2020 m. gegužes 27 d., Treciadienis

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija: Pirmojo Lietuvoje sergamumo kepenų ligomis žemėlapio pristatymas

2019-04-17
 
Lietuvos antsvorio ir nutukimo prevencijos asociacija kviečia žurnalistus į pirmąjį Lietuvoje sergamumo kepenų ligomis žemėlapio pristatymą. Spaudos konferencija įvyks 2019-04-18, ketvirtadienį 10:30 val. Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto, Medicinos istorijos muziejuje, Čiurlionio 21, 204 kab. II aukštas, įėjimas nuo VU bendrabučių pusės.
Sergamumas lėtinėmis kepenų ligomis visame pasaulyje kasmet auga. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis nuo lėtinių kepenų ligų kasmet miršta 2 milijonai žmonių, o kepenų cirozės paplitimas siekia 9 proc. visos populiacijos. Dažniausios: virusinis hepatitas, nuo alkoholio išsivysčiusios lėtinės kepenų ligos ir nealkoholinė suriebėjusių kepenų liga.
Apie susidariusią situaciją Lietuvoje, kuriuose šalies regionuose sergamumas kepenų ligomis didžiausias, kur mažiausias ir kodėl bei kokios galimos pasekmės, jei laiku nesikreipiama į specialistus, papasakos Lietuvos antsvorio ir nutukimo prevencijos asociacijos prezidentė dr. Rūta Petereit ir Nacionalinio vėžio instituto Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojas pilvo chirurgas Rimantas Baušys.
Lietuvos antsvorio ir nutukimo prevencijos asociacija kviečia žiniasklaidos atstovus prieš Pasaulinę kepenų dieną, minimą balandžio 19 dieną, nemokamai pasitikrinti savo kepenų būklę (pasitikrinti bus galima ir po Velykų). Visi norintys registruokitės el. adresu: ieva@ideaprima.lt ir susiderinsite tinkamą datą ir laiką echoskopijos tyrimui. 
Lietuvos antsvorio ir nutukimo prevencijos asociacija
Kontaktinis asmuo
Džeraldas Kauneckas
Vyr. projektų vadovas
UAB "Idea Prima"
861613844
kauneckas@ideaprima.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-04-17 15:07
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media