2019 m. lapkricio 12 d., Antradienis

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas

 

2019-11-07Seimo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos spaudos konferencija

Seimo Spaudos konferencijų salėje 2019-11-08, penktadienį, 12 val. įvyks Seimo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos spaudos konferencija apie politines aktualijas.

2019-11-06Spaudos konferencija: „Nyksta žuvys“. Gido sąmoningam žuvies vartotojui pristatymas

Lapkričio 7 d., ketvirtadienį, 11 val. sostinės Kalvarijų turgaus žuvies skyriuje Lietuvos gamtos fondo atstovai pristatys naujausias žinias apie žuvų išteklius, prognozuos kainų pokyčius ir supažindins su gidu, kuriame pateikiama informacija apie daugelį Lietuvoje parduodamų populiarių žuvų rūšių.

2019-11-05Seimo nario Andriaus Kupčinsko spaudos konferencija „Už švarią Lietuvą“

Seime 2019-11-06, trečiadienį,10 val. įvyks Seimo nario Andriaus Kupčinsko spaudos konferencija „Už švarią Lietuvą“. Dalyvauja: socialinės iniciatyvos „Kūrybos kampas 360“ įkūrėjas Giedrius Bučas, Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centro Tarybos narė, visuomenininkė Rasa Tumaševičiūtė.

2019-11-05Spaudos konferencija: Kodėl, nepaisant skambių lozungų apie dešimtmečius užtrukusias pastangas mažinti beprasmes žūtis, karas šalies keliuose tebevyksta ir kaip jį sutramdyti?

Jūs neabejotinai žinote, jog nepaisant įvairių institucijų skambių lozungų apie pastangas mažinti beprasmes žūtis šalies keliuose, karas juose tebevyksta. Dar apmaudžiau - jis intensyvėja. Tad maloniai kviečiu Jus į šioms temoms skirtą spaudos konferenciją, kuri rengiama šį trečiadienį, lapkričio 6 d., 11.30 val. naujienų agentūros BNS konferencijų salėje (Saltoniškių g. 9 B Vilnius, verslo centro LINK 5 aukštas) Pagarbiai - Stasys Brundza

2019-11-05Verslo organizacijų spaudos konferencija dėl Vyriausybei ir Seimui skirto kreipimosi ir susitarimo dėl šalies pažangos

2017 m. spalio 16 d. skėtinių verslo organizacijų vadovai kartu su profesinėmis sąjungomis ir LR Vyriausybe pasirašė Susitarimą dėl šalies pažangai būtinų reformų. Susitarimą pasirašiusių organizacijų atstovai kviečia į lapkričio 6 d. (trečiadienį), 10.00 val., BNS spaudos centre (Saltoniškių g. 9B) vyksiančią spaudos konferenciją. Jos metu bus pristatytas visų skėtinių verslo organizacijų kreipimasis dėl susitarime įtvirtinto valdžios ir socialinių partnerių dialogo, o taip pat aptarti galimi ateities scenarijai.

2019-11-04Spaudos konferencija „Aukštojo mokslo problematika Šiaurės Lietuvoje“ S

Seime 2019-11-05, antradienį, 11 vai. Įvyks Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės ir Šiaulių mero Artūro Visocko spaudos konferencija „Aukštojo mokslo problematika Šiaurės Lietuvoje“.

2019-10-28Spaudos konferencija: Ištiko insultas: svarbi kiekviena minutė

Kviečiame Jus į pamoką–spaudos konferenciją „Ištiko insultas: svarbi kiekviena minutė“, kuri vyks spalio 30 d. 12.30 val. Ozo prekybos centre, centrinėje renginių aikštėje, I a. (prie „Caffeine“), Ozo g. 18, Vilnius.

2019-10-28Spaudos konferencija: Lietuvos gyventojų gyvenimo būdo ir sveikatos indekso pristatymas

Ar žinojote, kad trečdalis gyventojųsavo sveikatą vertina vidutiniškai, nors dauguma teigia ja besirūpinantys? Kad jauni vyrai dažniau skundžiasi depresijanei moterys, o moteris dažniau vargina galvos skausmai ir lėtinis nuovargis? Kad du trečdaliai gyventojų pastaraisiais metais keitė mitybos ir gyvenimo būdo įpročiusbei bandė sumažinti svorį: vyrai – kad sulieknėtų, moterys – kad labiau patiktų sau? Kviečiame atvykti į tyrimo pristatymą, kuris vyks spalio 29 d., 11.00 val. restorane „Freunde“ (Pylimo g. 22D, Vilnius).

2019-10-28Žurnalistai kviečiami į konferenciją: Sergančiųjų krūties vėžiu balsas: mums reikia ne tik vaistų

Daug kas paaiškėjo per pusę metų trukusią socialinę akciją „Minios balsas“. Jos metu buvo renkami su liga susidūrusių žmonių atsiliepimai ir pasiūlymai. Visi pasisakymai buvo išanalizuoti ir apibendrinti, o aktualiausi pasiūlyti aptarti su sveikatos politikais bei strategais. Tam, kad būtų rasti būdai, kaip ligos pažeistiems žmonėms palengvinti gyvenimą, rengiama konferencija. Ji vyks spalio 30 d. 11 val. Lietuvos Respublikos Seimo spaudos konferencijų salėje Gedimino pr. 53, Vilnius. Maloniai kviečiame žurnalistus.

2019-10-25Spaudos konferencija „Kur Finansų ministerija padėjo lėšas, numatytas „vaiko pinigams“?“

Seime spalio 28 d., pirmadienį, 10.30 val. įvyks Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcijos nario, Seimo Pirmininko pavaduotojo Gedimino Kirkilo, LSDD frakcijos seniūno Rimanto Sinkevičiaus ir LSDD frakcijos seniūno pirmojo pavaduotojo Artūro Skardžiaus spaudos konferencija „Kur Finansų ministerija padėjo lėšas, numatytas „vaiko pinigams“?“

2019-10-23Spaudos konferencija „Parlamentinio tyrimo „Dėl vietinių ir regioninių veiksnių ir aplinkybių, lėmusių 2009–2010 m. krizės Lietuvoje reiškinius ir viešųjų finansų būklę“ išvadų pristatymas“

Seime spalio 24 d., ketvirtadienį, 13.30 val. įvyks spaudos konferencija „Parlamentinio tyrimo „Dėl vietinių ir regioninių veiksnių ir aplinkybių, lėmusių 2009–2010 m. krizės Lietuvoje reiškinius ir viešųjų finansų būklę“ išvadų pristatymas“. Dalyvauja Valius Ąžuolas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas ir Stasys Jakeliūnas, Europos Parlamento narys.

2019-10-23Spaudos konferencija „Dėl vienišų pensinio amžiaus žmonių paramos sistemos“

Seime spalio 24 d., ketvirtadienį, 10 val. įvyks Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių Gintarės Skaistės ir Lauryno Kasčiūno spaudos konferencija „Dėl vienišų pensinio amžiaus žmonių paramos sistemos“.

2019-10-23Spaudos konferencija: Kiek kainuoja gripas ir jo komplikacijos?“

Gerb. žiniasklaidos atstovai, kviečiame jus 2019 m. spalio 24 d., ketvirtadienį, 10.45–11.30 val. į spaudos konferenciją „Kiek kainuoja gripas ir jo komplikacijos?“, kurios metu specialistai apžvelgs sergamumo gripu ir skiepijimo tendencijas, pristatys naujausias rekomendacijas, kaip būtų galima sumažinti gripo sukeliamų komplikacijų ir mirčių skaičių. Vieta: viešbučio „Karolina“ konferencijų centras, Sausio 13-osios g. 2, Vilnius.

2019-10-22Kvietimas žiniasklaidai: „Lietuva be palmių aliejaus – misija (ne)įmanoma?”

Gerbiami žurnalistai, ką galima padaryti, kad palmių aliejaus Lietuvoje būtų mažiau? VšĮ „Žiedinė ekonomika“ kviečia į apskritojo stalo diskusiją „Lietuva be palmių aliejaus – misija (ne)įmanoma?”. „Lietuva be palmių aliejaus – misija (ne)įmanoma?” renginys vyks spalio 23 dieną, 13 - 15 val. Seimo Konstitucijos salėje.

2019-10-20Spaudos konferencija: Sausio 13 byla. R.Povilaičio kreipimasis į LR Generalinį prokurorą dėl svarbių Sausio 13 ikiteisminio tyrimo aplinkybių

Spalio 21 d., pirmadienį, 11.00 val. sausio 13 d. žuvusio Apolinaro Povilaičio sūnus Robertas Povilaitis rengia spaudos konferenciją tema "Sausio 13 byla: R.Povilaičio kreipimasis į LR Generalinį prokurorą dėl svarbių Sausio 13 ikiteisminio tyrimo aplinkybių”. Spaudos konferencija vyks naujienų agentūros BNS spaudos konferencijų salėje.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media