2017 m. rugsejo 19 d., Antradienis

Televizija

*print*

Archyvas

 

2017-09-07LRT KULTŪRA pradėjo transliuoti HD formatu

Jau antrasis nacionalinio transliuotojo televizijos kanalas – LRT KULTŪRA – pradėjo teikti aukščiausios kokybės paslaugą: transliacijas aukštosios raiškos (HD) formatu. Kanalą galės matyti visi antžeminės televizijos žiūrovai, priimantys signalą TV antenų pagalba ir, žinoma, išmaniųjų televizijų abonentai.

2017-09-01Ketvirtasis „Auksinio proto“ sezonas startuoja galingai – laimėtojas keliaus po septynis naujuosius pasaulio stebuklus!

Didžioji naujiena – pagrindinis prizas, laukiantis geriausio iš geriausių šio sezono žaidėjo. Laidos vedėjai išsprendė galvosūkį ir šįkart kelionės maršrutą parinko iš anksto. Pirmojo sezono nugalėtojas keliavo aplink pasaulį, antrojo čempionas aplankė septynias Europos valstybes, o geriausioji trečiojo sezono žaidėja aplankė savo svajonių šalį Ispaniją.

2017-09-01Indrė Stonkuvienė tapo naujos LNK gyvenimo būdo laidos vedėja

Televizijos žiūrovams bei socialinių tinklų vartotojams jau puikiai žinoma aktyvistė, aktorė, humoristė Indrė Stonkuvienė naujame LNK sezone neria į avantiūrą. Charizmatiška moteris taps naujo gyvenimo būdo žurnalo „Kitu kampu” vedėja.

2017-08-26Edita Mildažytė – naujame TV projekte „Editos šou”

Vienas ryškiausių LRT veidų Edita Mildažytė naujajame sezone bus matoma net keliuose TV projektuose – be pirmąkart išbandytos „Nacionalinės ekspedicijos“, ji imasi ir pramogų. Jau rugsėjį LRT TELEVIZIJOJE startuos naujas projektas „Editos šou“. Laidos kūrėjai tikina, kad tai bus tikra geros nuotaikos bomba.

2017-08-21Agnė Grudytė grįžta į televiziją

Lietuvoje mylima bei pasaulinio pripažinimo sulaukusi aktorė Agnė Grudytė naujame televizijos sezone į ekranus grįš naujoje LNK dramoje „Meilė gydo“. Čia ji įkūnys gražuolę medicinos seselę, dėl kurios dėmesio kovoja visi ligoninėje dirbantys vyrai.

2017-08-21Jau rudenį TV3 eteryje – atviri Lietuvos legendų pokalbiai su ekstravagantiška vedėjų pora

Jau šį rudenį, naujajame TV3 sezone žiūrovus pradžiugins išskirtinė laida – gyvenimo būdo žurnalas „Legendinės Legendos“. Laida ypatinga tuo, kad čia kalbės ne tik išskirtiniai pašnekovai – tikros Lietuvos legendos, bet ir patys vedėjai bus ne ką mažiau legendiniai.

2017-08-15Liudas Mažylis – naujajame LRT sezone su projektu „Šiandien prieš 100 metų“

Neseniai Vasario 16-osios akto originalą Vokietijoje atradęs ir lietuvių simpatijas užkariavęs istorijos profesorius Liudas Mažylis žengia į televiziją. Naujajame LRT sezone jį išvysime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtame dokumentikos cikle „Šiandien prieš 100 metų“. L. Mažylio lūpomis bus bus pasakojami svarbiausi įvykiai, atvedę Lietuvą į Vasario 16-osios akto paskelbimą ir nepriklausomos Lietuvos pripažinimą pasaulyje.

2017-08-13„TV Pagalbos“ komandoje – du naujokai profesionalai

Jau rudenį prasidėsiantis naujas „TV pagalbos“ sezonas žiūrovus stebins naujovėmis. Laidos anonsą ant podiumo su prabangiais drabužiais filmavę gelbėtojai sako, jog šiame anonse ir naujajame laidos sezone tiek sau, tiek visiems savo žiūrovams linkės kur kas prabangesnės kasdienybės. Naujajame sezone žiūrovai taip pat išvys ne tik jau pamiltą kolektyvą, bet ir du naujokus.

2017-08-13Beata Nicholson gamins LRT žiūrovams (1)

Rugpjūčio 28-ąją prasidedančiame naujajame LRT sezone – staigmena: su žiūrovais sveikinsis ir įkvėpimo džiaugtis tuo, ką turime čia pat, Lietuvoje ir savo namuose, kvies Beata Nicholson.

2017-08-07Rimvydas Valatka ves laidą per INFO TV: „Jei žurnalistas yra patogus, tai jis yra muiliukas tam tikroje vietoje“

Aštriais komentarais garsėjantis politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka grįžta į televizijos eterį ir jungiasi prie „Info dienos“ komandos. Jau nuo rudens žinomas žurnalistas turės savo laidą „@Rimvydas Valatka“ pirmo žinių ir dokumentikos kanalo INFO TV informacinėje programoje „Info diena“. Nuo rugsėjo 1-osios nauja kanalo laida „@Rimvydas Valatka“ bus rodoma penktadieniais 19.30 ir 21.00 val.

2017-08-01Naujosios Zelandijos serialas atkeliauja į LNK

Jau šį rugsėjį naujajame LNK sezone kartu su kitomis naujienomis startuos Lietuvoje kurtas serialas „Meilė gydo“, kuris jau dabar vadinamas vienu ambicingiausių vietininių TV projektų – serialo filmavimams Vilniuje net teko pastatyti visiškai naują ligoninę. Lauryno Šeškaus vadovaujama kompanija „TV Play“ naująją dramą kuria pagal kultinį Naujosios Zelandijos serialą „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), eteryje karaliaujantį jau 25 metus.

2017-07-28Naglis Šulija tapo naujos TV laidos vedėju

Jau liepos 29 dieną, TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija imasi naujo iššūkio – ves laidą apie gamtą ir miškus „Kur giria žaliuoja“. Pats Naglis išbandymu džiaugiasi ir sako, jog visuomet smagu būti įvertintam ir pakviestam vesti laidą, o šiuo atveju net ir laidos tematika jam itin artima.

2017-07-20LNK žinių tarnybai vadovauja Ligita Krisiūnaitė

LNK televizijos žinių tarnybai, rengiančiai tiesiogines 18.30 val. ir 21.30 val. naujienų laidas bei 16. 30 val. programą „Labas vakaras, Lietuva“ vadovauja Ligita Krisiūnaitė. „Džiaugiamės, kad prie LNK žinių komandos prisijungė profesionali, patyrusi žurnalistė, kuri bus atsakinga už LNK žinių laidų turinį“, - žinių tarnybos vadovę ir vyriausiąją redaktorę L. Krisiūnaitę pristato LNK naujienų laidas rengiančios „Žinių studijos“ direktorius Rolandas Agintas.

2017-06-21LRT Opus terasos pradeda sezoną Vilniuje ir Palangoje

Į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ po metų pertraukos sugrįžo „LRT Opus terasa“. Visą vasarą kiekvieną pirmadienį erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyks įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, o jų maratoną atidaro grupė „Garbanotas bosistas“. Atidarymo renginį ves LRT Opus radijo stoties vadovas Darius Užkuraitis. Dar viena „LRT Opus Terasa” atidaroma Palangoje, I love Palanga pievelėje (Vytauto g. 39 A). Čia kaip ir kasmet veiks kūrybinės dirbtuvės, bus organizuojami muzikiniai susitikimai, nuo birželio 26 d. vyks tiesioginės LRT Opus laidų transliacijos su Richardu Jonaičiu bei Skaiste Anusevičiūte.

2017-06-21Realybės šou išgarsėjusi Viktorija Šaulytė vėl taps „2 Barai“ dalimi

Pernai „2 Barai“ sudalyvavusi Viktorija Šaulytė šią vasarą tapo projekto stiliste – kartu su kolega J. Šatu rengs projekto vedėjus Vaidą Skaisgirę bei Justiną Jankevičių ir barų vadovus Vitalijų Cololo bei Ramūną Vyšniauską.

2017-06-15Justei Arlauskaitei-Jazzu patikėtas svarbus vaidmuo istorinio serialo „Laisvės kaina“ tęsinyje apie partizanus

Apie vieną skaudžiausių mūsų istorijos puslapių pasakos didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukusio daugiaserijinio vaidybinio filmo „Laisvės kaina“ tęsinys. LRT TELEVIZIJOS serialą kurianti prodiuserių kompanija „Videometra“ pradėjo antrosios dalies – „Laisvės kaina. Partizanai“ – filmavimo darbus. Seriale kaip ir anksčiau vaidins ką tik „Sidabrine gerve“ apdovanotas geriausias praėjusių metų aktorius Marius Repšys. Žinomų aktorių būrį „Partizanuose“ papildys Juozas Budraitis, Larisa Kalpokaitė. žiūrovų laukia ir dar vienas malonus netikėtumas – prie kūrybinės komandos prisijungė dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, kuriai patikėta įkūnyti Salomėjos Neries personažą.

2017-05-27„Lietuvos balsas“ penktojo sezono vedėjas bus Rolandas Mackevičius

Naujausia žinia iš LNK – naujojo sezono vedėjo vairas atitieks Rolandui Mackevičiui, tik, kitaip nei ketvirtajame sezone, „Lietuvos balso“ scenoje jis karaliaus vienas.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media