2020 m. liepos 9 d., Ketvirtadienis

Skelbimai

*print*

Archyvas :: Kviečiame mokytis esperanto kalbos per internetą

2020-01-27
 
Nuo š.m. pradžios Lietuvos esperantininkų sąjunga ir naujienų portalas "Mano kraštas" (http://www.manokrastas.lt ) pradėjo bendrą informacinį ir mokymo projektą, t.y. mažiausiai vieną kartą į savaitę portale pradėtos skelbti tarptautinės esperanto kalbos pamokos ir kita medžiaga apie esperantininkų veiklą Lietuvoje ir užsienyje. 
Tokiu būdu, norintiems yra sudaryta galimybė mokytis šios kalbos neakivaizdiniu būdu internetu. 
Portale yra atskiras Lietuvos esperantininkų sąjungos skyrelis, kuriame ir skelbiama visa ši medžiaga - jo adresas yra https://www.manokrastas.lt/page/lietuvos-esperantininku-sajunga

Pagarbiai,
Povilas Jegorovas
Lietuvos esperantininkų sąjungos Valdybos pirmininkas

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-03-02 12:49
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Nelinda

2020-04-08 14:42

Kažkokie kvaili sapaliojimai. Ką bendro turi esperanto kalbos kursai ir šis komentaras? Jei neturite kur rašyti panašius įspūdžius, tai rašykite sau ant servetėlės ir skaitykite karantino metu.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Linda

2020-03-02 13:56

tuvos žurnalistų sąjungai minint 90-ies metų jubiliejų 2019 metų liepos 8 - 17 dienomis buvo suorganizuotas žurnalistų žygis-ekspedicija „Vienybės kelias‘19" į Vakarų Ukrainą. Jos metu buvo susipažinta su kultūriniu paveldu Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje ir Abiejų Tautų Respublikoje, su mūsų praeitimi, svarbiausiais istoriniais - kultūriniais bruožais. Buvo lankomos garsiausios LDK pilys, susitinkama su vietos žurnalistais, administracijos atstovais ir žmonėmis.
Ekspedicijoje „Vienybės kelias‘19" dalyvavo 30 LŽS narių iš įvairiausių žiniasklaidos priemonių, o taip pat LŽS Kelionių žurnalistų klubo rėmėjai. Kartu su žurnalistais keliavo ir ukrainiečių režisierius Piotr Olar, kuris kurė dokumentinį filmą „Ukraina - terra incognito". Ekspedicijos metu buvo ir netikėtų atradimų, kaip antai Karpatų kalnuose, Guculų krašte, Krivorivnės miestelio krašto muziejuje atrasta archyvinė medžiaga, kurioje sakoma, kad LDK kunigaikštis Švitrigaila dovanoja Maksimilijonui Drahosinovičiui savo žem

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media