2022 m. rugpjucio 18 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Naujos knygos, leidiniai

*print*

Archyvas :: Romualdo Dulskio knygos "En Gedžio meilės sodai" pristatymas

2013-11-09
 
Kunigas, profesorius Romualdas Dulskis

Kunigas, profesorius Romualdas Dulskis

 

2013 m. lapkričio 13 d., trečiadienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 k.) vyks knygos „En Gedžio meilės sodai" pristatymas. Renginyje dalyvaus knygos autorius kun. prof. Romualdas Dulskis, doc. dr. Lina Šulcienė, Aleksoto šv. Kazimiero parapijos jaunieji choristai. Knygos ištraukas skaitys Eglė Lukšaitė, renginį ves KAVB Kultūros renginių ir leidybos grupės vadovė Rimantė Tamoliūnienė. Maloniai kviečiame apsilankyti! Bus galima įsigyti knygų.

„Kun. prof. Romualdo Dulskio knyga - tarsi dailininko potėpiai ant molberto. Joje atrandame netikėtų įžvalgų apie šios poetinės Biblijos knygos įvaizdžius. Iš knygos „En Gedžio meilės sodai" sklinda daug vilties ir paguodos žmogui. Kaip atpažinti, kad esame Dievo sužadėtiniai? Kaip kasdienio gyvenimo išbandymuose ar nepritekliuose išsaugoti šiltą širdį, išmintį ir meilę? Ši knyga tarsi tęsia palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II pradėtą kūno  teologijos projektą, kuriuo kviečiama iš vyro ir moters santuokinės meilės prasmių dėlioti Dievo ir žmogaus amžinųjų sutuoktuvių mozaiką", - naują knygą pristato vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Romualdas Dulskis - Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, religiotyrininkas, kunigas, buvęs Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvas. Daugelio mokslo straipsnių ir keleto knygų, tarp jų „Maldos teologija ir pašaukimai" (2007) bei „Ekumeninė krikščionybė" (2011), autorius.

„Meilė veržli. Ji energingai ir nenumaldomai siekia Mylimojo. Meilei būdinga pranokti bet kokį inertiškumą ar išskaičiavimą. Ji veržiasi su jėga ir įveikia kliūtis, nors jos atrodytų nenugalimos. Meilė nebijo sunkumų ir nepaiso pavojų. Nėra pasaulyje jėgos, kuri gebėtų pasipriešinti meilei. Todėl pasitikėdamas žmogumi Kūrėjas akina leisti mumyse pasireikšti meilės galiai ir sako: Mylėk!", - savo knygoje rašo kun. prof. Romualdas Dulskis.

 

Kauno apskrities viešoji biblioteka

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-11-09 13:49
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media