2021 m. balandžio 21 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

LŽS ir NŽKA renginiai

*print*

Archyvas

 

2016-11-19LŽS Senjorų klubo Tarybos posėdis – Šalčininkų rajone (1)

Šį kartą LŽS Senjorų klubo Taryba nutarė surengti išvažiuojamąjį posėdį, juolab Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos KARININKŲ RAMOVĖ maloniai suteikė žurnalistams autobusiuką...

2016-11-10LŽS Senjorų klubo susirinkimas su Vėlinių nuotaika ir naujomis knygomis (1)

Tradicinis, kasmėnesinis LŽS Senjorų klubo susirinkimas lapkrityje įvyko Vėlinių nuotaikoje. Klubo pirmininkas Ipolitas Skridla pastatė Teatrų sąjungos salės scenoje didelę žvakę ir pakvietė kolegas Gerdą Gudjurgienę ir Kazį Kilčauską ją uždegti. Po to tylos minute buvo pagerbti visi Anapilin išėję kolegos žurnalistai.

2016-10-11Vilniaus meras Remigijus Šimašius susitiko su LŽS Senjorų klubo nariais

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius susitiko su Lietuvos žurnalistų sąjungos Senjorų klubo nariais. Susitikimas vyko Vilniaus Savivaldybės Kolegijų salėje, 20 aukšte, belaukdami mero, iš didžiulio balkono galėjome pasigrožėti senuoju Vilniumi. Susitikimą vedė LŽS senjorų klubo pirmininkas Ipolitas Skridla.

2016-10-11 Žurnalistai - senjorai kviečiami į koncertą

Gerbiamieji LŽS senjorai, Į š.m. spalio mėn. 19 d. 19 val. Filharmonijos salėje (Aušros vartai 5)koncertą, kuriame gros Valstybinis Vilniaus kvartetas, žurnalistai - senjorai ,pateikę LŽS pažymėjimą, bilietus Filharmonijos kasoje gali įsigyti už lengvatinę 3 eurų kainą.

2016-10-02Lietuvos žurnalistų sąjungoje – 16 naujų narių

Lietuvos žurnalistų sąjungos valdybos (spalio I dienos) posėdyje į LŽS buvo priimta 16 naujų narių. LŽS Kauno skyrius pasipildė 10 naujų narių, Vilniaus skyrius ir Senjorų klubas – po du, Spaudos fotografijos ir Esperantininkų klubai – po vieną narį.

2016-10-02Atvira konferencija „Misija Lietuva 100“

Š. m. rugsėjo 30 d. į iškilmingą konferenciją Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje susirinko žygio per pasaulį „Misija Lietuva 100” pirmos ekspedicijos “Baltoscandia2016” dalyviai ir svečiai. Visus susirinkusius pasveikino Lietuvos nacionalinės bibliotekos generalinis direktorius prof. Renaldas Gudauskas ir pasidžiaugė, kad tiek vienu metu susirinkusių keliautojų, kurie savo idėjomis ir drąsiais žygiais garsina Lietuvą pasaulyje, Nacionalinė biblioteka dar nėra regėjusi. Renginio vedėjas žurnalistas, Nacionalinės bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas taip pat pasidžiaugė, kad artėjant 100-ąjam Lietuvos Respublikos gimtadieniui, keliautojai žada aplankyti 100 valstybių, garsinant Lietuvos vardą pasaulyje.

2016-09-29Profesinių žurnalistikos standartų paieška

Rugsėjo 23-24 dienomis Kernavėje, Archeologinės vietovės muziejaus konferencijų salėje, vyko LŽS Vilniaus skyriaus organizuotas seminaras tema „Profesinių žurnalistikos standartų paieška propagandos ir informacinių karų fone”.

2016-09-15Kitas LŽS Senjorų klubo narių susirinkimas – pas Vilniaus merą Remigijų Šimašių

Kitas LŽS Senjorų klubo susirinkimas įvyks tradiciškai – pirmąjį mėnesio trečiadienį (spalio 5 d.) 11 val. Tik šį kartą jis įvyks ne Teatrų sąjungos salėje, o Vilniaus Savivaldybėje, Kolegijų salėje, esančioje 20-ajame aukšte. Mus priims Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Merija prašo tikslaus susitikimo dalyvių sąrašo (vardų pavardžių), kad visiems būtų užsakyti leidimai. Todėl LŽS Senjorų klubo narius, norinčius pabendrauti su Vilniaus meru, prašome registruotis pas klubo pirmininką Ipolitą Skridlą. Jeigu atsiras žurnalistų iš kitų LŽS skyrių ar klubų, norinčių užduoti Remigijui Šimašiui klausimų, irgi prašome kreiptis į Ipolitą Skridlą.

2016-09-05Lietuvos žurnalistų sąjunga - Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka: bendradarbiavimas nacionaliniu lygmeniu

„Tai – ne šiaip bendradarbiavimas, tai – bendradarbiavimas nacionaliniu lygmeniu“, – prie tapytojo Aloyzo Stasiulevičiaus paveikslo „Senojo Vilniaus motyvai“ šypsojosi Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, pasirašydamas Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos bendradarbiavimo sutartį.

2016-09-04Ekspedicija “Baltoscandia 2016” (IV)

LŽS Kelionių ir pramogų klubo pirmininkas Gerimantas Statinis tęsia savo pasakojimą apie ekspediciją “Baltoscandia 2016”.

2016-08-21Ekspedicija “Baltoscandia 2016” (III)

LŽS Kelionių ir pramogų klubo pirmininkas Gerimantas Statinis tęsia savo pasakojimą apie ekspediciją “Baltoscandia 2016”.

2016-08-19Ekspedicija „Baltoscandia 2016“ (II)

Lietuvos žurnalistų sąjungos Kelionių ir pramogų klubo nariai su bendraminčiais toliau tęsia ekspediciją „Baltoskandija 2016”, kuria surengė VšĮ „Klajūnų klubas“, Lietuvos geografų draugija, VšĮ „Baltoskandijos akademija“ ir LŽS Kelionių ir pramogų klubas.

2016-08-08LŽS Kelionių ir pramogų klubo nariai dalyvauja ekspedicijoje Baltoskandija’16

Su trijų Lietuvos garsiausių tarpukario keliautojų – Kazio Pakšto, Mato Šalčiaus ir Antano Poškos vardais į ekspediciją aplink Baltijos jūrą išvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos Kelionių ir pramogų klubas. „Baltoskandija 2016” – tai žygio per pasaulį „Misija Lietuva 100“ pirmoji ekspedicija, kurią organizuoja VšĮ „Klajūnų klubas“, Lietuvos geografų draugija, VšĮ „Baltoskandijos akademija“ ir LŽS Kelionių ir pramogų klubas.

2016-06-20Alytaus žurnalistai išrinko Metų žmogų

Birželio 17-ąją Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyriaus sprendimu už sąžiningą, pasiaukojantį darbą ugdant miesto rankininkus ir juos vedant pergalių link, už išugdytą ne vieną gerų rankininkų kartą, už ilgai siektą ir ką tik pasiektą tikslą – tapti šalies čempionais 2016-ųjų Metų žmogaus titulas suteiktas ir auksine plunksna apdovanotas Alytaus rankinio komandos „Almeida – Stronglasas“ ilgametis vyriausiasis treneris Jonas Jonuška.

2016-05-28Artūras Zuokas tarp plunksnos brolių ir seserų

Gegužės 25 dienos vakarą Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyrius pakvietė kolegas į A. Mickevičiaus muziejų (Bernardinų g. 11) susitikti su buvusiu Vilniaus miesto meru, žurnalistu, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderiu Artūru Zuoku.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media