2024 m. gegužes 19 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Žurnalistų sąskrydyje dalyvaus ir kolegos iš Ukrainos bei Baltarusijos

2009-08-03
 
Kornelijos Ežerskytės nuotraukoje: laukiami svečiai sąskrydyje – ir tradicinės Vytauto Gedgaudo premijos steigėja Stefa Gedgaudienė bei buvęs ilgametis LŽS pirmininkas Rimgaudas Eilunavičius

Kornelijos Ežerskytės nuotraukoje: laukiami svečiai sąskrydyje – ir tradicinės Vytauto Gedgaudo premijos steigėja Stefa Gedgaudienė bei buvęs ilgametis LŽS pirmininkas Rimgaudas Eilunavičius

Rugpjūčio 7-9 d. Biržuose vyksiančiame tradiciniame žurnalistų sąskrydyje “Žurnalistai už taiką-2009”, kurį kasmet rengia Lietuvos žurnalistų sąjunga, jau pareiškė norą dalyvauti apie 100 kolegų. Šiemet renginys skirtas Lietuvos žurnalistų sąjungos 80-mečiui.

 

LŽS kvietimu į tradicinį renginį atvyksta ir gausus būrys žurnalistų iš Ukrainos bei Baltarusijos. Registruojantis į sąskrydį aktyvumu žurnalistams iš svetur nenusileidžia ir mūsiškiai. Apie savo dalyvavimą jau suskubo pranešti kolegos iš kai kurių regioninių leidinių, taip pat dienraščių “Lietuvos žinios”, “Vilniaus diena”, LNK televizijos.

 

Na, o jeigu būtų renkami LŽS renginių vėliavnešiai, jais, ko gero, taptų kolegos iš Pakruojo. Laikraštyje “Auksinė varpa” dirbantys sutuoktiniai Nijolė ir Algis Padoros net ir atostogų įkarštyje sugeba rasti laiko ir atvykti į metinį žurnalistų sambūrį.

 

Pasak LŽS senjorų klubo vadovo Stanislovo Pleskaus, sąskrydyje gausiai ketina dalyvauti ir žurnalistai senjorai. Be jų smagių istorijų, šmaikščių išdaigų ir puikios nuotaikos jau neįsivaizduojamas nė vienas žurnalistų bendruomenės susibūrimas.

 

Sąskrydyje kviečiami dalyvauti Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistai, jaunieji žurnalistai (registruotis prašome el.paštu mokymai@lzs.lt. Sąskrydžio dalyviai įsikurs stovykloje prie Širvenos ežero ir jau tą pačią dieną galės įsilieti į miesto šventės dalyvių gretas. Mat tomis dienomis vyks ir Biržų miesto šventė, skirta Magdeburgo teisių suteikimo Biržų miestui 420-osioms metinėms ir Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti. 

 

Kitądien sąskrydžio dalyvių laukia sporto ir pramoginės varžybos, smagios diskusijos, kūrybiniai pašnekesiai. Po pietų žurnalistų delegacija dalyvaus eitynėse iki miesto pilies, kur vyks Biržų miesto šventės iškilmės. Simboliškai paskelbus Biržų Magdeburgo teises kalbės miesto burmistras (meras), svečiai, o po to bus iškilmingai įteikta Antano Macijausko premija (jos steigėjai – Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Biržų rajono savivaldybė).

 

Norintieji apsigyventi viešbutyje informaciją gali rasti čia – http://www.birzai.lt/index.php?-469886811 .

Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-08-05 13:52
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media