2021 m. sausio 17 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Žurnalistai kviečiami dalyvauti 2019 metų Tolerancijos žmogaus nominacijos paskelbimo ir Leonido Donskio premijos įteikimo iškilmingoje ceremonijoje

2020-01-21
 
Leonidas Donskis

Leonidas Donskis

Sugiharos Fondo „Diplomatai už Gyvybę" vardu maloniai kviečiame žurnalistus dalyvauti 2019 metų Tolerancijos žmogaus nominacijos paskelbimo ir Leonido Donskio premijos įteikimo iškilmingoje ceremonijoje, kuri įvyks 2020 m. vasario 2 d. 14 val. Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje Auloje (Kaunas, Gimnazijos g. 7)
Tolerancijos žmogumi gali būti skelbiamas asmuo savo veiksmais, viešu pavyzdžiu arba atviru žodžiu stojęs prieš ksenofobijos ir antisemitizmo, kitaminčių, kitatikių bei kitataučių persekiojimą, pasisakęs prieš radikalizmo apraiškas bei prietarus politiniame - visuomeniniame Lietuvos gyvenime.
Nominaciją savo vardu skelbia Sugiharos fondo „Diplomatai už gyvybę" valdyba.
Leonido Donskio premija teikiama už ilgametes pastangas stiprinti pilietinį sąmoningumą, pakantą ir toleranciją, taip pat už žmogaus teisių gynimą, dialogo mezgimą ir palaikymą tarp skirtingai mąstančių, už pamokas ir pastangas kalbėti be pykčio ir šališkumo, už kitokios nuomonės išklausymą ir jos gerbimą, už nuolatinį priminimą, jog lavinimasis ir apšvieta yra nuolat mus lydintys reiškiniai, stiprinantys abipusį supratimą ir empatiją.
Leonido Donskio vardo premija yra skiriama Sugiharos fondo „Diplomatai už gyvybę" valdybos ir L. Donskio našlės J. Donskienės sprendimu.
2019 m. Tolerancijos žmogumi valdybos sprendimu tapo žurnalistas, visuomenininkas Eugenijus Bunka.
Leonido Donskio premija valdybos ir J. Donskienės sprendimu skirta kino kritikui, redaktoriui Linui Vildžiūnui.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-01-21 17:12
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media