėjimų, bet ir verslo išmanymo žinių.

2023-08-11“Lietuvos ryto” televiziją: Lietuva ir iš paukščio skrydžio Vaidoto Baumilos akimis

Kokių paslapčių Vaidotas sužinojo „Dūmų fabrike“, kuriame kadaise buvo gaminami geriausi dalgiai pasaulyje, sužinosite šeštadienį 10.30 per “Lietuvos ryto” televiziją laidoje “Misija – vasara”.

2023-07-28„Lietuvos ryto” televizija: Vaidotas Baumila apie Klaipėdos Jūros šventę

Visą vasarą Vaidotas Baumila drauge su pakuočių tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“, kviečia visus atostogauti ir pailsėti, bet rūšiavimo įpročius į vasaros iškylas, šventes ar festivalius pasiimti su savimi: susirinkti atsivežtas šiukšles, jas išrūšiuoti ir tinkamai išmesti. Visą laidą „Misija – vasara“ kviečiame žiūrėti šeštadienį 10.30 per „Lietuvos ryto” televiziją.

2023-07-14Lietuvos ryto TV: dainininkas G. Vagelis apie sulaukiamus nemalonius komentarus: „Man tai juokinga“

Šį šeštadienį „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus žadins gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“. Iš vasaros sostinės Palangos pajūrio labo ryto linkinti laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja Justė Zinkevičiūtė žada, jog netrūks intriguojančių bei atvirų pokalbių apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis.

2023-06-19Vidmantas Puplauskis: Gaudėme kiekvieną žinutę apie aštrėjančią situaciją

Su žmona lekiame prie bokšto. Ant tilto virš Laisvės prospekto stovi tankai. Kulkosvaidžio vamzdžiai sukiojasi tai į vieną, tai į kitą pusę, vis nukrypsta į bėgančius link bokšto žmones. Vieni bėgantieji nekreipia dėmesio, kiti stabtelėję dar ir pagrūmoja... Prasiveržiame. Prie bokšto – minia. Kalbos - kaip dejonė. Šūksniai apie sužeistus, žuvusius... Jauti skausmą, net pyktį... Bet visai, regis, nėra baimės, panikos. Tik nerimas, o kaip laikosi Parlamentas? Kur būti svarbiau? Sausio 13-osios naktis... Siaubo naktis.

2023-04-01Senjorams žurnalą „60+“ leidžianti Laura Balčiūtė griauna stereotipus

Jau ne vienerius metus senjorams skirtą žurnalą „60+“ leidžianti iniciatyvos autorė Laura Balčiūtė pasakoja, jog kai pradėjo šią veiklą, susidūrė su vienu didžiausiu iššūkiu – visuomenės požiūriu į seną žmogų. Deja, bet jaunoji karta nuvertina senąją, įsivaizduodama, kad senjoras niekuo nesidomi, nieko neveikia, tačiau žurnalo sumanytoja tvirtina, jog tai klaidingas požiūris, mat į pensiją išėję žmonės ir toliau džiaugiasi savo gyvenimu, turėdami laiko hobiams, pomėgiams bei svajonėms, kurių jaunystėje nespėjo išpildyti.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media