2024 m. birželio 15 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Dialogai apie žiniasklaidą

*print*

Medijų rėmimo fondo direktorius dalyvavo regionų žurnalistams skirtame renginyje „Žurnalistų pusryčiai“

2024-05-28
 
Foto: Brigita Sabaliauskaitė

Foto: Brigita Sabaliauskaitė

Medijų rėmimo fondo direktorius Ruslanas Iržikevičius gegužės 23 d. dalyvavo Kaune vykusiame regionų žurnalistams skirtame renginyje „Žurnalistų pusryčiai" diskusijos tema „Ateities regioninė žiniasklaida: tvari, inovatyvi ir atsakinga".
Lietuvos žurnalistikos cento (LŽC) kartu su Transparency International Lietuvos skyriumi (TILS) organizuotame renginyje „Žurnalistų pusryčiai" paklausyti pranešimų, pasidalinti įžvalgomis, patirtimis ir padiskutuoti su kolegomis tema „Ateities regioninė žiniasklaida: tvari, inovatyvi ir atsakinga" rinkosi žurnalistai, redaktoriai bei žiniasklaidos priemonių vadovai iš visos Lietuvos.
MRF vadovas Ruslanas Iržikevičius skaitė pranešimą „Ką regioninei žiniasklaidai gali pasiūlyti naujasis Medijų rėmimo fondas?" Pranešime akcentuota, jog regioninė žiniasklaida yra viena iš kertinių Medijų rėmimo fondo rėmimo sričių. Fondas supranta ir girdi regionų problemas, iš pagrindų bandoma surasti bendrus sprendimus, kurie užtikrins ilgalaikį ir tvarų regioninės žiniasklaidos gyvavimą. Medijų rėmimo fondas yra tam, kad padėtų regioninei žiniasklaidai prisitaikyti prie žaibiškai besikeičiančių žiniasklaidos veikimo sąlygų ir dės visas pastangas siekdamas pagelbėti transformuojantis ir prisitaikant sėkmingai veiklai. MRF vadovas kviečia regioninės žiniasklaidos bendruomenę aktyviai dalyvauti sprendžiant problemas ir kartu ieškoti inovatyvių kelių. Ruslanas Iržikevičius: „Fondas bus šalia, prisidės jau kuriamais įrankiais, patarimais ir finansais. Fondas įsitikinęs, kad Lietuvos regioninės žiniasklaidos laukia puiki ateitis ir mes esame čia tam, kad tai užtikrinti".
Renginyje pranešimus taip pat skaitė Rolandas Barysas - žurnalistas, Verslo žinios vyriausiasis redaktorius. Liudas Ramanauskas - Alytaus radijo stoties „FM99" vadovas, Regioninių radijo stočių asociacijos pirmininkas. Milda Petkauskaitė - Tarptautinės organizacijos „Reporteriai be sienų" atstovė Baltijos šalyse, dirbanti su medijų vystymo projektais. Džina Donauskaitė - Lietuvos žurnalistikos centro vadovė, žiniasklaidos tyrėja.
MRF inf.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-05-28 11:06
 
Share |
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media