2021 m. balandžio 21 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas

 

2021-03-17Kviečia TV projektai „Priešaušrio Lietuva“ ir „Lietuvos Hipokratas“

Sveiki, kviečiu kolegę ar kolegą papildomai padirbėti prie kuriamų TV projektų: istorinės dokumentikos laida „Priešaušrio Lietuva“, publicistikos laida „L:ietuvos Hipokratas“. Darbo pobūdis: vykimas į filmavimus rinkti medžiagos, jungiamojo teksto kūrimas. Reikalavimai: turėti patirties TV laidų rengime, išmanyti dokumentinio žanro koncepciją. Privalumas – dirbusiems prie kultūros, istorinių laidų. Būtų puiku, jeigu atsilieptų kauniečiai. Atlyginimas pagal autorinę sutartį.

2021-03-13Delfi TV žinių reporterio(-ės)

Ieškome kolegos į Delfi TV. Darbo pobūdis : reportažų rengimas kasdienei žinių laidai. Reikalavimai: išmanyti Lietuvos ir pasaulio aktualijas; mokėti greitai orientuotis besikeičiančiuose įvykiuose; savarankiškai priimti sprendimus, turėti nepriekaištingą dikciją.

2021-02-27Kviečia TV3 laidos "Svajonių sodai" ir "Svajonių ūkis"

Sveiki, gal yra norinčių padirbėti papildomai ar visą darbo savaitę TV3 laidose "Svajonių sodai" ir "Svajonių ūkis" . Nusimanymas soduose, daržuose ir žemės ūkyje būtų privalumas. Galimi įvairūs variantai.

2021-02-19LNK ir INFO žinių tarnybos įdarbintų žurnalistą/-ę (1)

LNK ir INFO žinių tarnybos į savo komandas kviečia prisijungti žurnalistą/-ę. CV siųsti: darbas@lnk.lt

2021-02-16Ieškome kolegos į Delfi TV

Ieškome kolegos į Delfi TV Darbo pobūdis : Kasdieninės informacinės laidos rengimas ir vedimas. Reikalavimai: Išmanyti Lietuvos ir pasaulio aktualijas; Mokėti greitai orientuotis besikeičiančiuose įvykiuose; Savarankiškai priimti sprendimus, turėti nepriekaištingą dikciją.

2021-02-11LRT.lt ieško verslo redaktoriaus

LRT.lt ieško verslo redaktoriaus. Gyvenimo aprašymo su nuoroda „Verslo redaktorius (-ė)“ lauksime iki kovo 1 dienos adresu personalas@lrt.lt. Darbo užmokestis nuo 1920€/mėn. neatskaičius mokesčių. Tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

2021-01-16SBA reikia Viešųjų ryšių projektų vadovo (-ės)

SBA reikia Viešųjų ryšių projektų vadovo (-ės) SBA grupė vienija 5000 darbuotojų 30-yje įmonių, veikiančių baldų gamybos, nekilnojamojo turto, tekstilės ir investicijų valdymo sektoriuose. SBA – tai komanda, kur skirtingi talentai, bendros vertybės ir ambicijos virsta įspūdingais rezultatais.

2021-01-13LRT ieško TV informacinių programų vedėjo (-os)

LRT ieško TV informacinių programų vedėjo (-os) Pagrindinės funkcijos: rengti ir vesti TV naujienų tarnybos rengiamas programas; nuolat sekti bei analizuoti Lietuvos ir užsienio įvykius bei įvairius informacijos šaltinius; esant poreikiui, rengti įvairią informaciją programai; teikti idėjas, siūlymus, prisidėti stiprinant LRT žinomumą ir populiarumą.

2021-01-01LRT.lt redakcija prie savo komandos kviečia prisijungti sporto žurnalistą(-ę) - redaktorių(ę)

LRT.lt redakcija prie savo komandos kviečia prisijungti sporto žurnalistą(-ę) - redaktorių(ę). Gyvenimo aprašymų laukiame iki 2021 m. sausio 15 d. adresu personalas@lrt.lt.

2020-12-23Vilniaus m. savivaldybės Rinkodaros ir komunikacijos skyrius ieško Ryšių su žiniasklaida specialisto/-ės!

Ieškome kritiškai mąstančio ir puikiai analizuojančio didžiulius informacijos srautus žmogaus, gebančio savo darbe naudotis naujausiomis technologijomis, sekti šiuolaikines tendencijas žurnalistikoje, megzti puikius dalykinius santykius, trykštančio idėjomis, turinčio bent 2 metų darbo patirtį žiniasklaidos ar (ir) ryšių su visuomene, komunikacijos srityse ir gerai išmanančio Visuomenės informavimo įstatymą.

2020-12-12UAB „Verslo žinios“ darbo pasiūlymai

UAB VERSLO ŽINIOS veikla grindžiama ilgametėmis vertybėmis – nešališkumu, objektyvumu ir skaidrumu, jai būdingi bruožai – greitas tempas, dinamiška aplinka, kūrybiškumas, lankstumas taikantis prie pokyčių. Darbuotojų profesionalumas, asmeninė lyderystė, entuziazmas ir nestandartiniai sprendimai užtikrina nuolatinį bendrovės vystymąsi ir tikslinės sprendimų priėmėjų auditorijos augimą. Reikalingas žurnalistas(-ė) ir konferencijų projektų vadovas(-ė).

2020-11-27UAB „15min“ ieško verslo žurnalisto (4)

UAB „15min“ ieško verslo žurnalisto.

2020-11-06Media4change kviečia žurnalistus į darbą (2)

Dėmesį regionų problemoms skirsianti ir pasitikėjimu grįstus santykius su auditorija kursianti nauja žiniasklaidos priemonė buria žurnalistikos talentų komandą – tiek savo karjerą dar pradedančius, tiek profesionalus!

2020-05-19LRT reikalingas šifruotojas (-a). Darbas su autorine sutartimi

LRT reikalingas šifruotojas (-a). Darbas su autorine sutartimi.

2020-01-27Kviečiame mokytis esperanto kalbos per internetą (2)

Nuo š.m. pradžios Lietuvos esperantininkų sąjunga ir naujienų portalas "Mano kraštas" (http://www.manokrastas.lt ) pradėjo bendrą informacinį ir mokymo projektą, t.y. mažiausiai vieną kartą į savaitę portale pradėtos skelbti tarptautinės esperanto kalbos pamokos ir kita medžiaga apie esperantininkų veiklą Lietuvoje ir užsienyje. Tokiu būdu, norintiems yra sudaryta galimybė mokytis šios kalbos neakivaizdiniu būdu internetu.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media