2021 m. birželio 14 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Naujos knygos, leidiniai

*print*

2021-06-0980-osios tremties metinės: Paulius Saudargas ir Goda Krukauskienė virtualiai pristato knygą „Kalinio riba“

Artėjant birželio 14-ajai, minint Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dieną, politikai, Seimo Pirmininko pavaduotojas, dr. Paulius Saudargas ir Vilniaus m. Tarybos narė Goda Krukauskienė, pristato savo naujausią, Gulago sąlygas įvairiais pjūviais nagrinėjančią knygą „Kalinio riba“. 80-ųjų tremties pradžios Lietuvoje metinių proga Seime vyks nuotolinis autorių knygos pristatymas – prisijungti prie jo bus galima trečiadienį, birželio 9 d., 15 val. „Microsoft Teams“ platformoje.

2021-05-17Rimantas Greičius: „Sulaukiau daug skaitytojų atsiliepimų, visi jie dėkojo už drąsiai išsakytą tiesą“

„Žmonės prašo neviešinti jų pavardžių, nes šeimose iki šiol tvyro baimė. Atleiskit, ko bijoma dabar? Juk mes ne okupuotoje šalyje gyvename. Aną baimę, kad naktį iš miško ateis ginkluoti vyrai ir nežinia kuo tas jų vizitas užsibaigs, ir aš prisimenu. Ta baimė mūsų šeimai baigėsi tremtimi. Apie šių dienų baimę man aiškiai pasakė moteris, kurios tėvai buvo nužudyti, kai ji po stalu lakstė: „Nieko aš jums nepasakosiu, jūs parašysit, ir mano vaikai liks be darbo. O jie valdžios kabinetuose sėdi.“ Panašių žodžių prisiklausiau sočiai“, – atvirai sako romano „Pašiaušti slenksčiai“ autorius Rimantas Greičius. Tai jau septintoji buvusio pedagogo, žurnalisto knyga, kurią galima rasti ir Gargždų knygyne. Rašytojas R. Greičius, anksčiau dirbęs įvairiuose Lietuvos regionuose, sugrįžo gyvenimo saulėlydžio pasitikti Klaipėdos rajone, o šiandien savo įžvalgomis dalijasi su „Bangos“ skaitytojais.

2021-05-17Partizano Jono Kadžionio-Bėdos knyga „Per skausmo pelkes“

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras išleido antrą (pataisytą) partizano, Vyčio kryžiaus ordino kavalieriaus, Laisvės premijos laureato Jono Kadžionio-Bėdos knygos „Per skausmo pelkes“ laidą. Pirmoji laida buvo išleista pernai, ji išpirkta per 3 mėnesius.
archyvas (592)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media