2024 m. birželio 16 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

LŽS ir NŽKA renginiai

*print*

Archyvas

 

2022-06-14Fotografijų konkurso paroda apie religijas Lietuvoje sėkmingai keliauja po šalį

Finišą pasiekė vienuolikoje Lietuvos savivaldybių eksponuota geriausių fotografijų paroda apie religijos ir įsitikinimų laisvę mūsų šalyje. 40 fotografijų paroda buvo eksponuojama nuo pernai lapkričio iki šių metų vasaros pradžios. Įspūdingos profesionalių fotografų nuotraukos parodai buvo atrinktos pernai vykusio konkurso metu. Nuotraukos atspindi ne tik savitą kūrėjų požiūrį, bet ir fiksuoja religijos suvokimo reiškinius visuomenėje: vartotojiškumą, laikinumą, sakralumą, tikros atgailos kančią, vienatvę. Dažnai vizualia kalba kalbantys kūrėjai kadre meistriškai sustabdyta akimirka gali ne tik nustebinti žiūrovą, bet ir pakeisti jo nuomonę, leisdami išvysti momento emociją sklindančią iš fotografijos.

2022-05-31Sveikiname LŽS Senjorų klubo narius gimusius birželio mėnesį! (4)

LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu nuoširdžiai sveikinu kolegas žinomus žurnalistus, š.m. birželio mėnesį švenčiančius savo Gimtadienius

2022-05-23"Čikagos aidas" apie mūsų renginį Mažeikiuose

Neseniai daug žurnalistų suvažiavo į Mažeikius, kur krašto muziejuje iškilmingai buvo paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, įteikta V. Gedgaudo premija. "Čikagos aidas" paskelbė kolegės Loretos Nikolenkienės reportažą apie mūsų renginį Mažeikiuose.

2022-05-21Vilniaus rotušė - 2022 metų konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ nugalėtojų apdovanojimų ceremonija. Kviečiame (8)

Mieli fotografijos bičiuliai, gegužės 22 dieną, sekmadienį 15:00 val. visų jūsų laukiame Vilniaus rotušėje, kur vyks 2022 metų konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ nugalėtojų apdovanojimų ceremonija - „Auksinių kadrų“ įteikimas ✨ Įėjimas atviras visiems.

2022-05-13Žurnalistų namai - susitikimas su Seimo Kultūros komiteto nariu Robertu Šarknicku, kolegos Alfonso Čepausko skaitmeninės grafikos parodos atidarymas (1)

Gerbiamieji Senjorai, gegužės mėn. 18 d., trečiadienį 14 val., Žurnalistų namuose /Jogailos g. 11, 3 aukštas, Vilnius/ įvyks LŽS Senjorų klubo narių /dalyvauti gali ir ne klubo nariai/ susirinkimas. Įvyks kolegos Alfonso Čepausko skaitmeninės grafikos //aliuzijos// parodos atidarymas. ir Susitikimas-pokalbis su Seimo Kultūros komiteto nariu Robertu Šarknicku.

2022-05-12Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos rinkiminė konferencija - gegužės 27 d. (1)

Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos rinkiminė konferencija įvyks gegužės 27 d. 11 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius). Konferencija yra visuotinė, todėl kviečiami visi NŽKA nariai.

2022-04-30Nuoširdžiai sveikiname LŽS Senjorų klubo narius gimusius gegužėje (11)

LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu, nuoširdžiai sveikinu kolegas, žinomus žurnalistus, š.m. gegužės mėnesį švenčiančius savo Gimtadienius.

2022-03-31Sveikiname LŽS Senjorų klubo narius gimusius balandžio mėnesį (11)

"LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu nuoširdžiai sveikinu Kolegas, žinomus žurnalistus, š.m. balandžio mėnesį švenčiančius savo gimtadienius," - sako LŽS Senjorų klubo pirmininkas Ipolitas Skridla.

2022-03-10Pristatyta žurnalistų dainų knyga „Ačiū tau, žemė (12)

Kovo 9 dieną Lietuvos teatro sąjungos salėje įvyko kolegos Vytauto Žeimanto sudarytos, redaguotos ir išleistos žurnalistų dainų knygos „Ačiū tau, žemė" pristatymas. Jį surengė LŽS Senjorų klubas, pakvietęs ne tik savo klubo narius, bet ir kitus kolegas, dainų autorius, su žurnalistais dirbusius kompozitorius, visus, kas neabejingas skambiam žodžiui, dainai.

2022-03-03LŽS Senjorų klubo susirinkime – Žurnalistų dainų knygos pristatymas (6)

Kovo 9 dieną (trečiadienį) 12 val. Lietuvos teatro sąjungos salėje (Teatro g. 8, Vilnius) įvyks LŽS Senjorų klubo susirinkimas, kuriame visuomenei bus pristatyta Žurnalistų dainų knyga „Ačiū tau, žemė“. Kviečiame visus kolegas, dainų autorius, su žurnalistais dirbusius kompozitorius, visus, kas neabejingas skambiam žodžiui, dainai!

2022-02-28Sveikiname LŽS Senjorų klubo narius, gimusius kovo mėnesį (12)

LŽS Senjorų klubo Taryba nuoširdžiai sveikina kolegas, žinomus žurnalistus š.m. kovo mėnesį švenčiančius savo gimtadienius.

2022-01-30Sveikiname LŽS Senjorų klubo narius, gimusius vasaryje (12)

LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu nuoširdžiai sveikiname kolegas, žinomus žurnalistus, vasario mėnesį švenčiančius gimtadienius

2022-01-15 Kviečiame dalyvauti konkurse “Lietuvos spaudos fotografija 2022”

Į trečiąjį savo gyvavimo dešimtmetį žengiantis konkursas “Lietuvos spaudos fotografija” vėl kviečia visus Lietuvos žiniasklaidos fotografus bei fotografuojančius žurnalistus teikti geriausius 2021 metų kadrus tarptautinės konkurso komisijos vertinimui. Konkursą rengia LŽS Spaudos fotografų skyrius.

2021-12-31Sveikiname LŽS Senjorų klubo kolegas, gimusius sausio mėnesį, (12)

Sveikiname LŽS Senjorų klubo kolegas, gimusius sausio mėnesį.

2021-12-30Taikliausias metų šūvis už pozityvą ir istorinę atmintį - Daivai Červokienei (14)

Tradicinio „Taikliausio metų šūvio“ prizą LŽS Vilniaus skyrius šiemet skyrė Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos ir Lietuvos žurnalistų sąjungos narei, žurnalistei Daivai Červokienei už knygą „Jie garsino Semeliškes“.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media