2023 m. gruodžio 3 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Pasijuokime kartu

*print*

Archyvas

 

2023-10-02Horacijus Drapakas: PADĖKITE DAINIAMS  (3)

Atvėsus orui ir atsirandant norui ilgiau prisėsti prie rašomojo stalo ar kompiuterio, Horacijų Drapaką vis dažniau apima filosofiškai kritiški apmąstymai.

2023-07-27Linas Bitvinskas: 103 KAIMYNĖS LAIŠKAS Į TELEVIZIJĄ (1)

Linas Bitvinskas Facebook'e paskelbė originalų eilėraštį 103 KAIMYNĖS LAIŠKAS Į TELEVIZIJĄ.

2023-07-01Jonas Paulauskas: Atėjo liepa – vidurvasaris. Žiūrim, ką turim... (2)

Šiandien liepos 1 diena. Vasaros vidurys. Kalendorius skelbia apie įdomius renginius, atsitikusius šią dieną pasaulyje, Lietuvoje, ir Vilniuje. Taigi, kas įdomesnio nutiko pasaulyje šią dieną?

2023-05-12Horacijus Drapakas. KURIOJ VIETOJ?  (1)

Visokio kalibro valdininkai, o ir šiaip viršininkai mėgsta demonstruoti savo nepakantumą materialioms šiukšlėms. Tačiau retas iš jų vengia kalbos šiukšlių ir viešai jas kreikia (per radiją, televiziją, feisbuką ypač ir t.t.). Tai būdinga ir kai kuriems broliams žurnalistams. Todėl Horacijus Drapakas nepraleidžia progos eiliuotai pasišaipyti iš tokių reiškinių.

2023-04-17Žydų patarlės (1)

Kolega Jonas Paulauskas šį kartą atsiuntė pluoštą žydų patarlių.

2023-04-11Horacijus Drapakas: Vis mažiau kraitelėn dedam  (1)

Nebejaunam Horacijui Drapakui vis liūdniau skaičiuoti per SoDrą gaunamus pinigus, nes už tą pačią sumą galima pirkti vis mažiau... O valdžia suokia apie infliacijos mažėjimą. Deja, deja...

2023-04-07Vladimiras Beresniovas: Aforizmai (1)

Mūsų geras bičiulis, LŽS narys, kaunietis Vladimiras Beresniovas atsiuntė pluoštą aforizmų, kuriuos jis šmaikščiai vadina vlaberizmais...

2023-04-06Teatrofilas Džiuzepė: teatro kūrybos aktų stebėsenos ir įžvalgos (6)

Teatras Be Tų Gerų aktorių – Ne Tas Teatras. Jeigu spektaklyje nėra Tų Gerų aktorių, prisipažinkime, nėra To Gero Teatro. Atvirai sakant, kaip Geras Menas be Tų Gerų Menininkų – ne Tas, ne Toks Geras Menas. Nors, kita vertus, Tų Menininkų šiais laikais gali būti, yra ir labai daug, bet Gero Meno – ne labai. Sunku suprasti nuo ko tai priklauso... Bet, matyt, juoba, priklauso... Nors dėl to daugumai vienodai rodo. Kitaip tariant, dzin...

2023-03-18Horacijus Drapakas: LEMTINGI OBUOLIAI (7)

Žiema aiškiai baigiasi. Visuomenė greitai vėl sugrįš į sodus, kolektyvinius bei pavienius. Prasidės žemės kapstymo, vaismedžių priežiūros darbai iki naujo derliaus. Apie tris jo pavyzdžius šios Horacijaus Drapako eilės.

2023-03-16Jonas Laurinavičius: B R Ū K Š T E L Ė J I M A I (6)

Kolegos ir rašytojo Jono Laurinavičiaus "B R Ū K Š T E L Ė J I M A I" iš rengiamos spaudai naujos Jono Laurinavičiaus aforizmų knygos.

2023-03-05HORACIJUS DRAPAKAS. PAVASARIOP (5)

Ant pavasario slenksčio, kai "užgieda" katinėliai, nenuoramai poetui Horacijui Drapakui sustiprėja meilinga nuotaika ir potraukis gražiajai lyčiai, nežiūrint didėjančios metų naštos...

2023-02-19Horacijus Drapakas. Kas susuks galvą?  (6)

Šiuolaikinis ir didžiai garsus poetas Horacijus Drapakas supranta, kad naujoviški išradimai (pavyzdžiui, internetas) auteikia galimybių palengvinti darbą ar paįvairinti poilsį. Tačiau tuo pernelyg piktnaudžiauti nėra sveika. Todėl gal geriau įsigyti... šuniuką?

2023-02-02Horacijus Drapakas. BENT TIEK

Suklestėjus internetui, didžiai garsus poetas Horacijus Drapakas gavo įsitikinti, kad ženkliai sumažėjo prastos spausdintos produkcijos, kuri nebūtų tikusi publikuoti net ir ant tualetinio popieriaus...

2023-01-25Jonas Paulauskas: Atrodo, žiema jau išėjo? O anekdotai... atėjo

„Pamatysim, ar tai rimtai, ar tik anekdotas. kai mums atneš sąskaitas už šildymą...“ – sako kolega Jonas Paulauskas. - O kol kas - mano anekdotai!

2023-01-16Horacijus Drapakas: KO NENUSIPIRKSI (4)

Nors gyvename visokių gėrybių ir patogumų kaupimo laikais, tačiau Horacijus Drapakas linkęs manyti, kad už pinigus toli gražu ne viską įmanoma nusipirkti ar įgyti daugiau proto.

2023-01-06Horacijus Drapakas NEVERTA NERVUOTIS (1)

Pradėdamas dar vienus metus, didžiai garsus poetas Horacijus Drapakas viliasi juos nugyventi prasmingai ir įnešti savo kuklų indėlį į lietuviškos humoristinės poezijos plėtotę. Svarbiausia - nesinervuoti dėl smulkmenų.

2022-12-29Jonas Paulauskas: 2023– triušio metai. Ta proga - triušio anekdotai (4)

Kolega Jonas Paulauskas mums priminė, kad 2023 bus triušio metai. Ta proga - triušio anekdotai.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media