2020 m. gegužes 26 d., Antradienis

LŽS ir NŽKA renginiai

*print*

Archyvas

 

2013-11-20Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centru organizuoja partnerystės seminarą

2013 m. lapkričio 28-29 d.,(ketvirtadienį, penktadienį), Birštone, Karališkoje rezidencijoje, Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centru organizuoja partnerystės seminarą "Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida".

2013-11-14Tarptautinis Vilniaus spaudos fotografijos festivalis persikels į miesto gatves

„Šiuo metu mieste turime erdvės trylikai iš aštuoniolikos festivalio parodų. Kadangi norime, jog visi darbai būtų pamatyti, kviečiame verslo atstovus ir organizacijas, kurios norėtų papuošti savo vitrinas fotografų darbais, prisijungti prie šios iniciatyvos. Visi kartu miestą galime padaryti dar gražesnį ir meniškesnį”, - sakė festivalio organizatorius Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas Jonas Staselis.

2013-11-13Šį šeštadienį – skubus Lietuvos žurnalistų sąjungos Tarybos posėdis

Šį šeštadienį – skubus Lietuvos žurnalistų sąjungos Tarybos posėdis 2013 m. lapkričio 16 d. Žurnalistų namai, Jogailos g. 11 ( 3-ias aukštas ) Posėdžio pradžia 11.00 val.

2013-11-11Konkursas „Žmogus ir aplinka“, – iki gruodžio 4 dienos

Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga yra paskelbusios tradicinį kūrybinį konkursą žurnalistams „Žmogus ir aplinka“. Primename, kad konkursinius darbus galima pateikti iki gruodžio 4 dienos. Šio jau vienuoliktus metus rengiamo konkurso tikslas – skatinti žurnalistų kūrybiškumą ir profesionalumą supažindinant visuomenę su aplinkos sektoriaus (aplinkos apsaugos, statybos ir būsto plėtros) aktualijomis, problemomis ir jų sprendimo būdais, ugdant sąmoningą šalies gyventojų požiūrį į aplinką. Prizinis fondas – penki tūkstančiai litų.

2013-11-07Senjorų klube – darbštuolių žurnalistų benefisas (4)

Ar žinote, kad tradicinių mėnesinių Senjorų klubo susirinkimų pradžią jo pirmininkas Stanislovas Pleskus skelbia … švilpuku? Tai jis daro prisiminęs savo sportinę jaunystę. Ir šį kartą, lapkričio 6 dieną, griežtu švilptelėjimu „sutramdęs“ šurmuliuojančius kolegas, pirmininkas, kaip įprasta, pasveikino mėnesio sukaktuvininkus ir pristatė du susitikimo „kaltininkus“. Šiek tiek apie juos papasakosiu, nes su abiem kolegomis esu gerai pažįstamas – su vienu kone nuo žurnalistinio darbo pradžios, su antru suartėjau pastaraisiais metais.

2013-10-28Gintaras Labutis skaitys pranešimą apie intriguojančią istorinę asmenybę „Juozapas Senkovskis – keliautojas, fantastas“

Š.m. spalio 30 d. 17 val. A. Mickevičiaus muziejuje Vilniuje, Bernardinų g. 11, Gintaras Labutis skaitys pranešimą apie intriguojančią istorinę asmenybę „Juozapas Senkovskis – keliautojas, fantastas“.

2013-10-26Jungtinės ekspedicijos "Indija'13 Antano Poškos keliais" pristatymas – spaudos konferencija

Spalio 29 d. antradienį 13.30 val. Vilniaus savivaldybės reprezentacinėje Kolegijų salėje 20 aukšte, įvyks "Indija'13 Antano Poškos keliais" jungtinės ekspedicijos pristatymas - spaudos konferencija. Dalyvaus: ekspedicijos vadovas Keliautojų sąjungos prezidentas Algimantas Jucevičius, Lietuvos - Indijos forumo prezidentas Vytis Vidūnas, renginį moderuos Gerimantas Statinis.

2013-10-24Lietuvos moksleiviams – akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!”

Šiandien pradedama socialinė akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ kviečia visos Lietuvos 9-11 klasių mokinius rinkti pavojingas atliekas – perdegusias dujošvytes lemputes bei senas baterijas ir atiduoti jas perdirbti. Akciją organizuoja ir vykdo: Elektronikos platintojų asociacija (EPA), krepšinio klubai Kauno „Žalgiris“ ir BC „Lietuvos Rytas“, UAB „Žalvaris“, VšĮ „Ekošviesa“, AB „Danske Bank“ bei Lietuvos žurnalistų sąjunga.

2013-10-21Įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos valdybos posėdis (1)

Žurnalistų namuose š.m. spalio 19 dieną įvyko eilinis Lietuvos žurnalistų sąjungos valdybos posėdis Posėdžiui pirmininkavo LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, Posėdžio sekretorė – LŽS referentė Almonė Elena Baltrūnienė. Iš 17 valdybos narių dalyvavo 11. Valdyba išspendė daug einamųjų klausimų.

2013-10-18Pradedamas vykdyti projektas apie religinę įvairovę Lietuvoje

2013 m. spalio mėnesį VšĮ Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras (NRTIC) kartu su Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) pradeda vykdyti projektą “Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje”. Projektas tikslas - supažindinti visuomenę su Lietuvos religine įvairove, skatinti žmogaus teisių pažinimą bei sklaidą religijos srityje.

2013-10-18Skelbiamas tradicinis konkursas žurnalistams „Žmogus ir aplinka“

Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga, skelbia tradicinį kūrybinį konkursą žurnalistams „Žmogus ir aplinka“. Konkursinius darbus galima pateikti iki gruodžio 4 dienos. Šio jau vienuoliktus metus rengiamo konkurso tikslas – skatinti žurnalistų kūrybiškumą ir profesionalumą supažindinant visuomenę su aplinkos sektoriaus (aplinkos apsaugos, statybos ir būsto plėtros) aktualijomis, problemomis ir jų sprendimo būdais, ugdant sąmoningą šalies gyventojų požiūrį į aplinką. Prizinis fondas – penki tūkstančiai litų.

2013-10-14Punske atidaryta ekslibrisų paroda “1863 SUKILIMAS” (1)

Tarptautinė konkursinė ekslibrisų paroda 1863 SUKILIMAS pabuvojusi Vilniuje spalio 13 dieną buvo atidaryta Lietuvių kultūros namuose Punske. Šios parodos rengėjai yra Lietuvos žurnalistų sąjunga, Lietuvos dailininkų sąjunga ir Gariūnų verslo parkas

2013-09-18Juozo Tumo-Vaižganto premiją laimėjo poetas ir žurnalistas Gediminas Kajėnas (6)

Šių metų Juozo Tumo-Vaižganto vardo literatūrinę premiją, įsteigtą Lietuvos rašytojų sąjungos ir Lietuvos žurnalistų sąjungos, laimėjo poetas ir žurnalistas, interneto dienraščio Bernardinai.lt kultūros naujienų redaktorius Gediminas Kajėnas. Ši garbinga premija jam buvo įteikta už per pastaruosius dvejus metus parengtas ir sudarytas knygas „Pasaulis yra gražus“ ir „Pasaulis pagal Barą“.

2013-09-07Senjorų klubo narių susirinkime – darbinga ir produktyvi nuotaika (8)

Po vasaros atostogų vėl tradicinėje vietoje – Lietuvos teatro draugijos salėje įvyko Senjorų klubo susirinkimas. Ji pradėjo klubo pirmininkas Stanislovas Pleskus. Visi atsistoję minutės tyla pagerbė mūsų kolegės Filomenos Taunytės šviesų atminimą. Iš pradžių buvo pagerbti jubiliatai. Jų buvo net septyni: Tamara Bražienė, Ona Birutė Boreišienė, Leonas Grubinskas, Sigitas Povilas Krivickas, Emilija Kulakauskienė, Algirdas Alfonsas Pakeliūnas ir Juozas Stasinas.

2013-08-31Vėl kviečia „Vaižgantinės“ (2)

Šiemet tradicinis respublikinis renginys - „Vaižgantinės“ vyks lietuvių literatūros klasiko Juozo Tumo-Vaižganto gimtajame Malaišių kaime (Anykščių rajonas, Svėdasų seniūnija) rugsėjo 14 dieną. Jis prasidės 13 val. „Vaižgantinių“ metu bus įteikta dvyliktoji respublikinė Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos ir Lietuvos rašytojų sąjungos Vaižganto premija. Ją paskirs vertinimo komisija, kurią sudarys LŽS, NŽKA ir LRS.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media